Skocz do zawartości

III Eliminacje Easca - KIELCE, 20-21.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja sluchalem poloweczki i to jest bardzo fajnie zrobione granie. Sluchalem swojego plumkania,to bylo nawet przyjemnie ,ale jak suzi wrzucil perkusyje..... to w pewnym momencie myslalem ze typo wysadzi lape z glosnika i palnie mnie po lbie :-) naprawde nie zapomne tego systemu na dlugo.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ja sluchalem poloweczki i to jest bardzo fajnie zrobione granie. Sluchalem swojego plumkania,to bylo nawet przyjemnie ,ale jak suzi wrzucil perkusyje..... to w pewnym momencie myslalem ze typo wysadzi lape z glosnika i palnie mnie po lbie :-) naprawde nie zapomne tego systemu na dlugo.:-)

 

No i po takich relacjach człowiek z niecierpliwością czeka na następna imprezę!

Zresztą żeby nie było że tylko wygniatam u was fotele to i ja się zmobilizuję na następny raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak co dien.

 

Miejmy nadzieje ze nie wygladasz jak na zawodach co rano;-) bo tak to ten typo powinien cie paleczka co rano walic po uszach:-P

Bury cos mowil wczeniej o odsluchach wiec dopisze cos o hondzinie bonlesa. Systemik fajnie sklepany z naprawde fajnym dolem ,aczkolwoek na moje uszy mozna by wyciagnac z nich wiecej. Co do tw picolo;-) to tu nie powiem ze strasznie bo nie godziwosc ale jakos rozdarte byly. Do muzy spokojnej takiej luznej system ok ale do ciezkiej muzy mysle ze bylo by za ostro. System oslawiony i podzielam ta opinieAle jak mowie to tylko moje odczucia i opinie po odsluchanych setupach.

Bardzo ciekawy bylem gry subaru na klockach sifoni. I udalo sie posluchac:-) wymienic opinie porozmawiac ,bardzo cenne rady wynioslem z tego auta. Co do dzwieku ... Hmmm no system jakos chyba nie ulozony bo rozbiegane to bylo i jak by zza wielkiego koca gralo. Ale mam nadzieje kiedy posluchac zestrojonego tego setupu posluchac.

To tyle z wypocin, oby tak dalej panowie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Do muzy spokojnej takiej luznej system ok ale do ciezkiej muzy mysle ze bylo by za ostro.

 

Tomek, jak dla mnie to każde auto zawodnicze w ostrej muzie drze japę średnio-wysokimi, ale to też tylko moja skromna opinia. Poza tym, kiedy wy słuchaliście Tych wszystkich aut, przed odsłuchami i obiazdową dyskoteką ?? 

 

Btw, biłem się z myślami czy to napisać, ale dla mnie totalne roczarowanie do srebrne Subaru Forester ( pionek, Stegi,etc) grało to , no właśnie, nie adekwatnie do wartości klocków. Może w innym aucie to by zamiatało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak dla mnie to każde auto zawodnicze w ostrej muzie drze japę średnio-wysokimi, ale to też tylko moja skromna opinia. Poza tym, kiedy wy słuchaliście Tych wszystkich aut, przed odsłuchami i obiazdową dyskoteką ??

 

Oj Jacek nie czepiaj sie :-P twoje tez juz zawodnicze a gra fajnie i nie drze sie ...... Nie drazmy dalej wiadomo dlaczego;-)

A to ze honda piccolo sie darlo wiem czemu bo pogadalem z kierownikiem tego autka i wyjasnil aspekty grania. A kiedy sluchalismy furkow ? Ja zaczalem odrazu od wjazdu na hale, przywitalem sie i dawaj posluchac pozniej polazic i znow posluchac ktoregos auta.Wlasnie trzeba bylo szybko sluchac bo basowoz zabijal wszystko.

Co do srebrnego subaru to niech kamil sie wypowie bo siedzial i sluchal dosc intensywnie tego systemu i cos poslyszalem ze jemu sie podoba. Niech sie wypowie jak tu zawita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dyskusja na temat czyli o graniu. :) Więcej takich, zawsze są w każdym aucie zalety i wady, nie ma co się krępować ze spostrzeżeniami to kwintesencja Naszej zabawy czyli... Jak grało :)

A co to za subaru? Bo jakoś wcześniej nikt o nim nie wspominał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne trucku srebrne :-) a powazniej to fota odda wszystko.

 

Piecownia fajna, "na bogato" :D I co w końcu grało coś czy nie grało bo opinie spolaryzowane.

 

A u mnie "rozjebunda" na całego, nie wiem jak zaliczyć to Izbicko takim rozgrzebańcem, od nowa zabudowę z tyłu robiłem, bo w miejsce Phoenixa (grzał się dziad niemiłosiernie w tej zabudowie) wrzuciłem Sońki , mają wiatraki na stanie a i na górze i średnicy się prześniej zrobiło po tym kroku. Ale chyba jeden wyleci bo trochę dychawiczny jest na woofery, tam dam takiego małego PG podobnego gabarytami ale mocniejszego.

