Skocz do zawartości

FINAŁY EUROPY EASCA - Włochy, 19.10.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Naka bo jechaliśmy zupełnie bez spinania się :) , kolegę z włoch znamy już z poprzednich sezonów i wiedzieliśmy jak to będzie , jeśli swojego "topowego " zawodnika zostawili sobie na koniec i po ocenie powiedzieli że był bardzo blisko dzikiego i mnie ( że jest kilka pkt różnicy ) to już wiedzieliśmy w którą stronę są te punkty :)  , ale kolega baardzo sypmatyczny więc nie było co się spinać .

 

A tak w ogóle bardzo wysoki poziom , bardzo fajne zwody , organizacyjnie mocno kulały ,ale towarzystwo ... wybore !!! Poznaliśmy sporo ciekawych osób w tym osobę która okazała sie nieocwnioną pomocą :)

Rutkam , dzięki stary za pomoc !!! Bo bez Ciebie wiekszość była by niezrozumiała :) bardzo sympatyczna ekipa z PL ( gdzie był kurna Eszte ???? ) wiec same plusy :)


W mini Marcin Gacek 2.

Gratulacje ! Dla mnie Top tego sezonu ! Kolega z absolutnie raczkującego fana CA ( pierwsze zawody oceniałem go z Raadkiem w sosnowcu ) stał się vice Europy !!! Mega szacun !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naka bo jechaliśmy zupełnie bez spinania się :) , kolegę z włoch znamy już z poprzednich sezonów i wiedzieliśmy jak to będzie , jeśli swojego "topowego " zawodnika zostawili sobie na koniec i po ocenie powiedzieli że był bardzo blisko dzikiego i mnie ( że jest kilka pkt różnicy ) to już wiedzieliśmy w którą stronę są te punkty :)  , ale kolega baardzo sypmatyczny więc nie było co się spinać .

 

A tak w ogóle bardzo wysoki poziom , bardzo fajne zwody , organizacyjnie mocno kulały ,ale towarzystwo ... wybore !!! Poznaliśmy sporo ciekawych osób w tym osobę która okazała sie nieocwnioną pomocą :)

Rutkam , dzięki stary za pomoc !!! Bo bez Ciebie wiekszość była by niezrozumiała :) bardzo sympatyczna ekipa z PL ( gdzie był kurna Eszte ???? ) wiec same plusy :)

Gratulacje ! Dla mnie Top tego sezonu ! Kolega z absolutnie raczkującego fana CA ( pierwsze zawody oceniałem go z Raadkiem w sosnowcu ) stał się vice Europy !!! Mega szacun !!!

 OK , jest jeszcze dość prosta  "metoda" weryfikacji , gdyby odrzucić subiektywizm . Słuchałes tego włoskiego auta , grało lepiej /gorzej od MItsubishi i Twojego? Chyba go posłuchałeś ?

Czy oby tym samym potwierdzasz wpływ kolejności oceny na jej wynik :wink2:, czy nadal będziesz twierdził , ze kolejnośc jest  bez wpływu na wynik :), a bycie pierwszym do złapania "punktu odniesienia" to prawie zaszczyt .

Rezygnacja z sędziowania w  ME pozbawila naszych wpływu na sam proces jako taki , zatem tez na finalny wynik w poszczególnych kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 OK , jest jeszcze dość prosta  "metoda" weryfikacji , gdyby odrzucić subiektywizm . Słuchałes tego włoskiego auta , grało lepiej /gorzej od MItsubishi i Twojego? Chyba go posłuchałeś ?

Czy oby tym samym potwierdzasz wpływ kolejności oceny na jej wynik :wink2:, czy nadal będziesz twierdził , ze kolejnośc jest  bez wpływu na wynik :), a bycie pierwszym do złapania "punktu odniesienia" to prawie zaszczyt .

Rezygnacja z sędziowania w  ME pozbawila naszych wpływu na sam proces jako taki , zatem tez na finalny wynik w poszczególnych kategoriach.

No niestety okazało się że jednak że musi być Polski sędzia SQ i padło na mnie :) , więc trzymałem ręke na pulsie i sędziowałem MAXI , Oni nie wiedzieli żę to moje auto bo idąc sędziować dałem kluczyki Siwemu i on wszystkiego z nim pilnował , ja zapytałem Włoskiego kolegę od Profi , jaka jest kolejność bo zawodnicy maja A klasowe piece i muszę złapać temperaturę , a on z uśmiechem odparł że na razie zrobi sobie w kolejności zgłoszenia , a Dzikiego i Mietka na Lampach jako Auta najlepsze zrobi na końcu :)))) ( kurde normalnie nostradamus :) )

 

Po zakończonych odsłuchach rozmawiałem z Włochem i powiedział nam że różnica między dzikim a Mietkiem jest około tylko 2 Pkt i już wtedy jasne było kto o te 2 pkt wygra :)

Już na 1 zawodach wyczułem potencjał :)

Gratuluję wytrwałości.

 

śmy :)))

 

ps. Mega fajnego Bobasa ma , moja żona go już uwielbia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmy

Fakt Radziu, wyczuliśmy. Fajnie obserwować przez sezon jak się system rozwija.

 

Co do mercedesa pana dyrygenta z Włoch. Bardzo dobry i dojrzały system.

