Skocz do zawartości

Montaż z wygłuszeniem Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz pod uwagę, że bez zrobienia otworu nie uda Ci się wkręcić blachowkrętu? Blacha to nie drewno ;)

 

 


Przy okazji takie pytanie jeszcze - jak będę zakładał potem dystanse mdf to czy je też się mocuje blachowkrętami ?

 

Ja zawsze stosuję śruby metryczne, z nakrętkami i odpowiednimi podkładkami. Jeżeli masz dystanse dedykowane to otwory w nich zgadzają się z otworami w Twoim aucie, więc nie ma potrzeby tworzenia nowych dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Bierzesz pod uwagę, że bez zrobienia otworu nie uda Ci się wkręcić blachowkrętu?

 

No to chyba tego pod uwagę nie wziąłem. Czyli czy tak czy wkręty czy nity to i tak dziury wiercić trzeba.... A jakby jakimś klejem tą blachę do drzwi ?

 

 

 

 


Jeżeli masz dystanse dedykowane to otwory w nich zgadzają się z otworami w Twoim aucie, więc nie ma potrzeby tworzenia nowych dziur.

 

Dystansów jeszcze nie mam. Robią się i przyznam że nie wiem czy w ogóle będą miały przygotowane otwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tego pod uwagę nie wziąłem. Czyli czy tak czy wkręty czy nity to i tak dziury wiercić trzeba.... A jakby jakimś klejem tą blachę do drzwi ?

 

Jeszcze tego nie słyszałem. Po to są blachowkręty z wiertłem aby nie robić dziury wcześniej. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby jakimś klejem tą blachę do drzwi ?

 

Klej do szyb.

 

 

 

Dystansów jeszcze nie mam. Robią się i przyznam że nie wiem czy w ogóle będą miały przygotowane otwory

 

Z tego co widziałem na Twoich zdjęciach, to w drzwiach masz plastikowe gniazda do wkrętów. Aby zapewnić sztywność dystansu, wyciągnij te plastiki i zastosuj śruby metryczne. Rozkład otworów zrób na podstawie seryjnego głośnika/dystansu.

 

 

 

 

Jeszcze tego nie słyszałem. Po to są blachowkręty z wiertłem aby nie robić dziury wcześniej. Ech...

 

 

 

Z czego masz drzwi, że jesteś w stanie wkręcić blachowkręt? Bo ja jeszcze nie trafiłem na drzwi w które można by wkręcić blacho wkręt od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Po to są blachowkręty z wiertłem aby nie robić dziury wcześniej. Ech...
dokladnie... Ja pierdziele czuje sie jak na forum dla kobiet? Może ktoś jeszcze rozpisze metodologie wkręcania wkrętów w punktach?...Rece opadaja.

 

Ja nie wiem czy kolega wział pod uwage to ze trzeba bedzie wogole zejsc z kanapy lub wstac od kompa zeby to zrobic... To juz zaczyna być żenujace... Napisz o któej bedziesz w casto to bedziesz nam tu wklejał zdjecia wkretów a my Ci pomozemy w wyborze ich długosci i koloru, ale koniecznie zanim pojedziesz wstaw tu fote Twoich drzwi bez tapicerki abyśmy mogli oszacować ile tych wkrętów bedzie Ci potrzebne... Bo wiesz , każdy grosz sie liczy i bedzie na kogo zwalić w razie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że z tej całej zabawy to tylko koszty się zrobią a efekt będzie... średni

 

Jak sobie to podliczysz wszystko to nie wydaje mi się żeby wyszło dużo taniej niż zapłacić komuś kto się na tym zna, wie co gdzie i jak przymocować itd itd pomijając efekt końcowy oraz Twój czas (i nie pisać mi tu że się chłopak przy okazji czegoś nauczy bo efekty widać - nauczył się jak NIE kleić mat a do dobrze zrobionych drzwi jeszcze daleka droga :) )

 

I nie obrażaj się za tą wypowiedź ale czytam od samego początku jak się do tego zabierasz i średnio to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backonik, dnia 10 Cze 2013 - 12:20, napisał:

 

Po to są blachowkręty z wiertłem aby nie robić dziury wcześniej. Ech...

dokladnie... Ja pierdziele czuje sie jak na forum dla kobiet? Może ktoś jeszcze rozpisze metodologie wkręcania wkrętów w punktach?...Rece opadaja.

 

Bez obrazy mastah, ale chciałbym zobaczyć jak wkręcasz blachowkręt zwykłym wkrętakiem, w drzwi od BMW E46 aby przymocować dystans (ja miałem okazje wycinać otwory pod dystans w tych drzwiach i blacha do cienkich nie należy). Kolega zaznaczył, że nie posiada żadnych sprzętów, nawet wkrętarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bez obrazy mastah, ale chciałbym zobaczyć jak wkręcasz blachowkręt zwykłym wkrętakiem, w drzwi od BMW E46 aby przymocować dystans. Kolega zaznaczył, że nie posiada żadnych sprzętów, nawet wkrętarki
bez obrazy, jak wiec on chce nitowac blache skoro biedaczysko nie ma nawet wiertarki... Faktycznie przebic dziure na wylot pod nita wkretakiem moze byc problem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... Ja pierdziele czuje sie jak na forum dla kobiet? Może ktoś jeszcze rozpisze metodologie wkręcania wkrętów w punktach?...Rece opadaja.

 

Ja nie wiem czy kolega wział pod uwage to ze trzeba bedzie wogole zejsc z kanapy lub wstac od kompa zeby to zrobic... To juz zaczyna być żenujace... Napisz o któej bedziesz w casto to bedziesz nam tu wklejał zdjecia wkretów a my Ci pomozemy w wyborze ich długosci i koloru, ale koniecznie zanim pojedziesz wstaw tu fote Twoich drzwi bez tapicerki abyśmy mogli oszacować ile tych wkrętów bedzie Ci potrzebne... Bo wiesz , każdy grosz sie liczy i bedzie na kogo zwalić w razie czego...

