Skocz do zawartości

Montaż z wygłuszeniem Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurna chata......Nie wiem jakie to dokładnie maty bo kupowałem je rok temu i leżakowały. mam ich 10 sztuk w rozmiarze 25x50 a już wiem że to mi na 2 drzwi do V40 nie wystarczy. Po kuponie auta i sprzętu jestem goły i wesoły i nie wiem czy dokupić te APP na drugie drzwi czy kupić coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam  jak ja meczylem chlopakow co i jak i z czym i jakos dalem rade  wygluszyc sam auto jak i pociagnac kable i podlaczyc wszystko. Od tego jest wlasnie forum i jestem w pelni zadowolony z moich osiagniec :) Pobaw sie troszke  i zobaczysz - nie jest lekko ale efekt koncowy jest niesamowity i ten banan na ustach z dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie łapiesz.Nie lepiej za te 300zł kupić dobrych mat i wygłuszyć samemu?To nie jest takie trudne.Ty nie robisz projektu wieżowca tylko wygłuszasz drzwi.Pooglądaj "wasze instalacje",poczytaj troche i jestem pewien że sam sobie dasz rade.Nawet jak nie będziesz sobie z czymś dawał rady to wrzucisz fote problemu w temat i zawsze ktoś pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam chęci jednak tak samo jak przy dobieraniu wzmacniacza i głośników. Budżet jest LIMITED EDITION :) Czy to APP jest naprawdę aż tak dramatyczne ?? Chyba w stosunku do w ogóle nie tłumionych drzwi i tak będzie kolosalna różnica.  ja nie oczekuję sali koncertowej. Ja tylko poprawiam fabrykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj i kup coś porządnego... uwierz mi.

kiedyś zrobiłem zgodnie ze sztuką, podgrzaniem i dociskaniem. a po niecałych 2ch latach zerwałem te maty w ciągu 30min z rozebraniem tapicerki więc już masz porównanie co tam za klej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po wygłuszaniu matami stp silver i mogę powiedzieć że super się nimi robi. Są elastyczne i dobrze się kleją. Na drzwi wychodzi około 7 takich mat(zależnie od tego jak dokładnie to zrobisz wyjdzie mniej lub więcej). Poprawa po wygłuszeniu drzwi jest naprawdę zauważalna. Warto dołożyć do lepszych mat i zrobić to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APP to kupsko! Tak to wyglądało u mnie po pierwszym spocie:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/826/20120317114827.jpg/ 

 

Dodatkowo załamka, że to poprostu nie gra, a mam ciężkie do nagłośnienia drzwi.

 

Później było już tylko lepiej :)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/715/20120317150719.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię do wspomnianego tu Mateusza z MMAudio i zapytam czym wygłusza.

 

U mnie jak zdjąłem boczki po ich robocie to oczom ujrzałem to samo co mkgustav na pierwszej słitfoci.

Nie ma co się dziwić koszt jest jaki jest, więc i mata nie będzie fest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie ma co się dziwić koszt jest jaki jest, więc i mata nie będzie fest.

 

No ma być tanio. skoro koszt samych mat (przeznaczonych do CA) to 300 zł a klient sobie życzy 300 zł ale już z robotą, a gdzie prąd, rozpuszczalnik, robcizna, spinki boczka? Więc dostaje jakieś najtańsze g.... Klient chce klient ma. Aczkolwiek moim zdaniem powinni odmówić i powiedzieć zwyczajnie ,że musi zapłacić np 500 czy 600zł za materiał z robocizną na dobrych matach lub nie podjąć się wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...