Skocz do zawartości

Montaż z wygłuszeniem Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale może ktoś podpowie. Jako że manualnie uzdolniony jestem na tyle żeby wodę zagotować to szukam jakiejś dobrej i niezbyt drogiej firmy w Łodzi. Chodzi o montaż głośników przednich, wzmacniacza oraz wygłuszenie drzwi.

 

Jeśli ktoś zna namiary albo jest z Łodzi i mógłby po prostu pomóc w zrobieniu tego sensownie to byłbym zobowiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mi się nie uda to zmarnuję materiały, zniszczę sprzęt, stracę czas i pieniądze.

Chyba że znajdzie się ktoś kto by mi podpowiedział jak zrobić wszystkie podłączenia w Volvo V40 2002. Może i bym mógł zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzialu wasze instalacje mozesz podejrzec  jak sie wyglusza drzwi auta. Robisz to samo u siebie. Glosniki to nic trudnego - montujesz w miejsce starych zakladajac dodatkowo dystanse. Pozostaje ci tylko podlaczenie ich albo wlaczenie ich do istniejacej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzialu wasze instalacje mozesz podejrzec  jak sie wyglusza drzwi auta. Robisz to samo u siebie. Glosniki to nic trudnego - montujesz w miejsce starych zakladajac dodatkowo dystanse. Pozostaje ci tylko podlaczenie ich albo wlaczenie ich do istniejacej instalacji

 

O ile się nie mylę mam instalację bez zwrotnic. Także  głośniki to wcale nie takie "plug & play". Dodatkowo wzmacniacz i cała kabelkologia...

 

napisz ile chcesz wydać.. Wtedy gdzieś cię ludzie wyślą lub odradzą

 

Jak najmniej :) bo budżet i tak już naciągnięty do granic możliwości. Na pewno odpada Bartex bo powiedzieli że się nie podejmą montażu 16stek w V40. Caraudiomania też odpada bo widziałem efekty ich pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odpada Bartex bo powiedzieli że się nie podejmą montażu 16stek w V40

 

Nie rozumiem... Jak się nie podejmują? Poszło o cenę za montaż, czy o co?

Następni od plug&play?

Przecież  swego czasu coś tam dłubali poza sprzedażą sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na pewno odpada Bartex bo powiedzieli że się nie podejmą montażu 16stek w V40.

Tą firmę to omijaj jak najszerszym łukiem.

 

 


Nie rozumiem... Jak się nie podejmują? Poszło o cenę za montaż, czy o co?

Następni od plug&play?

Tak z grubsza to właśnie w tym kierunku idą ich usługi.

 

 


Przecież swego czasu coś tam dłubali poza sprzedażą sprzętu.

U nich "coś tam" nabiera zupełnie nowego wymiaru :D



 

 


"Niestety się nie podejmiemy....."

Zakręć do Bassera, nie powinno być u nich kręcenia nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie opinia....... :P Ale jak tak mowia to sami sobie opinie wystawiaja - A czy pytales sie tutaj ludzi z forum ? Moze ktos by chcial sie podjac ewentualnie pomoc w jakis sposob. jest dosc pokazna ekipa z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą firmę to omijaj jak najszerszym łukiem.

 

 

Tak z grubsza to właśnie w tym kierunku idą ich usługi.

 

 

U nich "coś tam" nabiera zupełnie nowego wymiaru :D

 

 

 

Zakręć do Bassera, nie powinno być u nich kręcenia nosem.

 

http://www.basser.pl/ - ta firma, tak ?

 

 A czy pytales sie tutaj ludzi z forum ? Moze ktos by chcial sie podjac ewentualnie pomoc w jakis sposob. jest dosc pokazna ekipa z Łodzi

 

Patrz 4te zdanie w pierwszym poście wątku ;) To by było najlepsze bo miałbym okazję się czegoś nauczyć i oszczędzić troszkę grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.basser.pl/ - ta firma, tak ?

 

 

Patrz 4te zdanie w pierwszym poście wątku ;) To by było najlepsze bo miałbym okazję się czegoś nauczyć i oszczędzić troszkę grosza

Polecam Bassera, bardzo wporządku chłopaki i znają sie na rzeczy.

 

Co do Bartexu, to zachodze w głowe jak przy takim poziomie arogancji i niesympatyczności tych panów oni jeszcze istnieją

Co do jakości usług to widziałem kilka ich instalek ,głownie z dawnych lat i nie bylo zle. 

Nie zmienia to jednak faktu, ze jak mam do nich wejsc cos kupić, to mnie lekko skreca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZwoniłem właśnie do Bassera. Instalacja tylko i z ich sprzętem. Ja mam zestaw już kupiony. Czyli też odpada :(

 

Może ktoś jednak z Łodzi pomoże ? Forma podziękowania do omówienia - gotówka, whisky, kubańskie cygara.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje  to mowa glownie tutaj o wygluszeniu - skorzystaj z ich oferty tylko pod tym katem - a  kable  i reszte sprzetu zamontuj sam - nie jest to zbyt trudne aczykolwiek dla  nowego moze byc  dosc uciazliwe, ale przeciez masz  chlopakow na forum ktorzy ci powiedza gdzie jaki kabel wsadzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumie.... Z tego wszystkiego to najbardziej pracochlonne jest wlasnie wygluszanie. No chyba ze ty chcesz miec auto zrobione pod piekne demo ze tak powiem (ladna zabudowa wzmaka z pleksi i neonkami swiecacymi wszystko ladnie ukryte itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie jak będzie pogoda rozłożę się pod blokiem i rozbiorę na próbę jeden boczek. Wyjmę firmowy głośnik i firmowe dystanse, oczyszczę drzwi (czym najlepiej ?) i powalczę z wyklejaniem. Przykręcę potem boczek i jak wszystko się będzie trzymać kupi to spróbuję z drugimi drzwiami. Chwilę się pomęczę tylko na tylnych głośnikach :(. Jak przyjdą do mnie specjalnie wycinane dystansy z mdf (zamiast 13 wkładam 16) to po prostu postaram się ja jakoś przykręcić (podobno trzeba tylko fragment tapicerki przyciąć. Może wtedy udam się tylko do jakiejś firmy celem finałowego montażu. No, chyba że z Waszą pomocą jakoś to wszystko ogarnę.

 

Nie mam na pewno pojęcia jakie trzeba kupić kable. Nie wiem też gdzie schować zwrotnice które są całkiem spore. Nie wiem też gdzie ulokować wzmacniacz. Najchętniej bym go z przodu wcisnął bo kabli nie musze przez całe auto ciągnąć a i suba nie przewiduję.

 

Także wiem niewiele :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...