Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulację dla wszystkich startujących za chęć rywalizacji, także dla zwycięzców.

Podziękowania dla Organizatorów oraz dla Sędziego Maćka za Autofilu za konstruktywną rozmowę ( za opinię innych również :wink: )   :)  mimo lipnej pogody frekwencja dopisała, więcej aut niż rok temu. 

 

Gratulację dla nowych sędziów za udany debiut. 


Ja próbowałem podobnie tylko mnie franca zapytała o nazwisko i z listą chciała sprawdzać.

Ja jak tylko podjechałem pod bramę to rzuciłem Hasło - Zawodnik na zawody Car Audio - pani zapytała - jest pan na liście - jestem - sprawdziła blachy i wjechałem - wystarczyło zarejestrować się przez neta 


 

Mini największy przegrany bo był sam:

1. yasica

Nie moja wina że każdy musi mieć na grubo żeby zagrało ( albo przynajmniej większości się tak wydaje ) :)


Ja także bardzo dziękuję za spotkanie.

 

Wielkie gratulacje dla Reverse Null Team.

Fakt, nasz nieoficjalny Team pod przewodnictwem " Profesorka "  ugrał więcej niż pomorska myśl strojeniowa, czyżby Siwy 3 ??   :)


 

 


Droga jak zwykle z przygodami

 

u mnie też - wydmuchałem sobie wydech na A4 i zamiast mużyki miałe pseudo sportowy bolid ...


Widzę że było jeszcze parę osób z forum, z którymi rozmawiałem, a nawet nie wiem kto było kto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...