Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

No, cóż... pozostaje mi pogratulować pierwszej czwórce w mojej grupie - Funi :zdrowko:

Rozpiętość punktów faktycznie mała, zwłaszcza 1 i 2 miejsce - 1 punkcik :)

 

u mnie "za mało basu"

no i poleciała "dynamika, atak, natarcie"....oraz "równowaga tonalna"

ale i tak było lepiej niż w Izbicku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


u mnie "za mało basu"

no i poleciała "dynamika, atak, natarcie"....oraz "równowaga tonalna"

ale i tak było lepiej niż w Izbicku :)

 

Ważne ,że poszło do przodu ale, te "niedomagania" wynikają z Twoich prywatnych preferencji, rozmawialiśmy o tym w Izbicku Paweł. Jak mawiają starzy górale, albo rybki albo pipki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym "tylko" chciał mieć taką ilość (a zwłaszcza jakość) basu jak u arturabp w golfie IV.... :hyhy:

 

 

Lekko zaszczepiony pierwiastek Xantii... :wink:

A co do tej jakości a nie ilości, to wbijałem do łba Suzukowi,kiedy w piątek wieczorem na spokojnie przed zawodami słuchałem Polówki, że co z tego ,że są tego mega ilości skoro, monotematycznie podane? Z tego powodu podziękowałem SS u siebie, a teraz kiedy minął pierwotny efekt "wow" względem nowych wooferów, znowu zaczynam je "analizować" i momentami się na nie wkurzać... :mur:  Jestem jedną wielką chodzącą katastrofą... sam siebie już tym męczę :/:cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś na południu/Wielkopolsce drgnęło.

 

Chyba tąpnęło , faworyci byli inni, już chyba nawet w tym temacie były miejsca rozdawane :wink:  tylko wróżka teraz ucichła. :hyhy:

 

Ale fakt, jak spojrzę w telefon na ilośc połączeń z xxxxxxxxx224 w ostatnim miesiącu to...  masakra, a zapewne do mnie to była kropla w morzu w porównaniu do telefonów do Wrocka :D, Kaban nie leżakował przez ostatni miesiąc, a Tomek chyba się sklonował przy czym klon został poddany małej mutacji, aby mniej jeść, mniej spać i wydajniej oraz pomysłowiej pracować.

 

A tak na marginesie, może coś więcej napiszecie o ty procku, czy Kuba zabronił ? ja tam sobie mogę zadzwonić, ale może są inni ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck...tez se golnij :rotfl: .

 

Jeśli o "golnięcie" chodzi to sezon uważam za zamknięty, pierwsza okazja aby zobaczyć "letko" sponiewieranego trucka to Wiosna u padre Józefa po zimie. :)

 

tylko wróżka teraz ucichła. :hyhy:

 

Wróżka oparła się na tym co słyszała wcześniej. :cisza: Dziki nie zrobił nic jak po cichu liczyłem bo... zajął się zawieszeniem , tak dokładnie ,że koła mu odpadają. Więc dostał w tyłek od Burego. A Kaban... nie wiem co tam Tomek grzebał miesiąc, ale ja słyszałem od właściciela ,że najlepiej okazuje stroi się na myjni... :rotfl: (w sobotni ranek przed zawodami dla ścisłości) :super:  Poszli na żywioł bez linijki jak to Tomek lubi to i zagrało.

 

A tak na marginesie, może coś więcej napiszecie o ty procku, czy Kuba zabronił ?

 

Tajemnic żadnych nie ma, sterownik jako taki zostanie jeszcze wizualnie poddany modyfikacją, bo te przyciski plastikowe jakoś nie pasują reszcie czyli litemu alu, obsługa jest banalnie intuicyjna i kapitalna, wybierz, ustaw, wróc, wybierz inną opcję z menu wejdż ustaw wróć, małpa by się "naumiała".  miodzio.

Mają być przyciski z alu i jakieś podświetlenie zimną katodą wokół nich.Miałem w ręku na zawodach Ruxa od 800ki, to miałem ochotę spytać o młotek położyć go na betonie pierd... i zapłacić właścicielowi za bubę, tak debilnie jest rozwiązane sterowanie nim i opcjami, Rux z 700ki to przy nim lodzio, To o sterowniku.

 

Zaś fundamenty pod procek są gotowe, główne jego składowe odsłuchane,obecnie odbywają się prace typu przełożenie wizji Kuby na gotowy produkt, czyli jak sobie obmyślił tego kondzioła to czy wejdzie w obudowę a nie na stole odsłuchowym i czy obok niego zmieści się to i to, w tej chwili jest skupione wokół tego grono 5 ciu osób i każdy robi swoje. Wstępnie na wiosnę powinna być możliwość odsłuchu. Trzymam kciuki bo jeśli się uda to w końcu będzie coś wysokich lotów do auta made in Poland.

