Skocz do zawartości

Bydgoszcz - finały EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

ja jako malo osluchana osoba w CA, skupialem sie raczej na rownowadze tonalnej czy na detalach niz na scenie i przestrzennosci...

i szczerze mowiac to w tym golfie rownowaga tonalna byla dla mnie najlepsza!

ale niestety nie slyszalem wszystkich aut wiec nie traktujcie tego powaznie

 

najbardziej zaskoczylo mnie to ze z wcale nie drogich glosnikow wycisnal takie brzmienie  :wink:

dopiero na "pink floyd -  high hopes" wylozyl sie na basie (wykladal sie kazdy poza suzuki)

idealny przyklad na forum DIYaudio.pl - czyli wycisnac jak najwiecej sie da z tego co sie posiada  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heh równo wróciliśmy ja także parę min temu, zjechałem i jem jakąś kolację na szybko. Do miłego chłopaki fajnie było się spotkać razem przed zimą. Jutro wrzucę trochę fotek.

A jako przedsmak i ciekawostkę ,że warto się wybierać na imprezę rangi krajowej kameralna prezentacja sterownika do procka klasy Hi-end w pełnym znaczeniu tego słowa i co najlepsze made in... Poland. :wink:  Trzymam kciuki Kuba aby wszystko wypaliło! :ok:

 

STACCATO, tak się zwie

post-4530-0-75740600-1379279556_thumb.jpg

 

Regulacja czasów na poszczególne kanały i... tak, tak to nie pomyłka takiej dokładności nie oferuje w tej chwili ,żaden procek CA na świecie, on możliwości da, gorzej z uchem aby to wychwyciło... :rotfl:

post-4530-0-49697000-1379279571_thumb.jpg

 

Regulacja poziomu głośności dla każdego ze żródeł z osobna:

post-4530-0-33901300-1379279590_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Do tego miała Ci służyć płytka M.Miller'a o jakości marnej empeczy...bravo
kto wygadal ktory to ja? :D

fakt, z plyta sie nie popisalem. wrzucalem doslownie w 3min przed wyjazdem...

ale bylem juz tak zmeczony ze nawet nie chcialo mi sie easci sluchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim prywatnym zaskoczeniem była litewska audi, widziałem ją już parę razy, ale jakoś nie ciągnęło mnie posłuchać, wczoraj słuchając większości aut na zawodach wsiadłem i... zgłupiałem, jak to fajnie gra , i czaruje zmysły... :) Super grający samochód na pierwszej wersji XESa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne za fajnie spędzony czas. Miło było niektórych poznać a niektórych zobaczyć znowu :) Oby częściej takie wypady bo się dużo przy was uczę :D
Miejscówka kapitalna także cała wyprawa na jeden wielki + :D Fajnie porobione autka do tego fajni ludzie w sumie czego chcieć więcej :) Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej zaskoczylo mnie to ze z wcale nie drogich glosnikow wycisnal takie brzmienie :wink:

 

Fajnie grający samochód, ale pozostawił mi lekkie odczucie niedosytu, myślę ,że to się pokłoniło właśnie to co wytłuściłem... Nadgonione sercem właściciela i wiedzą stroiciela. W pełni zasłużone miejsce i jak dla mnie przyjemniej grające auto brzmieniowo (pod moje) ale za to u Raadka lepsza technika i ogólna dojrzałość. Stąd ciekawy jestem gdy JD wrzuci wyniki jak się rozłożyły punkty i gdzie Raadek urwał Arturowi te parę punkcików, co pozwoliło zdobyć MP. Ja obstawiam ,że poszło o "technikę"ale jakąś max paro punktową w całości różnicę.

 

 

Gazownik nie dotarł, czy tak słabo wypadł ?

 

 

Nie wiesz co mówisz i jak wyrównana była klasa profi i maxi... Tam się auta pewnie na arkuszu będą cięły po max punkt dwa...

Były mocne auta i widocznie tego dnia Tomkowi chłopaki urwali parę punkcików więcej... Ktoś musi przegrać aby ktoś wygrał, nie da się uszczęśliwić wszystkich , taki urok rywalizacji, a w tym roku była bardzo wyrównana.

 

Auto Kabana zaś rozwala system jakością i pietyzmem wykonania, to już nie jest zboczenie, to ...zboczona perfekcja w każdym calu. :ok:

 

post-4530-0-68587700-1379281678_thumb.jpg

 

post-4530-0-27123900-1379281695_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dotarłem do domku i ja. 

 

Dzięki wszystkim za spotkanie. 

 

Gratulacje dla wszyskich uczestników zarówno tych na podium jak i poza. Kto nie wskoczył na podium i tak jest wygranym. Nie zapominajcie o tym. To tak jak w maratonie - kto dobiegł do celu ten już jest wygrany. Nawet ostatni jest przed tymi którzy nie dobiegli do końca, a napewno już przed tymi którzy nie startowali. 

 

Także gratulacje jeszcze raz i do następnego :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super impreze. Było grubo na zawodach, jak i w domkach :) kilka osób ma nawet nowe nick'i :D Vincent : pół godziny po naszej rozmowie wróciłem z miasta z rozegranym autem ale nie mogłem Cię znaleść, a potem widziałem jak już jedziesz do domu, a nr tel też nie mam do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stąd ciekawy jestem gdy JD wrzuci wyniki jak się rozłożyły punkty i gdzie Raadek urwał Arturowi te parę punkcików, co pozwoliło zdobyć MP. Ja obstawiam ,że poszło o "technikę"ale jakąś max paro punktową w całości różnicę.
w golfie siedzialem bardzo dlugo... u raadka tylko chwile. ale detatlicznoscia powalalo golfa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super impreze. Było grubo na zawodach, jak i w domkach :) kilka osób ma nawet nowe nick'i :D Vincent : pół godziny po naszej rozmowie wróciłem z miasta z rozegranym autem ale nie mogłem Cię znaleść, a potem widziałem jak już jedziesz do domu, a nr tel też nie mam do Ciebie.

 My się niestety udaliśmy do domu a mogłem jeszcze chwile poczekać :P Trudno się mówi ale jak to mówią "co się odwlecze to nie uciecze" :D Dzięki za chęci tak swoją drogą :) Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja i tym razem i u mnie będzie coś tam pierdziało w tym aucie i będziecie mnie mogli zjechać jak burą sukę, że jest totalna kaszanka :P Generalnie no fajna impreza fajni ludzie do tego fajne autka to czego chcieć więcej :)

 

Gratulacje dla wszystkich co brali udział bo liczy się także zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...