W zeszłym roku jak słuchałem na finałach to najlepsze auto pod względem ilości przekazu. Tam pierwsze skrzypce grała muzyka, potem technika. Słuchało się z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety okazało się że jednak że musi być Polski sędzia SQ i padło na mnie :) , więc trzymałem ręke na pulsie i sędziowałem MAXI , Oni nie wiedzieli żę to moje auto bo idąc sędziować dałem kluczyki Siwemu i on wszystkiego z nim pilnował , ja zapytałem Włoskiego kolegę od Profi , jaka jest kolejność bo zawodnicy maja A klasowe piece i muszę złapać temperaturę , a on z uśmiechem odparł że na razie zrobi sobie w kolejności zgłoszenia , a Dzikiego i Mietka na Lampach jako Auta najlepsze zrobi na końcu :)))) ( kurde normalnie nostradamus :) )

 

 

 

Po zakończonych odsłuchach rozmawiałem z Włochem i powiedział nam że różnica między dzikim a Mietkiem jest około tylko 2 Pkt i już wtedy jasne było kto o te 2 pkt wygra :)

 

 

Wiesz dwa trzy punkty róznicy , to absolutnie indywidualna sprawa , bo kazdy rodzaj brzmienia moze lepiej lub gorzej trafić w gusta sędziego . Z tego co piszesz to raczej żadnego "wałka " po totalu nie było , bo auta grały na podobnym poziomie, a co najwyzej zamieszali kolejnośćią :wink2: .

Nie wiem tylko czy posłuchałeś tego włoskiego cuda i jakie masz o nim zdanie,  bo tak mozna sobie gdybać do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem bardzo fajne auto , trochę jedno wymiarowe ( smooth jazz , muzyka klasyczna ) bardzo delikatne w brzmieniu , ale w żaden sposób nie uniwersalne :) , wkładając swoje żywsze płyty czuć było spore niedostatki w dynamice i wielkości dzwięku . Auto na punkty zdecydowanie przegrywało ( uchem sedziego na easce ;) ) bo niestety technika kulała i "punktując " system  absolutny top średnicy ale niedostatki niskiego basu i powietrza ( najwyższej góry ) to tak po szybkości .


Nie uważam że foka grała lepiej , ale dziki na pkt. go zjadał na jakieś 20 pkt

 

 

 

ps. Chłopaki chcę wrzucić jakieś foty bo mam , jak w miarę szybko to zrobić ? Jakiś serwer czy cuś ?
 


Pisałem wczesniej o róznorodnośći ich systemów , miło bedzie dowiedzieć sie więcej .

Inaczej nie zawsze znaczy gorzej jezeli to miałeś na mysli .

Było sporo systemów włoskich mega grających , poznałem wiele osób które udostępniły mi auta po zawodach i były mega fajne :)

Bbyły 2 pasywne systemy które były mega bajnkowe , nawet udało mi się zrobić fotki zwrotnic i robią meeeeega wrażenie :)

 

Wiele aut na lampach i innych cudach , ehhh super było !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczesniej o róznorodnośći ich systemów , miło będzie dowiedzieć się więcej .

To właśnie jeden z przykładów. Inne podejście do budowy systemu.

U nas komora zamknięta stanowi problem nie do przeskoczenia a tam woofery grają w wentylowanej obudowie.

Bas niski realizowany w zupełnie inny sposób. Konstrukcja upchana pod podłogę bagażnika.

Elementy użyte do budowy systemu wyłącznie z najwyższej półki, u nas niemal nie znanej.

Więcej powie Stefek,  rozmawiał z właścicielem...ja słuchałem systemu.

Ciekawi mnie jak ten system zmienił się w ciągu tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem bardzo fajne auto , trochę jedno wymiarowe ( smooth jazz , muzyka klasyczna ) bardzo delikatne w brzmieniu , ale w żaden sposób nie uniwersalne :) , wkładając swoje żywsze płyty czuć było spore niedostatki w dynamice i wielkości dzwięku .

Ale to zawody na Mistera jednej jedynej ....... , a nie wybór mistrza wszech kategorii .

Z tego co pamiętam wiekszość ich systemów była taka , jakby to określić , moze przyciemniona , troszke brakowało blasku , uspokojona . Ale oni chyba tak lubią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zawody na Mistera jednej jedynej ....... , a nie wybór mistrza wszech kategorii .

Z tego co pamiętam wiekszość ich systemów była taka , jakby to określić , moze przyciemniona , troszke brakowało blasku , uspokojona . Ale oni chyba tak lubią .

Tak , dlatego napisałem że punktując pod easce nie powinien być konkurencją dla dzikiego , ale tu wchodzą preferencje :)

 

Dl;a mnie najsłabsze było to że przed odsłuchami sędzia miał wybrane najlepsze auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu oczy z nosa wyciągnąłem to dodam coś od siebie. 

Impreza jak impreza , ale burdelloobumbum :rotfl:

 

Zapomniałeś bury o akcji w ami i próbą wymiany sędziów i finalnej kosie niemaca co go przepędziłeś bo o ile kojarzę (za mało) to jego funfel w aucie suba nie posiadał - dzisiaj tak skojarzyłem :rotfl:

Zapomniałeś że sędzia startował w maxi 

 

Co do auta dyrygenta napiszę od siebie że słuchałem w nim prawie całej swojej płyty i mimo że fotele nie drżały, piszczeli nie łamało to po kilku minutach włosy się zjeżyły i gęsia skórka  wyskoczyła sama. Mi bardzo się podobał ten samochód. Niestety faktem jest że w nieuczciwy sposób odniósł wygraną.

 

Grunt że impreza się odbyła i nikt nikogo nie przetrącił   :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wlazłem na forum. Chciałbym przede wszystkim podziękować całej polskiej ekipie za dobre towarzystwo i świetną zabawę oraz wszystkim za dobre słowa i wsparcie. Teraz jeszcze trochę zwiedzania, odpoczynku i do domu. Spróbuję później wrzucić też jakieś foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...