Skocz do zawartości

III Eliminacje Easca - KIELCE, 20-21.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


szkoda że u mnie poszło tak lipnie, bo szczerze powiedziawszy w stosunku do Sosnowca niewielkie korekty, a oceny w każdym aspekcie średnio o 2-4 pkt mniej ( nie wiem, może to efekt tego że byłem pierwszy na liście do odsłuchu i rzeczywiście Sędzia zostawia sobie margines dla innnych aut??) Tym bardziej że w Sosonwcu Bury oceniał Funi, a teraz Pan Siwy, więc niby ta sama myśl przewodnia??

Tak tylko jeszcze 2 słowa wyjaśnienia , zauważ że do 3 miejsca nie ma dużych różnic , startowałeś tu też w klasie wyżej , w mini troszkę przychylnie ( Ja ) patrzę na zawodników żeby nie dawać zbyt niskich ocen bo to zraża , a dopiero startuje zazwyczaj 1 raz taki zawodnik . NIe ma różnicy który jesteś w kolejności zawsze porównuje się auta do siebie ( brzmienie ) i do regulaminu ( technika) więc oceny nigdy nie są z czapki :) . Szczególnie zę sędziował was Siwy , który co jak co , ale zna się na tym chyba jak nikt i mi jeszcze sporo brakuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Widzę że jakaś dziwna tendencja panuje na forum , ludzie jakoś boją się rozmawiać o instalkach i odsłuchach :( .

Więc opiszę te auta które miałem okazję odsłuchać .


 

Bardzo fajny opis wrażeń z odsłuchów. Zwłaszcza dający w miarę jakieś pojęcie co było do posłuchania na danych eliminacjach dla nieobecnych.

Co do tendencji... Hmm... Myślę ,że wynika ona z faktu ,że wrażenia wiążą się tak z wymianą pozytywów jak i jakiś bolączek w systemach, o ile pochwały są mile widziane, to już z rzeczami do poprawki lub też negowanymi przychodzi ciężko się godzić właścicielom i w 99% wychodzi chryja na całego.

Raz, afera, drugi, trzeci i obecnie mamy 30 aut na zawodach i poza frazesami "fajnie się było" spotkać nie ma co poczytać o najważniejszym, czyli co i jak grało. A ja myślałem ,że to granie Nas najbardziej kręci w tej zabawie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury22, domyśliłem się że na zachętę idą lepsze oceny. Tym bardziej szkoda że w Kielcach to nie Ty sędziowałeś FUNI miałbyś lepszy obraz zmian w moim systemie. Ale z drugiej strony kilku minutowa rozmowa z Panem Siwym może naprawdę dać bardzo wiele wskazówek na przyszłość, kwestia tylko nie przekombinować, no i tak jak pisałeś, człowiek z bardzo dużym doświadczeniem to i te wskazówki i spostrzeżenia na pewno są obarczone tylko niewielkim marginesem błędu. 

 

Podoba mi się to że nie zamykasz się w kręgu sędziów tylko wychodzisz do zawodników i luźno dyskutujesz z nami, bez napinki, to co wiesz to starasz się przekazać.

 

Co do moich pytań o kolejność odsłuchów itd, JD wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, ja już tematu nie jątrze, widać tak do dupy na tle innych zestroiłem auto ( a właściwie skleciłem, bo rano po drodze jeszcze kończyłem na CPN instalkę ) 

 

Trucku , nikt nie opisuje, a przynajmniej ja , bo tak jak wcześniej pisałem - na drugim końcu hali stał jakiś napierniczający basem democar + czasem swoje bębenki odpalał Dziki, i szczerze to nie dało się rozmawiać, a co dopiero słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Gruby z rozmow z zainteresowanymi wynika ze sprawdzasz sie.

 

Nie wiem czy tylko Ty zwróciłeś na to Dan uwagę, ale kiedy poszło info, ze Siwy sposobi i szkoli Burczymuchę do składu sędziowskiego była typowa reakcja: "Co?"  "Kto?" "Bury?!" "he he.. :)".

Ja jednak zauważyłem ,że co eliminację znajdują się wpisy, z podziękowaniami dla niego , za pomoc, za informacje, etc... Easca zrobiła dobry ruch wbrew pierwotnym opiniom.

Wiadomo ,że to pierwsze koty za płoty i musi nabierać doświadczenia ale myślę ,że skreślanie go na początku było nie fer.

Odnoszę wrażenie ,że większość świeżych zawodników traktuje go jak "swojego" a nie sędziego i dlatego może łatwiej i śmielej pytają , proszą o pomoc etc.