No i wsparłem branżę... :rotfl:  Akcesoria i kable kupione u JD a nie spawara... :D

 

post-4530-0-34521800-1374875677_thumb.jpg

 

post-4530-0-23908900-1374875687_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniało się i to na chwilę przed wyjazdem do Kielc.Pionek 99RS wskoczył.

A no wlasnie, ja pamietam setup gdzies z przed 3-4 miesiecy ale jak zobaczylem zdjecia i samochod to od razu ze Stefkiem mi.sie skojarzylo......

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck,pewnie by Ci się spodobało...basior wymiatał.

 

 

Masaż piszczeli i zwarcie klatki musi być... :) Dlatego po odsłuchu u siebie, mimo ,że pewnie trochę stracę na jednorodności napędu przodu, wymienię piecyk od WF na bardziej kopliwy a zaoszczędzoną M50kę zostawię na MID/TW do betki, bo akurat w tym aspekcie robi robotę, na dół dam hamerykańca niech zieje sobie mocą. :)

Gabarytami mi pasuje  idealnie w miejsce M50ki ten PG ZX 350, ale za cholerę nie mogę znaleść prawdziwych danych o RMS i DF :/ na stronie śmiesznie podają 2x 37 RMS przy 12 V i 2x 100 przy 13,8 V, a ile tak naprawdę to ma Bóg jeden raczy wiedzieć, może ktoś się orientuje? W mostku zaś w 4 Ohm zapyla ok 500 RMS, więc coś mi nie bardzo pasuje te ich 2x37 waciszy.. :chytry:

 

post-4530-0-64457000-1374878144_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku podobają mi te twoje Żółkie ;)

 

I na twoim miejscu nic bym narazie nie pisał

Posłuchaj, ogarnij system i dopiero sie wypowiadaj :)

 

Co porównania sound monitora do pionka.

To jak porownasz granie hxd1 do hxd2?

Btw nie przejmuj sie mocą

Jakie to ma teraz znaczenie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw nie przejmuj sie mocą

Jakie to ma teraz znaczenie? :)

 

Nie przejmuję się zupełnie, po tym jak przez jakiś czas na napęd przodu miałem do dyspozycji 300 waciszy na kanał.. :D

Ale ruch z zamianą dolnej sońki z małym PG, rozwiąże mi trzy rzeczy : w końcu do czegoś użyję tego PG (sam nie wiem po co go kupiłem, ale mam i gra fajnie :) )

Zwolniona sońka pójdzie na górę do Bmki bo z chęcią bym znowu spróbował podejścia do szpilki właśnie z sony i pasywnie.

Czuć, że brakuje trochę mocy na wooferach wszystko zaczyna grać dopiero od ok 27-28 na gałce a gainy od M50 są na max (jechanie już na zniekształceniach) więc dam PG jest dwa razy mocniejszy, a wcale nie taki gorszy klasą bo słuchałem go u Sławy z Focalami K2P i ładnie nimi tam zamiatał i kontrolował.

 

ps. Ale koniec OT o rewolucjach lipcowych czaszunia wrzucił te foto Stegów Stefana to mi się przypomniało ,że właśnie działam z piecami u siebie. :)

To jak w końcu gra to Subaru? Bo mi już zdarzyło się słyszeć i świetnie grające autka na Masterstroke jak i wielkie rozczarowania, więc to, że w bagażniku jest czerwono-niebiesko o niczym jeszcze nie świadczy aniżeli o tym ,że właściciel ma dobry gust do piecyków. :wink:

 

 

P.s: 350 w mostku nie ma ok. 500 :P

 

Skoro mały ZX 250 oficjalnie ma 250 RMS w mostku a na amp w pomiarze prawie 300, to myślę ,że dużo się nie pomyliłem z tymi ok.500 RMS w mostku z ZX 350 skoro oficjalnie ma 400... W zasadzie to tylko dywagacje, bo na forum PG wyczytałem ,że ZX 350ka w zależności od napięcia w instalce i egzemplarza ma 2x125-150 na kanał w 4 ohm, więc mi spokojnie wystarczy do napędu wooferów. Dziwi mnie jedynie to 2x37 watt przy 12 V, może to te "chitter amps"? Coś jak gienki, oficjalnie mało a przy pomiarze razy dwa... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A u mnie "rozjebunda" na całego, nie wiem jak zaliczyć to Izbicko takim rozgrzebańcem, od nowa zabudowę z tyłu robiłem, bo w miejsce Phoenixa (grzał się dziad niemiłosiernie w tej zabudowie) wrzuciłem Sońki

 

Widzę , ze i ten temat nie obędzie sie bez wieści z "placu boju" :wink2:

 




Masaż piszczeli i zwarcie klatki musi być... :) Dlatego po odsłuchu u siebie, mimo ,że pewnie trochę stracę na jednorodności napędu przodu, wymienię piecyk od WF na bardziej kopliwy a zaoszczędzoną M50kę zostawię na MID/TW do betki, bo akurat w tym aspekcie robi robotę, na dół dam hamerykańca niech zieje sobie mocą. :)

I ta kreatywność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...