Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Normalnie koło f(t)ortuny mi się przypomina :)

Mnie również bardzo przyjemnie się czyta riposty Buliego ( też mi przypomina swoim językiem naszą świętej pamięci ( bo coś mało go teraz) ciężarówkę ) :)

 

Buli - trzymam kciuk za Ciebie na MP i do zobaczenia, szkoda zdrowia Panowie na pyskówki to tylko hobby, dajcie na luz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


naszą świętej pamięci ( bo coś mało go teraz) ciężarówkę

 

Jeszcze wcześniej był Łukasz , Marcin nie mniej równo albo i nawet na nawet lepiej wskoczył na ten tor, a teraz jak wspomniałeś :wink:  to samo mnie naszło.

 

Koniec OT, bo to temat o sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina swoim językiem naszą świętej pamięci ( bo coś mało go teraz) ciężarówkę ) :)

 

 

Nie swietej pamieci... Jedynie robie swoje, zamiast klepac bez sensu na forum o wyzszosci wiosny nad latem... Czego rowniez zycze stronom dyskusji (wyjdzie na zdrowie)...

A tak z placu boju... Wlasnie kombinuje jak wymontowac sobie deske z tej rozbitej E39, bo zachcialo mi sie zrobic midy jak u Hewi´wiego... a jak cos nie pyknie to swoja bede mial nietknieta... :wink:

post-4530-0-42236600-1410937081_thumb.jpg

post-4530-0-45278400-1410937090_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeszcze wcześniej był Łukasz , Marcin nie mniej równo albo i nawet na nawet lepiej wskoczył na ten tor, a teraz jak wspomniałeś   to samo mnie naszło.

 

Żeby nie było, dzięki takim osobom forum jest ciekawsze, zawsze ktoś wsadzi kij w mrowisko i mimo wszystko między wierszami można coś ciekawego wyczytać , szkoda tylko że z reguły przeradza się na końcu w pyskówkę - uważam że jak by to samo grono osób spotkało się przy jednym dużym okrągłym stole, przy piwku to w życiu nikt by nie przekroczył tej pewnej granicy dobrego smaku... Koniec O.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


yasica2
Chyba nie mieliśmy okazji zamienić paru zdań, ale widać że nadajemy na tych samych falach i wiesz co ? Sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak się dzieje, że robisz coś dla siebie i tylko wyłącznie dla siebie stając się kimś kto ma "zamiar ukraść księżyc". Zastanawiające jest to że stricte "każdy" kto robi coś wedle swojego ułożonego planu i pomysłu staje się obiektem kpin i drwin i co ciekawe grono osób  "rzucających kamieniami" oprócz "wielkiej wiedzy" nie jest w stanie zaprezentować/pokazać swoich boi w jakieś tam dziedzinie, a ten kto już coś zrobił wie jak trudno i ile trzeba poświęcić, więc jest tylko ciekawy czy się uda, czy nie i co ciekawego się wydarzy ...

 

Tak na marginesie Panie Nakamichi dlaczego rozmowa skrupulatnie podsycana zeszła na tor wycieczek "geologicznych" drążących sfery całkowicie inne niż sens tematu?

Wystarczyło napisać swoją opinie np o piecu M50 i w fachowy sposób, zamknąć moje/innych strefy niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba nie mieliśmy okazji zamienić paru zdań

Poznaliśmy się w tym roku w Sosonowcu, nawet posłuchałem wtedy Twojego Mercedesa z Piccolo chyba i R6A ( tak mi się zdaje, nie pamiętam dokładnie)  :)

Dlaczego tak się dzije - nie wiem Buli, po prostu taka nasz mentalność ( polaczkowatość ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie Panie Nakamichi dlaczego rozmowa skrupulatnie podsycana zeszła na tor wycieczek "geologicznych" drążących sfery całkowicie inne niż sens tematu?

 

Wystarczyło napisać swoją opinie np o piecu M50 i w fachowy sposób, zamknąć moje/innych strefy niewiedzy.

Po co , wszystko jest już napisane , ale nikt z tego nie wyciągnął wniosków .

Bo każdy ma "swoja jedynie słuszną " :wink2:  itd ...... , a M 50 jest do .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami może niektóre rzeczy powinny być napisane w sposób bardzo prosty i dosadny. Nie chodzi mi o to, że ktoś jest mniej lub bardziej inteligentny bo nie mi to oceniać tylko jasny i czysty przekaz często trafia najlepiej. Tym bardziej, że nie trzeba być przecież alfą i omegą aby interesować się CA czy też aby lubić dobre granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Jako posiadacz XM 4040 na tw i średnich to odbieram że ten piec nie faworyzuje jakiegoś  zakresu , nie słysze aby coś podbarwiał dzięki czemu " gra równo".