 

 

 

 

Takie odpowiedzi są żenujące. Jak się nie ma nic do powiedzenia to się nie pisze. Jak się nie chce pomóc laikowi na forum które między innymi z powodu wzajemnej pomocy powstało, to też się milczy. Nie pytałem jaki kolor kupić. Nie pytałem też w ogóle jakie kupić. Założyłęm że skoro to są wkręty do blachy to się po prostu wkręca w blachę. virus twierdzi że nie bardzo. Ja się nie znam. Nie trzeba się znać na wszystkim. I to że ktoś się nie zna na tym na czy znają się ludzie na tutejszym forum ma być powodem do odmowy pomocy albo do pisania bzdur i kpin. Moderatorowi chyba nie wypada. Ale co ja tam wiem. Na obyczajach forumowych też się nie znam.

 

 

Wybaczcie że w ogóle założyłem wątek, że próbuję zrobić to sam i że z tego powodu zadaję pytania. Najmocniej przepraszam.

 

Możecie zamknąć. Dam sobie radę bez kpin i ironii wszystkowiedzących fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sie błąkac po Casto, jedz jutro do Piotrkowa do mkgustava (na pw uderz) jest chetny Ci to ogarnac.

 

Dziękuję za informację.

 

BTW czym dociskałeś matę? Pytanie do autora tematu

 

 

Palcami. Centymetr po centymetrze. Ale to też pewnie za mało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Takie odpowiedzi są żenujące.
Sam jesteś żenujacy...

 

 

 


Jak się nie chce pomóc laikowi na forum które między innymi z powodu wzajemnej pomocy powstało, to też się milczy.
jesli laik jest bardziej zielony niz pospolity laik to rusza dupe poza miasto i szuka pomocy fachowca gdzie indziej a nie siedzi i placze czego on nie ma i jaki to problem zrobić drzwi samemu...

 

 

 


Nie trzeba się znać na wszystkim.
to prawda.

 

 

 


Moderatorowi chyba nie wypada.
Robie co chce, i jak chce, pisze na forum wiec nie bede sie ograniczał z powodu jakiegos durnego koloru... To nie jest moja praca ja tu tylko sprzatam, nikt z nas za to nie otrzymuje wynagrodzenia wiec nie wyjezdzaj z jakimis ciagotami do wypadania lub nie wypadania...

 

 

 


Możecie zamknąć. Dam sobie radę bez kpin i ironii wszystkowiedzących fachowców
dałbyś sobie rade 8 stron temu...I bez tego tematu bo to wcale nie jest wielka sztuka a wszystko jest juz tutaj i nie tylko tutaj wielokrotnie opisane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem laikiem, ale przeglądając tematy z działu "Wasze instalcje" można sobie prawie wszystko ładnie wywnioskować. Czym wypełnić otwory w drzwiach, w jaki sposób je zamontować, jak wygłuszyć, wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na przeglądanie tematów, czytanie co ludzie piszą i oglądanie zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja też jestem laikiem, ale przeglądając tematy z działu "Wasze instalcje" można sobie prawie wszystko ładnie wywnioskować. Czym wypełnić otwory w drzwiach, w jaki sposób je zamontować, jak wygłuszyć, wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na przeglądanie tematów, czytanie co ludzie piszą i oglądanie zdjęć ;)
  :super:  Czyli jednak nasza nadgorliwość w odsyłaniu do wyszukiwarki daje do myślenia i dzieki temu uzytkownicy tacy jak Ty , wartosciowi i wyciagajacy wnioski napewno unikna niepotrzebnych nerwów biorac udział w zyciu naszego wspólnego forum. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:super: Czyli jednak nasza nadgorliwość w odsyłaniu do wyszukiwarki daje do myślenia i dzieki temu uzytkownicy tacy jak Ty , wartosciowi i wyciagajacy wnioski napewno unikna niepotrzebnych nerwów biorac udział w zyciu naszego wspólnego forum. :)

Na razie jestem tylko biernym uzytkownikiem tego forum, ponieważ tego co mam w samochodzie nawet nie ma co pokazywać. A wiedza tylko podstawowa, ale skutecznie zwiekszana ;p Patrzac po zaangazowaniu ludzi wchodzacych na forum i od razu tworzacych nowy temat, bo "na pewno nikt nie mial takiego samego problemu jak ja" jestem pelen podziwu dla adminow, ze chce im sie ciagle powtarzac w kolko to samo i maja stalowe nerwy, a do ludzi i tak to nie trafia..

 

Zeby nie bylo OT, to rada dla kolegi. Bardzo dobrze, ze chcesz sam cos zrobic bo to jest zawsze jakies nowe doswiadczenie, a potem satysfakcja gwarantowana. Jak nawet nie chce Ci sie czytac tematow to chociaz przejzyj zdjecia w nich, juz one same daja duzo.

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Super.

 

Tylko że jakos zaczynajac ten watek szukalem firmy ktora mi to wszystko zrobi. To Wy przerobiliscie mnie na samorobke. Zaznaczylem że mam 2 lewe rece do takich prac i nie mam o tym pojecia. Ale to oczywisciie ja jestem ten zBy bo jak ja smiem pytac zamiast przegladac forum.

 

Na szczescie znalazla sie dobra dusza ktora zadeklarowala pomoc zamiast pisac jakim to bezwartosciowym uzyszkodnikiem jestem.

Moze w weekend a moze po ale jakos to ogarniemy. Przy okazji sie czegos naucze i bede mogl też cos sam zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...