Jump to content

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik

Recommended Posts

Kto tak w ogóle będzie? Ale konkretnie, bez pustych deklaracji.

Ja postaram się zabrać kilka swoich gratów, m.in.:

- domowe Seas H087

- MDS MT9

- Audio system HX08SQ w br

Jak znajdę wenę, to wyciągnę też z combo philipsa dap600 i hifonicsa zeus :hyhy:

• Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kto tak w ogóle będzie? Ale konkretnie, bez pustych deklaracji.

Ja postaram się zabrać kilka swoich gratów, m.in.:

- domowe Seas H087

- MDS MT9

- Audio system HX08SQ w br

Jak znajdę wenę, to wyciągnę też z combo philipsa dap600 i hifonicsa zeus :hyhy:

Ja będę na 100% :/

A co do gratów to muszę Ci Vege oddać :]

No weź Zeusa, podepne sobie pod Lanzary, zobaczy ile larma narobi.

Pzdr :)

to gdzie konkretnie sie spotykacie?? i o której :>

Przeczytaj dokładnie, a będziesz wiedzieć :)

Spotykamy się 13 września pod M1 w Czeladzi na parkingu, rano, ale dokładnie o której sam nie wiem.

Myślę, że około 10-11 rano już tam będziemy, przynajmniej ja :)

[ Dodano: 2009-09-07, 00:11 ]

Sprawdziłem program zawodów w Czeladzi i wyczytałem, że w sobotę i w niedziele przed zawodami będzie rejestracja uczestników oraz ocena instalacji.

Same zawody odbędą się w niedziele ok 12:00, ja proponuję żeby być już tam na parkingu ok 10:30 - wszyscy ! :P

Będzie możliwość jeszcze pogadać, coś po przepinać, bo pewnie Patryk weźmie jak zwykle swoją giełdę sprzętu, więc będzie ku temu okazja, pzdr :?:

Ja juz wrocilem :kwasny: Fotek niestety nie robilem, ale bylo pare ciekawych samochodow :kwasny: Mi przypadla do gustu bordowa Octavia na starym Sony XMie bez suba.. Byli tez chlopaki z Autosound ( mi sie osobiscie nie podobaly te auta, chociaz AS w Mazdzie mnie poprostu zamiotl ), Audi TT (nie wiem czyje) tez calkiem milo gralo :P A jutro czesc bardziej widowiskowa czyli DB.. Echh, ale moim zdaniem dzisiaj bylo to na co czekalem :P

Dzieki Ruby za podwozke http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

PS. Wydra, bylem w koszulce MAZDASPEED SLASK (czarne polo), jutro bede tez w niej, wiec jak bys Nas nie znalazl, to szukaj mnie :P

Ache cytrynką jedziecie z Olą :P ?

Ja postaram się jak najbliżej ustawić "sceny" gdzieś na parkingu i ja będę myślę kolo godziny 10:00 - 10:30, najpóźniej :)

Srebne Mondeo Kombi, to meine fura :)

Potem przenosimy się do Katowic, Patryk znalazł jakąś miejscówkę w centrum, więc tam będziemy jechać później

Ja wezmę aparacik i porobię jutro photo :D