Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratuluję - zarówno zwycięzcom jak i tym, którzy mieli odwagę stanąć w szranki a oficjalnego zwycięstwa nie odnieśli :)

 

Spośród (niewielu w gruncie rzeczy) systemów, których dane mi było posłuchać, mnie osobiście najbardziej podobały się dwa Audi - 80'tka Litwina na XES'ach podpartych domowymi Seas'ami i A3 Mirka z nowymi "słupkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Na wstępie chciał bym podziękować wszystkim Forumowym zawodnikom , dziękuje za cały sezon , super atmosferę i Jamprezy :D , grupy Funi i maxi , dzięki za współpracę :P było naprawdę zajebiście !!! 

 

Poziom w tym roku w Funi i w szczególności w Maxi był mega wyrównany i na baaardzo wysokim poziomie ! Cała pierwsza 5 z Finałów mogła by być moim zdaniem 1 w Amatorze ( gdyby ktoś wystartował :)

Kolejność w Maxi była na pewno nie przypadkowa , choć przyznam żę byłem przekonany że Gaziu będzie 3 :D ( nigdy nie licze pkt :P ) . 

Chciałem pogratulować publicznie ( bo większości mówiłem tylko w 4 oczy ) Raadkowi za bardzo dojrzały system i bardzo dobre i spójne granie w Yarisie , ale na litosć boską podbiij suba jak wiesz że Ja jestem :P:D 

Arturowi BP za bardzo fajne granie , kawał dobrej roboty w Aucie , bardzo spójne i przyjemne granie , brzmienie dla mnie zdecydowanie za ciepłe , ale nie o to tu chodzi , bo auto na bardzo wysokim poziomie , jedyny mały minus za bas , ale Artur wie dlaczego ;) 

Dla wielu zaskoczeniem była Litwinka Rasa , nie wiem czy słuchaliście tego systemu , ale grało to znakomicie , technicznie obok Raadka najlepsze auto tego dnia , lotnisko przed słuchaczem było przerażające :) , przestrzeń grania ogromna , wiele osób nie docenia tego aspektu , tej ilości powietrza która tam jest :) system bardzo żywy i fajny , rewelacyjny bas . 

Do tego całego towarzystwa chce dołożyć Artura z Subaru , nie wiem czy ktoś słuchał tego auta na przestrzeni całego sezonu , ale jest to auto które wykonało zdecydowanie największy progres !!! Pierwszy raz jak wsiadłem , miałem ochotę wyjść po 5 minutach , ale myślę sobie kurva nie moge bo siara będzie :) , na następnych eliminacjach ogromne zaskoczenie i co zawody coraz lepiej !!! żałuje troszkę że w tym roku był tak wysoki poziom i nie można była Artura wynagrodzić jakoś .

 

 

Pozdro dla wszytkich i do następnego roku ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 również słuchałem,Mirek zrobił spory postęp.

Absolutnie się zgadzam :)

 

Trochę żałuję 80'tki bo nie słuchałem.

Uważam, że zdecydowanie jest czego, szczególnie zważywszy na w dalszym ciągu dość nieszablonowe jak na nasze podwórko podejście montażowe i średniaka, który ... nie grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jesteś pewny że piszesz o zielonym VW polo?

Chyba nie bo tak nisko nie jest wcale :) , zresztą suzu wie że do napier.. się nadaje idealnie , ale na SQ troszkę musi pokombinować :) 

 

Ale zauważyłęm żę Pawła płytka musiała być dziwna bo z kolei Boneles miał najniżej schodzący bas w stawce :D 


A ja gratuluje Buremu startow i rozprawiczonego s/ezonu w easce jako sedzia. Dupy nie dales. Tak trzymaj. ;)

Dzięku parówko , kombinuj na przyszły rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jesteś pewny że piszesz o zielonym VW polo?
tylko 2 samochody nie wylozyly sie na "high hopes" - twoj i suzuki. ale to zupelnie inne granie

 

 

 


Raadkowi za bardzo dojrzały system i bardzo dobre i spójne granie w Yarisie , ale na litosć boską podbiij suba jak wiesz że Ja jestem  
chyba jedyny ktory jest zmeczony (?) duza iloscia basu... odnioslem wrazenie ze cala ch-ka jest delikatnie pochylona. im wyzej tym glosniej

 

 

 


Dla wielu zaskoczeniem była Litwinka Rasa , nie wiem czy słuchaliście tego systemu , ale grało to znakomicie , technicznie obok Raadka najlepsze auto tego dnia , lotnisko przed słuchaczem było przerażające , przestrzeń grania ogromna , wiele osób nie docenia tego aspektu , tej ilości powietrza która tam jest system bardzo żywy i fajny , rewelacyjny bas . 
po zmianie plyty tego sie sluchac nie dalo :/

 

 

 


Do tego całego towarzystwa chce dołożyć Artura z Subaru , nie wiem czy ktoś słuchał tego auta na przestrzeni całego sezonu , ale jest to auto które wykonało zdecydowanie największy progres !!! Pierwszy raz jak wsiadłem , miałem ochotę wyjść po 5 minutach , ale myślę sobie kurva nie moge bo siara będzie , na następnych eliminacjach ogromne zaskoczenie i co zawody coraz lepiej !!! żałuje troszkę że w tym roku był tak wysoki poziom i nie można była Artura wynagrodzić jakoś .
odnioslem wrazenie ze to najbardziej dopracowany samochod pod wzgledem inslatacji i wykonczenia. wszystko ladnie elegancko zapakowane (poza materialem na slupkach) i zmieniarka w praktycznym miejscu ;)

 

 

 


Uważam, że zdecydowanie jest czego, szczególnie zważywszy na w dalszym ciągu dość nieszablonowe jak na nasze podwórko podejście montażowe i średniaka, który ... nie grał
to samo mowilem mu rok temu - gdzie jest ten sredniak?! znika kompletnie! :D

zmienil gore? w zeszlm roku neo cd 3,0 nie zachwycal :/

 

 

 


Ale zauważyłęm żę Pawła płytka musiała być dziwna bo z kolei Boneles miał najniżej schodzący bas w stawce  
ciekawe... mozesz podac utwor na jakim sprawdzacie zejscie basu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chciałem pogratulować publicznie ( bo większości mówiłem tylko w 4 oczy ) Raadkowi za bardzo dojrzały system i bardzo dobre i spójne granie w Yarisie
Dziękuję.

 

 


na litosć boską podbiij suba jak wiesz że Ja jestem
Zrobię to specjalnie dla Ciebie na finały :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ten na gorze. tego w nogach juz nie ma?

w zeszlym roku mial 2...

 

W tej chwili jest H50 na górze, F50 w sekcji niskośredniotonowej i jakieś domowe 8" od Seas'a w drzwiach jako sekcja subbasowa.

"Średniaki" na desce robią za zmyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to samo mowilem mu rok temu - gdzie jest ten sredniak?! znika kompletnie! :D

 

Heheh... :rotfl:  Średniak... jaki średniak, ten który służy do zestawu głośnomówiącego? :wink:  W 80ce cała średnica pochodzi z wooferów w nogach i wstęgi na górze... Zresztą już wspomniałem, to moje zaskoczenie tego wyjazdu. Kawał dobrego nie szablonowego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co Rasie w Maxi uwalili tyle punktów za instalkę? Gdyby nie to, Ona by miała drugie a Artur 3 cie. To samo Bonless, gdyby nie instalka miałby 4 te.

Hehe... Dzikiemu , za coś także punkcik poleciał z instalki a tak szalał ze sprawdzaniem w Maxi... :rotfl:  I łupał karne punkty za niedociągnięcia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...