Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

woofery R6 przerabialem u siebie w aucie i bardziej sprawdzily sie TEC SQ6

A u mnie sprawdziły sie bardziej woferki z Vibe SE-K60 razem z tweeterkami saes-a i dlatego R6 zmienia właściciela a UR1 przejął kuuudlaty do testów.

Viba w ogóle nie miałem chęci podłączać na ostatnim spocie bo stwierdziłem odgórnie że od R6 lepsze być nie mogą :D ale bardzo pozytywnie sie zdziwiłem :D

Jakby kto chciał to też zgarne te Vibe i seas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zola, mam nadzieję, że przyjedziecie Twoją temperówką ?

Musze jeszcze raz dokładniej, tym razem osłuchać się z Twoimi RE :D

Zastanawiam się nad subami i dlatego muszę mieć bardzo dokładne rozeznanie, co i jak.

Wezmę sporo płytek audio, głównie muszę przetestować u Ciebie: Roxette, The Prodigy, Disturbed, Massive Attack

Przemek, będzie przecież Bartek ze swoją Octavką, może on jest też rozeznany w aktywce :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986 Ale Bartkowi tez chyba Szymon ustawial, ale moze bedzie mial wieksze pojecie odemnie :D Chyba, ze Szymona zaprosimy, ale watpie, zeby znalazl czas dla Naszego "Grona Laikow"

 

PS. Petera Andre tez bierzesz ?? :D

 

Ja tez bede mial pare plytek do testu, glownie do systemu przedniego, bo teraz chwilowo glownie tym mam glowe zaprzatnieta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Petera Andre tez bierzesz ?? :rotfl:

 

A w mordę chcesz ?? :P

Za tego Andre :rotfl:

 

A co to za problem zadzwonić do Simona :hyhy: ??

Numer mom, więc możemy spróbować, albo lepiej, jutro podjadę do Sonii

 

A swoją drogą płytki nastawione, powiedzmy tylko na system przedni też się znajdą.

Zabiorę: Bryan'a Adamsa :P, Czesław Śpiewa, Duran Duran.

 

[ Dodano: 2009-11-03, 12:39 ]

zola, mam nadzieję, że przyjedziecie Twoją temperówką ?

Musze jeszcze raz dokładniej, tym razem osłuchać się z Twoimi RE

Kudłaty przyjeżdża swoim, więc pewnie lipa z odsłuchów RE :P

 

To dramat będzie dla mnie :/:P

Trudno się mówi i żyje się dalej :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę Was o opamiętanie w spamowaniu tematu.

Rzecz w tym że piszecie o pierdołach w gruncie rzeczy fakt że jakoś może i są powiązane ze spotem ale człowiek który szuka info o spocie w tym wypadku na śląsku musi przeczytać kupę śmieci. Wiem że u nas na forum nieźle się ruszyło w tej materii i dobrze że K@mil, zrobił odpowiedni temat ale na przyszłość jak macie jakieś prywatne sprawy to pisać na PW, gg itp. Tak aby w tym temacie były istotne rzeczy jak skład albo pytania dotyczące tego czy ktoś mógłby udostępnić dany klocek do odsłuchu.

To czy ktoś weźmie zagrychę do wódki przecież można omówić na PW

 

To taka moja mała dygresja :P Czytam ten temat i połapać się w nim graniczy z cudem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, e tam zj***y ... po prostu sie poslucha powymieniamy opinie itd. :P

P.S. nie chce ktos skrzyni BR pod 10"? :P

 

Zj*bę za bajzel w aucie :P

Chociaż u mnie jakieś zwierzątka się zaległy w aucie :szok:

 

[ Dodano: 2009-11-03, 20:42 ]

Panowie proszę Was o opamiętanie w spamowaniu tematu.

Rzecz w tym że piszecie o pierdołach w gruncie rzeczy fakt że jakoś może i są powiązane ze spotem ale człowiek który szuka info o spocie w tym wypadku na śląsku musi przeczytać kupę śmieci. Wiem że u nas na forum nieźle się ruszyło w tej materii i dobrze że K@mil, zrobił odpowiedni temat ale na przyszłość jak macie jakieś prywatne sprawy to pisać na PW, gg itp. Tak aby w tym temacie były istotne rzeczy jak skład albo pytania dotyczące tego czy ktoś mógłby udostępnić dany klocek do odsłuchu.

To czy ktoś weźmie zagrychę do wódki przecież można omówić na PW :P

 

To taka moja mała dygresja :P Czytam ten temat i połapać się w nim graniczy z cudem :P

 

 

Tak to jest jak Ślązacy planują spot :Phttp://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, u mnie tez bajzel niesamowity z kablami ale to sie ogarnie jak bedzie czas. Na chwile obecna nie mam w ogole czasu na zajmowanie sie autkiem bo dosyc zapracowany jestem, poza tym male dziecko mam w domu, ktorym musze sie zajmowac jak zona jest w pracy ... takie zycie ... W skodzie sie cos tam odzywa wiec na spocie bedzie mozna posluchac jak to plumka z subem ... co do klockow to interesuja mnie raczej te starsze do odsluchu

 

P.S. fajnie, ze takie spoty sie organizuje... zawsze cos sie dzieje na forum CAS ciezko cokolwiek zorganizowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja tez bede bo przeciez niemoze mnie ominąć slaski spot:)

Wezme troche gratów ze soba;

Clarka 9255

Clarka 9175

Eclipsa 8445

Morela (tajemnica)

Active crosover Sony

eqh 5100

zmieniarke z optykiem clarka

tweetery wlasnej roboty:P

i cos tam moze jeszcze ......

zrobcie liste moze pykniemy sobie jakies mini zawody z mini nagrodami:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...