Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Panowie 1-2-3-4 sierpień jest WOODSTOCK :) ja prpoonuje tydzień później tj. 8-11 sierpnia

 

Przemcio wspomniał ,że 9-11 sierpień jest ok, Ty Aeron również, w zeszłym roku z ankiety wynikało ,że właśnie drugi weekend sierpnia najbardziej "leży" większości.

Może więc jak Sława zaproponował zrobić jedną stałą datę, na ten i przyszłe zloty czyli drugi weekend sierpnia i jedynie miejsce będzie się wspólnie wybierać i ewentualnie zmieniać.

Co o Tym sądzicie? Z góry każdy by wiedział czy to w grudniu, kwietniu czy lutym ,że jeśli ma ochotę spotkać się z chłopakami z całej Polski to musi sobie zaplanować drugi weekend sierpnia na tą imprezę?

To jedynie taka zupełnie lużna propozycja, ale myślę na dłuższą metę by sporo ułatwiała i oszczędzała dyskusji co rok, kiedy, kiedy a i tak się okazuje ,że sierpień... i najlepiej tak połowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi .

Suzuki ...JELITKOWO ??? toć pieszo mogę przyjść :wink:

Ale będą telemarki :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: .

Jedyne czego sie boję, że wyjadę za miedzę, ale co tam uciekne na lewotę :rotfl: .

 

Oczywiście będę, gdziekolwiek zorganizujemy.

 

Wasylwek i...beyma :rotfl: .

 

P.S. jakby było nad morzem to przytargam całą familię i poznacie moją "mroczną piknikową stronę"  (don't drink) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mimo wszystko najoptymalniejsze byłoby miejsce w centralnej Polsce.

Będzie najprościej i "najsprawiedliwiej" wobec osób z kresów kraju.

 

Sam z chęcią bym się stawił, lecz gnanie na drugi koniec kraju już tak bardzo nie jest mi na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Myślę, że mimo wszystko najoptymalniejsze byłoby miejsce w centralnej Polsce.

Jeśli ogarniesz miejscówkę to myślę że wszyscy będą zadowoleni :)

 

Od początku piknik był usytuowany tam gdzie ktoś mógł pomóc w organizacji, nie jest łatwo a nawet nie da się dobrze zrobić czegoś na odległość a jeździć i doglądać 200-300km w jedną stronę nie to że jest mało opłacalne to później mogą wyjść jakieś kwiatki podczas samej imprezy.

 

Póki co pikniki były w bardzo różnych miejscach, przy czym dwa w centrum kraju, jeden na mazurach i jeden na pograniczu centrum i południa. Także jak teraz będzie na południowym zachodzie to zrównoważy się z piknikiem na mazurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może uda się zorganizować silniejszą grupę pielgrzymkową z Pomorza :)

 

No minimum 3ka z nas raczej na 99,99% się wybiera- Ty, ja i Suzuk.

Nie wiem jak Marcyś, Jarek (perfectblosom) też chyba wyrażał chęci.

Nazara jeszcze mogę podpytać- On zawsze chętny na takie imprezy o ile czas pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...