Ta "przezroczystość"  ujawnia dobre i słabe  strony użytego zródła .Dla mnie to dobrze a w cenie w jakiej chodzą bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie Panie Nakamichi dlaczego rozmowa skrupulatnie podsycana zeszła na tor wycieczek "geologicznych" drążących sfery całkowicie inne niż sens tematu?

Wystarczyło napisać swoją opinie np o piecu M50 i w fachowy sposób, zamknąć moje/innych strefy niewiedzy.

 

Dlatego że to jest człowiek typu "nie dostaniesz ryby, dam Ci wędkę, złów ją sam". Nie jeden z nas na niego strzepił język, ale dziś już wiemy o co chodzi i jaka wiedza nie paruje z głowy tak szybko tylko zostawia ślad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że to jest człowiek typu "nie dostaniesz ryby, dam Ci wędkę, złów ją sam". Nie jeden z nas na niego strzepił język, ale dziś już wiemy o co chodzi i jaka wiedza nie paruje z głowy tak szybko tylko zostawia ślad.

Ba najlepsze jest to że nie jeden z Nas odkrył dzięki Tej osobie że koło jest jednak kołem , a nie kwadratem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać chodź by w tym temacie trzeba być  :wink2: bo inaczej lincz  :zalamany:  i jak komuś brak dystansu do siebie/życia czuje się dotknięty i ma dość "ogromu wiedzy mu przekazanej" :hyhy:

 

 

 


Poznaliśmy się w tym roku w Sosonowcu,
a to przepraszam że wyleciało mi z głowy. W tedy jeszcze bez czasów i na pasywce za 10 zł :wink: Myślę że w Olsztynie nadrobimy, o ile się pokarzę bo właśnie wróciłem od lekarza (jęczmień na oku i zero prowadzenia auta )

 

 


Bo każdy
co masz na myśli pod tym pojęciem ?

 

 


wszystko jest już napisane
gdzie ? Ja napisałem co przeczytałem i usłyszałem i podkreśliłem że nie miałem tego pieca i że nie kupiłbym go ze względu na cenę.

Jak znasz inne opisy to podlinkuj z wielką przyjemnością poczytam. Bo obecnie korzystam ze źródła zza wielkiej wody i wiele ciekawego można tam "zobaczyć"

Tylko proszę Cię nie walnij frazesem w stylu szukaj. Bo jak chciałeś dodać coś od siebie to wystarczyło wkleić link bez zbędnej "zabawy"

Co do wyciągania wniosków to daleko idąca nadinterpretacja. Racjonalnie i obiektywnie wyciąganie wniosków nie jest możliwe tylko z czyjejś opinii.

Dlatego pisząc na temat podkreśliłem że to nie jest moja opinia, ale widać chyba ktoś ma interes w tym żeby opinia na ich temat była  nieskazitelna.

Nieiterere mnie to.

Dawidzie wiem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyna produkcja sonego mnie osobiście nie interesuje

 

Zastanawia mnie tylko jak wypada na wstędze xes w porównaniu z m1

 

Czy powszechnie panuje tu pomroczność , bo to jest punkt wyjścia .

 

 

gdzie ? Ja napisałem co przeczytałem i usłyszałem i podkreśliłem że nie miałem tego pieca i że nie kupiłbym go ze względu na cenę.

 

Jak znasz inne opisy to podlinkuj z wielką przyjemnością poczytam. Bo obecnie korzystam ze źródła zza wielkiej wody i wiele ciekawego można tam "zobaczyć"

 

Tylko proszę Cię nie walnij frazesem w stylu szukaj. Bo jak chciałeś dodać coś od siebie to wystarczyło wkleić link bez zbędnej "zabawy"

A nie tak jak szyjesz na potrzeby chwili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze teraz mnie zastrzeliłeś :zalamany:

 

Chęć sprawdzenia na wstędze (bo chyba jest taka sama, tylko różni się napisem - czy się mylę i jest inna/poprawiona konstrukcja?) nie jest na tyle silna żeby zdecydować się na zakup.

 

Potrzeba jest matką wynalazku, a umiejętność "spacerowania z nią pod rękę" jest bardzo uczące pokonywania problemów życiowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już swego czasu M50 było omówione. Bez sensu powielać takie kwestie. M50 jest płaski, fajny w zabudowę i jak to tutaj w tym topiku stwierdził za drogi... Niech na tym stanie, tym lepiej dla tych nielicznych sztuk w Polsce, są w ręku ludzi, którym widocznie pasują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt trucku czytałem i ...

 

 


Z cała pewnościa nie jest demonem dynamiki , nie sypie iskrami czy piachem , nie kruszy odlewanych koszy , ale gra :wink2: .

 

Reszta to ... można nazwać mega szabelkowanie :wink:

Mnie bardziej ciekawi połączenie m1 + S2 kontra m50 + S2 i jak widzę to zostało zakwestionowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...