Skocz do zawartości

Montaż z wygłuszeniem Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Pytam bo się wciąż zastanawiam nad samotną walką

 

wiesz co, nie obraż się, ale to co tutaj klepiesz to już dawno byś sobie ściągnał boczki zostawił klamki i nawet po godzince dziennie popołudniu już dawno miał zrobione te drzwi.

Nadal nie wiem co sprawia Ci taki problem? Masz dział "nasze instalacje" skarbnicę zdjęć , tutoriale, którze forumowicze tworzą nie po to aby nawalić foto jak jacyś porabani a właśnie po to aby osoba taka jak Ty mogła sobie spojrzeć jak coś zrobić we własnym zakresie krok po kroku. Pytanie ile w Tobie chęci aby czymś się zająć samemu? A jeśli się chęci nie ma, to się jedzie do zakładu płaci i masz zrobione, ale tam pracują ludzie, którzy muszą zarobić na życie tak jak Ty zarabiasz w swojej pracy, więc nikt za Bóg zapłać tego nie wykona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się absolutnie nie obrażam. Rozważam różne koncepcje. Szczególnie że przy takiej pogodzie to tylko rozważania mi zostały. 

 

Tytułując wątek - Łódź miałem nadzieję że może ktoś z doświadczonych forumowiczów zgodziłby się pomóc wygłuszyć i założyć to wszystko ale niestety :( :(  Ja po prostu mam pewne obawy co do własnych zdolności. Obawy nie są bezpodstawne :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułując wątek - Łódź miałem nadzieję że może ktoś z doświadczonych forumowiczów zgodziłby się pomóc wygłuszyć i założyć to wszystko ale niestety :( :( Ja po prostu mam pewne obawy co do własnych zdolności. Obawy nie są bezpodstawne :rotfl:

 

 

To napisz w temacie ,że chciałbyś pomocy (nie za darmo) i czy ktoś się zgodzi. Słuchaj to jest co najmniej dzień roboty przy tym i sorry kolega kolegą, ale jeśli mam do wyboru posiedzieć z rodziną a siedzieć przy drzwiach za damski ch... i wąchać rozpuszczalnik to wolę posiedzieć z rodziną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować....

 

Wybaczcie głupie pytania ale liczę na Waszą wyrozumiałość.

 

Jaki bezpiecznik i jakie kable mam kupić ?  Czy jest sens wykorzystać instalację fabryczną czy ciągnąć pod wszystko nowe okablowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygłuszałem u siebie drzwi w audiomanii na Kolumny, zastrzeżeń do jakości nie mam. Oprócz tego panowie ciągnęli mi tam instalację pod wzmacniacze i kupowałem używanego wzmaka pod skrzynię, złego słowa nie powiem, późniejsze poprawki (m.in. dolutowanie urwanego jednego chincha, ustawienie radia itd) miałem za darmo. Koszt 300zł za parę dość długich drzwi w Maździe 323C. http://caraudiomania.pl/strona/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie były to maty z wyższej półki, czy średniej za tą cenę, zdaje sobie sprawę, jak na to co wtedy miałem (DSK pod radiem) byłem zadowolony jak na początek przygody z CA ;) Pewnie można zrobić na lepszych matach na miejscu za odpowiednio wyższą cenę. Teraz pod Morele na pewno by sie przydały lepsze maty, ale to z czasem. Podjadę na spota na pewno najbliższego :) Fotke mam tylko taką z zewnątrz jakośc nokia 3310.

 

http://i1264.photobucket.com/albums/jj490/bartg_pl/2012-09-20153957_zpsa6ebc307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję widzieć oglądać i słuchać systemu zrobionego w audiomanii na kolumny. Tragedia. Jak na klasę użytych klocków nie grało to wogóle. Wizualnie kabina całkiem fajnie ogarnięta, ale z mocowaniem pecy się wogóle nie popisali. Miesiąc temu ogarniałem mu gaz, więc strojeniowo przez 30 min wyciągnołem mu to i tamto , stwierdził że auto tak jeszcze nigdy nie jeździło i nigdy nie grało. Ale baboli montażowych kilka jest nadal i jeden taki gigantyczny że z garażu mi wystawał, a trojeniowo było ...... brax słów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Miałem okazję widzieć oglądać i słuchać systemu zrobionego w audiomanii na kolumny.

To ja już chyba wiem o którym aucie mówisz. Tej Audiomanii  też by się przydało na spota podjechać i posłuchać kilku aut, może by coś z tego słuchania dobrego wynieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...