Skocz do zawartości

III Eliminacje Easca - KIELCE, 20-21.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę , ze i ten temat nie obędzie sie bez wieści z "placu boju" :wink2:

 

Póki ja grzebię tajemnic nie ma, potem to już może być różnie (z zasady), jakaś pomroczność jasna trafi zieloną (byle z efektem :wink: ) i info nie będzie poza paroma foto ogólnymi wygląda "Ło tak". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla odprężenia od dyskusji - mata i oglądajta - http://www.easca.pl/...php?album_id=79

 

 

Dla odprężenia mam grzeczniejszą wersję nie spełnionego zakładu z Kminiem... Leżał mi lotus 250 SW jak wiadomo szybki to on jest, ale luftu z niego nie ma za wiele. No to Mehow zrobił mu bandpasa i proszę... :rotfl:  Takie coś chciałem zrobić tylko z dwiema typowymi pompkami pod dbl, zrobić na zakład. :D

 

post-4530-0-76614900-1374957616_thumb.jpg

 

post-4530-0-99406500-1374957622_thumb.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZWlw_dtsUnY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szybko zrobiło sprawdzian wytłumienia auta... :rotfl:  A tak na poważnie to wolniejszy niż Brax, ale za to jedzie od samego piekła do góry, tam gdzie closed już dawno wymięka np 25 HZ ten wariat jedzie dalej aż po 20 HZ. Na zawody SQL za jednorodny, za wolny(choć może to jeszcze kwestia dogrania czasów na przodzie i strojenia), do słuchania na co dzień? Bomba, robi przyjemną rozpierduchę w aucie. :) Polecam. :wink:

Szkoda ,że zakład nie pyknął bo ciekawi mnie efekt jak się da nie SQLowego grzecznego subika, tylko jakąś mocną typową pompkę do pierdzenia a najlepiej dwie :), bajzel musi się niezły robić w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie Suzuka z maskotką jest the best... Wyjaśniło się dlaczego, wygrywa w DBL gdy ma takiego "trzymacza" na dachu... :)

Jeśli o auta chodzi bardzo estetycznie i ładnie jest wykonana ta srebrna C-klasa spod ręki Siwego. Słuchał ktoś tego autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie! Pierwszy raz w życiu słuchałem tak głośnego setupu :rotfl: i nie mówię tutaj o robieniu ciśnienia :hyhy: Jedno jest pewne Kolega Pavliq może zostawić w aucie nawet najbardziej zagorzałego "odkręcacza" Volume jaki się znajdzie a i tak do końca raczej nie da rady go rozkręcić.

Dodatkowo bardzo mi się podobało brzmieniowo z tym że jak dla mnie trochę mało było dołu i kicka ale to chyba rozmawiałem o tym z Emilem.

Kicka faktycznie było przy mało. Takie uroki aktywki, jak się podkręci gałę głośniej to jest okej, jak słucha się kulturalnie - trochę brakowało. Można skorygować, ale auto nawet na zawody nie specjalnie było szykowane, więc tym bardziej zaskoczony byłem punktacją ;)

 

Nie zdążyłem Pavliqa posłuchać , ale na subie bankowo siedzi tam Ali 12 ( nie wiem czy LTD ) średni i wysoki też się nie zmieniły ( coś ala supremo i średni morela ) 

Ali LTD (ale już niedługo - 2gi rok już jeździ). Setup za bardzo się od zeszłego roku nie zmienił. Raczej kosmetyka. Piecek po żonglerce zostały te same, tylko ładniejsze egzemplarze. Zmienił się kick i proca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i być może koleżanki, zawodnicy i wolni słuchacze. Tak jak napisał Trucku łatwiej Wam nawiązać dyskusję z Burkiem bo to Wasz człowiek. Zawsze staram się pomóc każdemu kto się do mnie o to zwróci przepraszam jeśli za Wami nie biegam po placu z transparentem DARMOWY SERWIS CAR-HI-FI:-).Każdy kto zapyta mnie o co kolwiek uzyska pomoc, po to jestem, przykładem mogą być zawodnicy których ocenialem w kielcach i po ocenie i podpisaniu arkusza na ich życzenie ustawiałem system po swojemu. Omawialem przy tym co się poprawia. Tak więc jeśli kogoś chce mnie o coś zapytać to może walić śmiało byle nie w trakcie wieczornego bankietu, bo mnie wtedy krew zalewa ;-). Przepraszam w tekście mogą być byki, a spowodowane to jest kilkoma szklankami łychy, grubymi paluchami i malym telefonem. Pozdro i do widzenia w Bydgoszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopuje, więc ma prawo...  :wink:   Nie bardzo rozumiem tą dyskusję. Zaraz wyjdzie ,że 99,9% to święte dziewice uciekające już na kilometr przed odkręceniem korka rudzielca.

 

Jeśli rzeczywiście były osoby, którym zademonstrował i wytłumaczył co można zrobić aby było lepiej, nagiął regulamin bo sędzia oficjalnie ma prawo udzielić zawodnikowi pełnej informacji odnośnie zalet i wad systemu, bez wskazywania środków aby temu zaradzić. Zachował się po koleżeńsku, podobnie jak zachowuje się Bury, dotyczy to zresztą całego składu EASCI, jeśli zada się konkretne pytanie w odpowiednim czasie zawsze zostanie udzielona odpowiedz.

 

Ale zamiast docenić takie fakty, lepiej podyskutować , kto jest przy drinku a kto nie. Takie to... polskie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli rzeczywiście były osoby, którym zademonstrował i wytłumaczył co można zrobić aby było lepiej, nagiął regulamin bo sędzia oficjalnie ma prawo udzielić zawodnikowi pełnej informacji odnośnie zalet i wad systemu, bez wskazywania środków aby temu zaradzić. Zachował się po koleżeńsku, podobnie jak zachowuje się Bury, dotyczy to zresztą całego składu EASCI, jeśli zada się konkretne pytanie w odpowiednim czasie zawsze zostanie udzielona odpowiedz.

 

Nie kumam....

Skoro chop robi dobrą robotę to po co pisać takie pierdoły.

 

Nie chlaj sam, nachlamy się razem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i być może koleżanki, zawodnicy i wolni słuchacze. Tak jak napisał Trucku łatwiej Wam nawiązać dyskusję z Burkiem bo to Wasz człowiek. Zawsze staram się pomóc każdemu kto się do mnie o to zwróci przepraszam jeśli za Wami nie biegam po placu z transparentem DARMOWY SERWIS CAR-HI-FI:-).Każdy kto zapyta mnie o co kolwiek uzyska pomoc, po to jestem, przykładem mogą być zawodnicy których ocenialem w kielcach i po ocenie i podpisaniu arkusza na ich życzenie ustawiałem system po swojemu. Omawialem przy tym co się poprawia. Tak więc jeśli kogoś chce mnie o coś zapytać to może walić śmiało byle nie w trakcie wieczornego bankietu, bo mnie wtedy krew zalewa ;-). Przepraszam w tekście mogą być byki, a spowodowane to jest kilkoma szklankami łychy, grubymi paluchami i malym telefonem. Pozdro i do widzenia w Bydgoszczy

Sam jesteś wasz człowiek :D

Powinno być "drodzy koledzy i ty Burku" ;)

 

A teraz pokaz aktualne zdjecie paszportowe Burka :wink:

żamieszczam świeżą fotkę w temacie Iżbicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...