Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

JacekTDI, dnia 06 Kwie 2013 - 00:17, napisał:
Mam klocka funkiel nówkę, ktory zagra.... tylko z dedykowanym (archaicznym) zestawem...
Bo trzeba wiedzieć "know how"
Wiem, ale nie powiem nowy temat

 

 

Ciiiiiiiiiiiii mamy swoje "standardy"

 

Mam wrażenie ze jestes niereformowalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Naka... Ja szukalem czegos P&P, sprzedawca zapewnil, ze to tak zadziala, nie zadzialalo... Po zakupie Do Ciebie sie nie zglaszalem, bo... Klocek lezy i nie wiadomo czy sie czegokolwiek doczeka... (Chyba najszybciej sprzedazy) Wiec nie jedz po mnie jak pies po burej suce, bo na wspolnych spotach bylismy raptem 3 razy, z czego raz gdy mialem w/w Dac'a ze soba Ty siedziales w nieskonczonosc w Jaguarze i sie zebralem do domku:) inna sprawa, ze Zanim go kupilem powinienem zapytac czy warto.... Tak nie zrobilem i mam co mam = klopot:)

Oj Jacku , chyba inaczej rozumiemy P&P.

Ale po kolei .

Ten DAC w niczym nie różni się od innych tego rodzaju urządzeń na rynku.

Zarówno wejście jak tez wyjścia są realizowane na typowych i popularnych złączach RCA , zasilanie typową listwą z wkrętami pod typowe terminale kablowe . Taki sam Std sygnałów i taki sam ich poziom jak każdym innym DACu .

Pracuje samodzielnie bez udziału magistrali.

Może współpracować z dowolnym preampem czy to domowym czy samochodowym, jak też z dowolną jednostką wyposażoną w wejście AUX.

Gdzie tu jest jakikolwiek problem , przy założeniu ze ogólnie wiesz czym jest DAC .

To tyle od strony technicznej.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Bywam na spotach , w sklepie jestem 5 razy w tygodniu , są dostępne dwa nr telefonów , stacjonarny i mobilny , na forum działa PW.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm, dzieki za pomoc...

 

Heh... Myślałem ,że jednak cokolwiek się zmieni.... Ale to jednak przypomina bicie :mur1:

 

 

Mam wrażenie ze jestes niereformowalny...

 

x2. Szkoda.

 

 

A po co chciałeś żeby Jarek otworzył temat?

 

Mało Wam było czy poprostu nudno się zrobiło na forum?

 

A dlaczego nie? Potraktowaliście nawet "swojego" protekcjonalnie, to co dopiero " świeży narybek" to już pewnie typowe mięso armatnie do sypania sarkazmami. W ten sposób się nie da Krzysiek na dłuższą metę, a co najmniej jest męczące.

Nie prościej skoro sami nie ukrywacie posiadacie szerszą wiedzę elektroniczną aby Jacek założył temat odnośnie DACów. Przy tej okazji czy Ty czy inna osoba czująca się na siłach, opisać podstawową budowę, użyte komponenty (te najważniejsze) i ich funkcje, prostym czytelnym, zrozumiałym językiem, tak jak to robił Naka na soundoff, jak widać ludzie wracają do takich tematów po paru latach i stanowią źródło informacji bez zbędnych pytań.

Następnie omówić jakich źródeł i parametrów potrzebuje aby funkcjonował poprawnie, gdzie w jakiej aplikacji się sprawdzi jego zastosowanie a kiedy raczej nie. Dobrze poprowadzony i rzeczowo temat wyjdzie na jedną stronę forum i czy za rok czy za dwa ktokolwiek będzie szukał info o Dac'ach w aucie to albo sam sobie znajdzie albo ktoś mu podrzuci link i po sprawie.

Jednak odnoszę wrażenie ,że łatwiej poświęcić 5 min na dowalenie komuś do pieca niż godzinę na napisanie takiego artykułu.

