Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się po prostu obawiam o te piece w Twoich rękach,

Już idę im przekazać do kogo maja wołać o litość, tylko zanim je ocalisz to do pokonania są dwa yorki i jeden wielki pers

 

 

 

Miesiąc temu na zawodach nie dostałeś specjalnie dużo punktów za dźwięk i na 100% nie była to wina jakiegoś słabego elementu systemu.

 

Czy ja gdzieś napisałem że coś u mnie gra ? Możesz szukać nawet drugiej dziury w czterech literach to i tak jesteś już daleko w tyle i raczej nigdy nie dogonisz mnie. Z jednej prostej przyczyny zbudowałem coś własnym potem i to coś było wstanie poddać się ocenie osób, które czują się na siłach i pilnują żeby był odpowiedni poziom. Mało tego zaliczyłem cały sezon i przez ten okres co zawody wszystko praktycznie było od nowa i teraz na finały też auto zostało złożone na nowo , a co zapinane było w tym aucie wiem tylko ja, tym bardziej co wołało o litość . Więc proszę Cię kolego daj na luz bo wcześniej napisałem że się zagalopowałeś.

Jak dobrze poczytasz rzadko wyrażam swoje zdanie na temat jak co i u kogo gra, a jedynie mój tok rozumowania.

 

...a jesteś teoretykiem ze względu na to że nie widać owoców twojej pracy i ilością postów nikogo nie zakrzyczysz

 

Niestety na Izbicku poddał się piec  i "wszystko" grało z lewego słupka i woofera.

 

Temat dotyczy sony i nie wiem dlaczego wchodzisz w inne sfery ?

 

 

 

Niestety piecownia zamontowana została w piątek i podczas jazdy na zawody powiedziała że nie chce jej się dalej współpracować. To miałem wrócić do domu z podwiniętym ogonem ? Z braku czasu nie doczytałem regulaminu i nie wiedziałem że wystarczą dwa starty w sezonie obojętnie w której klasie. Dlatego było tak jakby ciśnienie na start  żeby na finale być czystym jak łza i nikt nie mógł czegokolwiek podważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jakoś nie łapie tej nowoczesnej "taktyki" :wink2:

Po prostu czasem zdarzają się wpadki (i ludziom i sprzętowi) - nawet najlepszym i w kategoriach Profi.

I nie ma co rozpłakiwać startu, podczas którego okazało się, że jeden element (w tym przypadku wzmacniacz), nie dał rady.

Myślę, że własciciel jakoś sobie radzi z tą "życiową" porażką :)

Jest lekcja na przyszłość i tyle.

 

 

A prywatnie i ode mnie - to tylko sprzęt, moze czasem sie cos popsuć - uszkodzić. Nic nie jest wieczne.

W życiu mam wyższe wartości niż zawody EASCA i z ręką na sercu - wole z nich korzystać i realizować.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czasem zdarzają się wpadki (i ludziom i sprzętowi) - nawet najlepszym i w kategoriach Profi.

 

I nie ma co rozpłakiwać startu, podczas którego okazało się, że jeden element (w tym przypadku wzmacniacz), nie dał rady.

 

Myślę, że własciciel jakoś sobie radzi z tą "życiową" porażką :)

 

Jest lekcja na przyszłość i tyle.

 

 

 

Tylko czasami ludzie sami sie o to proszą , montaz w nocy przed zawodami ,  lub instalacja dopiero nabytych uzywanych sprzetów na kilka dni przed zawodami . Jak to nazwać , aby nie uzyć jakiegos mocnego słowa , naiwność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Aż nie wiem, jak skomentować.
mi też jakoś się odwidziało.

... a śmiem twierdzić że nawet nie wiesz z czego składa się cały zestaw xes-a

Mam swoją politykę na życie , na sprzęt i pokazałem na forum że zaczynam zabawę od tego co mnie ciekawi i co JA bym chciał sprawdzić i poznać. Doszedłem to jakiegoś poziomu sprzętowego, który od samego początku był znany mi i wiedziałem że skończy się na trzech drogach + xesy.

 

 

 


lub instalacja dopiero nabytych uzywanych sprzetów na kilka dni przed zawodami
w 100% teraz zgadzam się z tymi słowami, ale każdy musi dojrzeć, albo kupować nowe klocki. Jednak nawet starty z uwalonym sprzętem jak widać są w stanie wiele nauczyć. Teraz na finał cała paleta piecy będzie w zapasie żeby nikt nie zadał pytania po co jechać na zawody :wink:

 

P.S. Do modów może znowu wydzielicie nowy temat " jak pojechać po BULIIM " wieczorami chętnie powalczę szabelkami bo tak jakoś forum milknie jak nikt mnie nie chce "ustawić" :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a śmiem twierdzić że nawet nie wiesz z czego składa się cały zestaw xes-a

 

o lol, Bulii, żal mi Ciebie ... co jak co, ale ta wiedza jest zbędna, w tym temacie OT już poszło dalej niż w to, czym było sedno wydzielonego tematu.