Produkcja na zamówienie, gdyż tanio nie będzie i nie może, ze względu na użyte komponenty i materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym podziękować wszystkim za możliwość spotkania się w tak licznym gronie i pogratulować wygranym, co do słuchanych aut to szerokością sceny i średnicą zachwyciła mnie Raadkowa Yariska, u Tomka Gazownika natomiast podobała mi się góra z Masterów niestety jeżeli chodzi o dół  to już nie moja bajka, za to najlepsze skupienie miał Bury, natomiast co powaliło mnie na kolana to średnica i góra u Trucka, niestety u nikogo w aucie nie słyszałem czegoś takiego (chodzi o sam dźwięk, bo scena była lekko pokiereszowana) no i gdyby nie ten dół to by było moje granie na 100%, także Trucku nie poddawaj się i walcz dalej :). Do następnego spotkania panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


natomiast co powaliło mnie na kolana to średnica i góra u Trucka, niestety u nikogo w aucie nie słyszałem czegoś takiego (chodzi o sam dźwięk, bo scena była lekko pokiereszowana) no i gdyby nie ten dół to by było moje granie na 100%, także Trucku nie poddawaj się i walcz dalej :).

 

Cóż staram się spełnić pobożne życzenia loży szyderców, czyli... Zawsze chciałem mieć takie coś... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos instalacji i surowych tego dnia wymogów sędziów instalacyjnych to... Jakim cudem nie odjęli punktu za kreatywność w aucie Burka widząc te obsmarkane i obdrapane tweetery?

Na takie coś można przymknąć oko w niższych klasach ale nie profi, tam moim zdaniem każdy cm auta a zwłaszcza jego część CA powinna być wymuskana , wypieszczona i przemyślana, jak nie szukając daleko w aucie Kabana i co śmieszniejsze, to tam mu urwali punkt w dziale kreatywność za...brak maskownicy na kickwooferze w schowku, wsadzić nisko głowę to wiedzieli jak, ale już dostrzec coś co na dzień dobry kłuje w oczy gdy siedzisz w aucie to już nie...

Brakowało tam jakiś ozdobnych pierścieni i pasowało jak pięść do oka... I jako sędzia urwał bym przewidziane regulaminem punkty w dziale kreatywność. :wink2:

 

ps. Wiem Radziu, kochasz mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociagneli mi za to pkt :) wiec luzuj gume padre :P poza tym miały tam byc siatexy z uwagi na fakt ze nie dojechały to je lakierowalem wiec nie byly obdrapane :)


U litwinki był troszke za długi kabel od klemy do bezpiecznika. :mur1:

nie takie troche :) w reg. masz max 40 a tam było ponad 50cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociagneli mi za to pkt :) wiec luzuj gume padre :P poza tym miały tam byc siatexy z uwagi na fakt ze nie dojechały to je lakierowalem wiec nie byly obdrapane :)

 

 

Niby jak? Spójrz w wyniku na Jurkowie---> http://www.easca.pl/Pliki/sezon%202013/Wyniki%20-%20Bydgoszcz%202013.pdf  za instalkę masz max.50 pkt. :lamer:  :)

 

Wyjątkowo udany i spokojny był to rok w CA

 

Fajny sezon bardzo udany.

 

To w takim razie nastąpi mała roszada...

 

Heheh... ale jajca. :D  Ups... Nie chcący z żartu, wyjdzie bąk na bankiecie... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą robotę odwala kilku sędziów, którzy praktycznie w tym samym składzie jeżdżą na wszystkie zawody. Ich nazwiska są na każdym arkuszu z wynikami i to dzięki nim jakoś dociągneliśmy do końca tego sezonu. Ja tylko liczę punkty i drukuję dyplomy. Zresztą często też nie sam.  

 

PS

Przesyłać zgłoszenia na Finały EU, bo już na liście zaczęli się pojawiać pierwsi uczestnicy - http://www.easca.de/community/index.php?page=Thread&threadID=844

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Heheh...   Średniak... jaki średniak, ten który służy do zestawu głośnomówiącego?   W 80ce cała średnica pochodzi z wooferów w nogach i wstęgi na górze...
w tym audi nie ma typowego zestawu 2,1 tylko cos w rodzaju 3 drog

dlatego uzywalem okreslenia "sredniak" ;]

nie wiem jak to gralo w tym roku, ale w zeszlym glosnik kompletnie znikal! slychac bylo muzyke tam gdzie trzeba, a nie z miejsca montazu glosnika

 

 

 


To jakaś mała paczka foto jaka mi pozostała:
gdzie byly etony?  :szok:

jak ja przegapilem takie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...