Jump to content

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik

Recommended Posts

• Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja juz wrocilem, dzisiaj jak dla mnie nie bylo nic ciekawego Moze poza starym Seatem.. Do reszty:

Dajcie znac, czy doszlo do spotkania kolo Spodka, ja sie niestety musialem zmyc, ale jak bylo widac bylem z Ola :ok:

Cursor, dzieki za tweetery :niepewny:

No ja już też zawitałem do domu :ok:

Niżej wrzuciłem zdjęcia z drugiego dnia zawodów: dB Race, dB Level.

Jako, że również odbyły się zawody Wojny Północ-Południe, więc przy okazji parę tuningowców

p.s. więcej zdjęć wrzucę wieczorem bo muszę je zmniejszyć :niepewny:

post-1-1252853973.jpg

post-1-1252853974.jpg

post-1-1252853975.jpg

post-1-1252853976.jpg

post-1-1252853977.jpg

post-1-1252853978.jpg

post-1-1252853979.jpg

post-1-1252853980.jpg

post-1-1252853981.jpg

post-1-1252853982.jpg

Gilotyn@, ehhhh kurde same problemy dzisiaj były...0 7 rano u kudłatego rca musiałem polutować do suba bo sie lekko naderwały i nie grał...na A4 autko mi troche "spuchło" bo za bardzo je goniłem ale na szczęście nic sie nie stało poważnego i jakoś dotarłem....I jeszcze genialne zasilanie mi się poje&%$% i było cały czas nawet na wszystkim wyłączonym 13.0 - 13.1 ehhh i rewelacji nie było... 137.9 dB ale skrzynka nie przygotowana pod dB,muza nie trafiona wiec teraz może być już tylko lepiej :)

mastah22, jakieś konkretne wnioski po odsłuchach ?

Z konkretów to nasuwa się jeden, kombinacja:

Helix RS6.3

2x Helix A4

Clarion drz9255 to "ciepłe kluchy", których miałem dość po pierwszych kilku utworach

Normalnie zasypiałem w tej czerwonej Pumie.

Spodobała mi się gór focalach w yarisie(bodajże tn51 i średniak chyba berylium), raadek będzie wiedział o które auto chodzi :)

Za to nie spodobał mi się dół, taki trochę "za miękki", zamiast focala z yariski wolę vegę 104 od ojca w leonie.

W leonie też bardzo przyjemnie zagrał focal utopia w drzwiach, bo proa/tec neo29 w obu autach, których słyszałem(leon od ojca i toyota mr2) zagrały trochę dziwnie i nie za bardzo przypadły mi do gustu.

Morel supremo też zagrał przyjemnie w wiśniowej oktawce, moim zdaniem nazwałbym to "słodko".

Aktualnie zastanawiam się nad kombinacją:

Średniak i wysoki z yariski i niski z leona od ojca, a jako sub vega124 w closecie, 104 to trochę mało :]

• 2 weeks later...
A dodam tyle ze to ze Zola dobrał "gorillaz" i człuł niedosyt po pomiarze to naprawde pikus... :hyhy: Mam duzo wiekszy i jestem na siebie zły niesamowicie... Tak kombinowałem ze skrzynkami i decyzjami ze po kilku zmianach skrzyn w te i wefte i testach na oststnia chwile przekombinowalem, jedna cewka sie odpieła i na jednej niedowatowanej cewce tragiczne 130,5 db... ech... mam nauczke...