Skocz do zawartości

III Eliminacje Easca - KIELCE, 20-21.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... wakacje są to może być różnie i nikt się pewnie nie umawia.

 

Zawody:

- w lecie - nie, bo za gorąco, wakacje, urlopy i może być różnie z planowaniem

- w jesieni - nie, bo już za chłodno, brak kasy po wakacjach, dzieci, szkoła, itp.

- w zimie - nie, bo za zimno, ciemno, trzeba odśnieżać furę, woofery sztywne, bas nie chce grać, browar nie wchodzi

- na wiosnę - nie, bo jeszcze auta są w trakcie roboty, święta, długie weekendy, komunie, itp. 

 

Zawody w internecie - frekwencja gwarantowana cały rok.

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu tez miało być mnogo a była d....pa :mur1:

 

W internecie to by była frekwencja. Fakt ze sobota w SQL nie każdemu może pasować ale ja patrząc po Sosnowcu widzę ze w necie to każdy klepie po 10 razy a w realu garstka tylko przyjeżdża.

 

Zrobić SQL razem z dbl-em wszystko w niedziele i może by się coś zmieniło. Nie było by wtedy wymówek i bicia piany :)

JD a to teraz tylko przedpłatowa rejestracja jest?? Nie ma już na miejscu w dniu zawodów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD a to teraz tylko przedpłatowa rejestracja jest?? Nie ma już na miejscu w dniu zawodów???

Jest też na miejscu. Widocznie zapomniało mi się włączyć tą opcję, ale za wiele to nie zmienia, bo ci którzy rejestrują się na miejscu i tak przeważnie nic nie wysyłają internetowo. Zaraz odpalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę inny i się pojawię.Z tego co mi wiadomo to wybiera się jeszcze jeden dinozaur.

No to miło :D

 

Cisza przed burzą, potem nadejdzie nawałnica, w postaci .... 5 zawodników, nie licząc aut sędziowskich, wakacje są to może być różnie i nikt się pewnie nie umawia.

Stałemu bywalcowi terminy nie pasują :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniały się zjazdy w firmie ale tym sposobem przy dobrych wiatrach może udało by mi się zdążyć dojechać :hyhy:

 

Ale mogę mieć nie lada problem gdyż mogę nie zdążyć zachaczyć o dom żeby wyładować bagaże z bagażnika :mur1: Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z kilkoma pokażnymi torbami i lodowką turystyczną na czas odsluchów :D

Opcja1 -może jakiś miejscowy forumowicz użyczy kawałek garażu na czas zawodów :)

Opcja2- może ktoś ma duży bagażnik a nie startował by w zawodach zeby na czas odsluchów przezucić zawartość :)

Opcja3- może dopuszczalne jest ułożenie nadmiaru bagaży na tylnej kanapie i przykrycie bajzlu kocem :rotfl: oczywiście bez wpływu na punktacje za porządek w aucie??

 

Opcja 4- nieznana :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...