I ostatnia rzecz jaka mnie w sumie ucieszyła (choć to pewnie głupio zabrzmi) to odjęte punkty przez sędziów Buremu w profi za instalkę (skoro nie spełniała w pełni wymogów) była kiszka to pojechali z koksem na arkuszu i nie było mowy ,że to kolega, że pan sędzia etc. Bardzo mi się to podoba ,jest budujące i obecnie to wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku jeśli chodzi o sędziowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I ostatnia rzecz jaka mnie w sumie ucieszyła (choć to pewnie głupio zabrzmi) to odjęte punkty przez sędziów Buremu w profi za instalkę

 

To fakt mógłbyś trochę sprzątnąć ten bagażnik chociaż :rotfl:

 

Tak poza tym, bury dzięki za opinię mam nadzieję, że do następnego razu uda mi się co nieco poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie na Izbicko (jak tylko ponownie ożyje mój Golf, bo jednak coś mu dolega) zamierzam być, wprowadzając pewne poprawki w mój system ( strojenie, czasy) które zasugerował mi Pan Siwy, jednocześnie zgadzając się z moimi sugestiami i rozumieją mnie dlaczego tak mam system zestrojony( nie pod płytę Easci a pod głośne słuchanie "darcia mordy dwa akordy" czyli np Zespół Godsmack - Good Times, Bad Times , jak ma ktoś ochotę to niech sciągnie kilka ich pisenek, okręci gałkę na 4/5 głośności i posłucha tak z godzinę, to będzie wiedział o jaką muzykę,, i jakość realizacji chodzi : http://en.wikipedia.org/wiki/Good_Times,_Bad_Times..._Ten_Years_of_Godsmack ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam same pierdoły :)

Ej, co za hiciory mnie minęły? :chytry:  Parafrazując klasyka "Misia" , parówkowym cenzurożercom mówimy NIE! :D

 

Update: Już wiem :) Szkoda ,że wycenzurowane, lubię poczytać takie jazdy bez trzymanki. :wink:

 

Chyba bedą najtańsze pkt jakie zdobyłem :D

 

Życzyłbym sobie takich problemów jak posprzątać auto czy nie i to w takiej klasie jak profi... :wink:  Kawał dobrego grania odwaliliście z Siwym. :ok:

Zobaczymy co w końcu wyjdzie na Izbicku jak się tajniaki Kaban i Warzywniaki wynurzą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Burego, generalnie trzeba człowieka poznać, aby można coś było o nim powiedzieć.

Swój chopak, jak to mówią i do burdla i do różańca,

choć z tym drugim to nam nie podrodze. :hyhy:

 

Stojąc z boku ewidętnie widać, że się stara.

I gratki za to, to jak ze sobą rozmawiamy, (pi,pi,pi,pi) znaczy tylko tyle, że jest git, w dużym skrucie.

Co do odsłuchów,

nie lubie pisać co i jak grało, albo mi się podobało, albo nie,

nie będę się rozpisywał o technice, czy innych, ma być fun. :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie będę się rozpisywał o technice, czy innych, ma być fun. :cisza:

 

A mnie się obiło o uszy ,że co jak co ale pokłady energii to były u Pavliqu w A6ce, niespożyte zasoby do kręcenia gałą... Jak to mi ktoś określił.. "Strach odkręcać bo się robi dyskoteka na kołach" co tam teraz siedzi u magistra jeśli chodzi o setup? Coś się pozmieniało? Wiem ,że miały wskoczyć revelatory na dół... Skrobnie coś/ktoś a najlepiej właściciel jak zajrzy, co tam teraz w tej złotej tanzbudzie siedzi? Stacja 106ka, 701ka, Pionki na piecu a głośniki jakie i jaki sub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A mnie się obiło o uszy ,że co jak co ale pokłady energii to były u Pavliqu w A6ce, niespożyte zasoby do kręcenia gałą...

 

Faktycznie! Pierwszy raz w życiu słuchałem tak głośnego setupu :rotfl: i nie mówię tutaj o robieniu ciśnienia :hyhy: Jedno jest pewne Kolega Pavliq może zostawić w aucie nawet najbardziej zagorzałego "odkręcacza" Volume jaki się znajdzie a i tak do końca raczej nie da rady go rozkręcić.

Dodatkowo bardzo mi się podobało brzmieniowo z tym że jak dla mnie trochę mało było dołu i kicka ale to chyba rozmawiałem o tym z Emilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...