 

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi, to tak samo jak ja bym wypalił w pewnym momencie w temacie o np. Audison-ach co byś uszeregował chronologicznie wzmacniacze w kolejności od najstarszych i z koligacjami innych firm ... i co to by wniosło do dyskusji o graniu ich? Odpowiedz sobie sam ...

 

 

 

P.S. Do modów może znowu wydzielicie nowy temat " jak pojechać po BULIIM " wieczorami chętnie powalczę szabelkami bo tak jakoś forum milknie jak nikt mnie nie chce "ustawić" :zalamany:

 

dziwisz się, że chłopaki jadą po Tobie, jak sam im dajesz powody ku temu ? Ba jadą po Tobie jak cygan w tramwaju na akordeonie bo piszesz to co piszesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale ta wiedza jest zbędna

 

Chłopie czy przeczytałeś to co napisałeś i gdzie to napisałeś ? Tu jest temat o sonym, chyba, czy się mylę ? Oderwałeś mi kawał rzeczywistości i wpadłem w matrix !

 

Gdybym się interesował audisonem to bym napisał co wiem, a że nie wiem nic, to nic bym nie napisał.

 

Skoro nie wiesz o czym piszesz to nie pisz wcale!!! i ja bynajmniej tak podchodzę.

 

Skoro zostałem oceniony przez kogoś przez pryzmat czegoś, to uczyniłem to samo 

 

a co takiego piszę , uświadom mnie proszę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Teraz na finał cała paleta piecy będzie w zapasie żeby nikt nie zadał pytania po co jechać na zawody

 

Dobrze wiedzieć... :hyhy:


Proponuję zakończyć dyskusję na temat grania u Buliego, zanim nie posłuchacie ostatniego setupu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chłopie czy przeczytałeś to co napisałeś i gdzie to napisałeś ?

 

po pierwsze nie jestem chłopem, takiego to szukaj na polu :P

 

 

 


a co takiego piszę , uświadom mnie proszę ?

 

teraz wracamy w przeszłość do podstawówki i czytamy słowo w słowo post, który napisałem uwaga bardzo trudne słowo - z sensem ! Potem piszemy pierdoły takie jak piszesz dalej, bo nie umiesz interpretować tego, co ktoś pisze, albo wręcz nie potrafisz, ale nie chcesz się przyznać. Dla mnie ta dyskusja jest już i tak jałowa, większość sensu zostało napisane wcześniej, Ty za to próbowałeś "szczekać" do tych co te piece i ich granie znali, kiedy Ty na CA mówiłeś kaka i choćbyś nie wiadomo ile ich miał, to i tak nic z tego dobrego nie wyniknie widać, mam nadzieję że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szukam gdzies gotowych systemów dopasowanych z M1 mógłby kto cos zaproponować ?Po dłuższej przerwie zatesknilem za dobrze brzmiaca muzyka w aucie i jestem w fazie kompletowania klocków.A M1 z tego co czytam pasowalby mi" teoretycznie..

u mnie siedzi jeden m1 i m3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


u mnie siedzi jeden m1 i m3

 

+ Przyjemne i dojrzałe granie !!

Jedno z autek które wywarły na mnie bardzo (BARDZO) pozytywne wrażenie w ostatnim czasie.


 

 


Proponuję zakończyć dyskusję na temat grania u Buliego, zanim nie posłuchacie ostatniego setupu... :P

 

Legenda głosi że zrezygnował z  Sony xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gdzies gotowych systemów dopasowanych z M1 mógłby kto cos zaproponować ?Po dłuższej przerwie zatesknilem za dobrze brzmiaca muzyka w aucie i jestem w fazie kompletowania klocków.A M1 z tego co czytam pasowalby mi" teoretycznie..

a u mnie siedzi jedno M1 na przodzie i XM-2100G na subie, a na źródle Alpine (takie budżetowe raczej ale jednak alpajn :P )

i taki oto zestawik chycił mnie za gardło jakiś czas temu i puścić nie chce

 

 

Legenda głosi że zrezygnował z Sony xD

 

ta... na źródle chyba...

 

 

 

 

 

 

 

zmienił na alpajna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hellsin
Zacznij od tytułu!!!

Znasz mnie ?

Wiesz ile mam wiosenek ?

Wiesz jak grało , gra i grać będzie ?

Zabiłem Ci kota?

To człowieku odpal wrotki i jak nie masz co z palcami zrobić to przytul nimi konia , a nie będziesz  pisał o szczekaniu i bawił się w adwokata. Bo dopiero mogę zaszczekać bo średnio mnie interesuje kto co miał wcześniej i co z tym robił, a jak pisze głupoty w czymś co myśli że zna to jego sprawa.

Co ja mam i co będę miał i co z tym zrobię to też moja sprawa, a jak ci to stoi solą w oku to poliż się po jajkach , a nie wylewasz smutne żale zazdrości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...