Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

haha, to teraz ja jeszcze powtykam z deczko kijka w mrowisko

 

 

dls A6 to przeciętny wzmacniacz

 

nie jest wart tego zachwytu jak się wszędzie czyta, on jest po prostu ok- nie ma w nim energii

 

 

przerobiłem je i jedyny na którym zawiesiłem ucho na dłużej to A3, ale to był taki jeden po gliwickich modach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Bartuś ile piecy z wyższej półki miałeś okaję posłuchać na referencyjnym (dogranym - liniowym - przemyślanym systemie) i ocenić walory brzmieniowe itd. ?

 

M1 to jeden z najwierniej(naturalność) grających piecy które słuchałem, są niuanse które na pewno mogę się na innych podobać bardziej - ale biorąc pod uwagę pełne pasmo przetwarzania wg mnie jest to wyróżniający się wzmacniacz na tle reszty (pomijam moc, bebechy, konstrukcje i inne pierdoletki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i jednocześnie jeden z tych, który wymaga bardzo starannego doboru sprzętu towarzyszącego.

A to nie każdy potrafi. I stąd biorą się negatywne opinie.

 

Są sprawdzone połączenia :P i wcale nie trzeba walić w ciemno.

Fakt - przy przeciętnym systemie wzmacniacz wydaje się "przeciętny", ale przy odpowiednym towarzystwie - nabiera "mocy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Bartuś ile piecy z wyższej półki miałeś okaję posłuchać na referencyjnym (dogranym - liniowym - przemyślanym systemie) i ocenić walory brzmieniowe itd. ?

 

 

Ile bym nie przesłuchał to zawsze wyrabiam swoją opinię nie sugerując się opiniami innych osób. Wierzę tylko swoim odczuciom, czasem je weryfikuję, gdy nie jestem czegoś pewien.

Nie uważam, że m1 to zły piec, ale nie przekonuje mnie na tyle, żebym chciał go posiadać. 

 

Akurat M1 miałem okazję sposłuchać wiele razy... nie trudno znaleźć dograny system z tym wzmakiem na pokładzie. 

 

 

niuanse które na pewno mogę się na innych podobać bardziej

 

 

Mnie ta naturalność trochę mniej obchodzi niż niuanse, które dają mi więcej funu. Może dlatego nie do końca odpowiada mi granie mojego systemu.

 

Naturalności szukałbym raczej w HA

 

 

 

... i znowu do mnie przylepka - do spowiedzi chyba będę musiał iść ... 

 

 

Żadna przylepka do Ciebie. Dobrze to gra u Ciebie. 

 

P.S. Widzę same specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bym nie przesłuchał to zawsze wyrabiam swoją opinię nie sugerując się opiniami innych osób. Wierzę tylko swoim odczuciom, czasem je weryfikuję, gdy nie jestem czegoś pewien.

 

Nie uważam, że m1 to zły piec, ale nie przekonuje mnie na tyle, żebym chciał go posiadać.

To może podjedź na Klimasa - mam w bagażniku luźną 1 szt. - zapnij u siebie w aucie i zweryfikuj pod Twoją aplikacją :)

 

 

Mnie ta naturalność trochę mniej obchodzi niż niuanse, które dają mi więcej funu. Może dlatego nie do końca odpowiada mi granie mojego systemu.

 

 

 

Naturalności szukałbym raczej w HA

 

Widzisz, a ja raczej szukam tego "złotego" środka - który zdecydowanie M1 daje. Nie jest to mój ulubiony piec itd, wiem że niektorym w aucie chodzi o fun, natosmiat w mojej opini jest pewien kanon, od którego nie powinno sie "za bardzo" odbiegać - dla mnie jest on odzwierciedleniem pewnych instrumentów z "natury".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może podjedź na Klimasa - mam w bagażniku luźną 1 szt. - zapnij u siebie w aucie i zweryfikuj pod Twoją aplikacją :)

 

 

 

Widzisz, a ja raczej szukam tego "złotego" środka - który zdecydowanie M1 daje. Nie jest to mój ulubiony piec itd, wiem że niektorym w aucie chodzi o fun, natosmiat w mojej opini jest pewien kanon, od którego nie powinno sie "za bardzo" odbiegać - dla mnie jest on odzwierciedleniem pewnych instrumentów z "natury".

Weź się napij bo cię nie poznaje, albo chociaż zjedz snikersa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Niestety opinia o wielu klockach bierze się z odsłuchów w systemach niedopracowanych brzmieniowo.

 

No popatrz, a tu w innym temacie chcą radia opisywać ...nie tylko swoje lecz też takie słuchane w innych autach (kolegów, znajomych ) ...piękny ranking powstanie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech prawda jest taka że to co gra dla Powali, Raadka, Woollego (wybaczcie chłopaki że Was przytaczam, ale bez nerwów nie robię tego specjalnie że wy jacyś źli) to nie musi grać dla mnie czy kogoś innego. Jest wiele aut zawodniczych które kończą zawody z 1, 2 czy 3 miejscem a siadamy do nich i jest kompletna porażka, wszystko bierze się z naszych preferencji i tego co byśmy chcieli. Żaden klocek niegra tak jak trzeba, po prostu przekazuje to tak jak potrafi i tak jak stroiciel to ulepił. Więc jeżeli dla mnie ten Sony gra lepiej od A7 czy na odwrót to tego nie przeskoczy nikt żeby mi się podobało na odwrót, bo to moje gusta. 

A opinie warto pisać, ale poprzedzając to jakimś swoim gustem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutralność konstrukcji pokroju M1 nie jest w modzie.

Liczy się "fun" i inne efekciarskie wykładniki.

Kolejna sprawa to repertuar muzyczny - nie każdy pokaże w pełni walory wzmacniacza tej klasy.

Jaki repertuar nie pokaże walorów wzmacniacza?

 

Pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...