Sam bym to zrobił , ale nie znam się na tym (bo mi to nie potrzebne) i nawet nie wspominam ,że mam pojęcie, w przeciwieństwie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem przeczytam temat do konca,ale po pierwszych 2 stronach stwierdze tylko, ze wlasnie "przez taki syf" przestalem pisac na forum.. Odwiedzam najczesciej "przy piwie" i "dla nowych"..

 

EDIT:

 

Jeszcze dodam, ze nie wiedziec czemu na forum "Ci ludzie" sa "chujkami" a na zywca przewaznie to zajebisci ludzie do rany przyloz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowaliście nawet "swojego" protekcjonalnie,

Marcin, nie wiesz - nie pisz w czyimś imieniu, to Ty przez te swoje "wtrącanie się" zaczynasz robić problemy... SKĄD wiesz jak Jacek odebrał moje posty?

Sam piszesz, że MY na śląsku to mamy "dziwne" poczucie humoru... 

 

I sam wyciągasz tylko niektóre rzeczy z kontekstu... wystarczyło przeczytać wcześniejszy post Jacka  :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać ale ... Kilka zdań bo nie ma co się więcej wylewać - tymi śladami nie pójdę. Mam ważniejsze sprawy na głowie.

... Do Marcina... Weź już człowieku się uspokój bo robisz z siebie Matkę Teresę z Kalkuty i Świętego Franciszka z Asyżu razem wziętych.

Za każdym razem to Ty szukasz zaczepki dwojąc wszystkim i trojąc ... kur... widziałeś gdzieś wyżej tu mój post (a "sto razy" pisałeś że ja Buremu to tamto).

Myślisz że tu nikt nikomu nie pomaga ... no tak ty jesteś taki zajebisty ... no ba jestem zajebisty napisze to na forum. Tu akurat żal ... tylko. Mogę opisywać co komu, jak itp. ale po co ? lepiej się nie poczuje... ktoś coś chce - daje numer, mówię przyjedź. A tak na boku to Krzysiek poświęca więcej godzin po nocach niż Ty klepiąc elaboraty ... Ale przecież to nie możliwe jest bo na forum nic o tym nie pisze ...

Pomagam to ja dzieciakom 4-9 letnim bo oni sobie nie radzą - a nie leniwcom patentowanym - którym czasem sarkastycznie próbuje przenieść hasło - "myśl, szukaj masz swój łepek" ...

I ostatnia kwestia z mojej strony. To tylko takie małe pytanko.

Dlaczego tak nie ciśniesz na "swojego Łukasza" (nic nie mam do Ciebie) żeby napisał jakiś świetny artykuł etc. ??

 

I już od razu odpowiem na twoje następne pytania etc. Bo nie mam już więcej ochoty zbierać tu głosu.

 

Tak jestem głupi, tak jestem złośliwy, tak nikomu nigdy nie pomogłem (zanim zasmuciłeś 5 razy że slawa nie dostał nic konkretnego - dzień wcześniej na pw - dostał chyba nawet więcej niż się spodziewał) no ale ... Kawał chu... ze mnie nic więcej.

 

 

KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej skoro sami nie ukrywacie posiadacie szerszą wiedzę elektroniczną aby Jacek założył temat odnośnie DACów. Przy tej okazji czy Ty czy inna osoba czująca się na siłach, opisać podstawową budowę, użyte komponenty (te najważniejsze) i ich funkcje, prostym czytelnym, zrozumiałym językiem, tak jak to robił Naka na soundoff, jak widać ludzie wracają do takich tematów po paru latach i stanowią źródło informacji bez zbędnych pytań.

 

Następnie omówić jakich źródeł i parametrów potrzebuje aby funkcjonował poprawnie, gdzie w jakiej aplikacji się sprawdzi jego zastosowanie a kiedy raczej nie. Dobrze poprowadzony i rzeczowo temat wyjdzie na jedną stronę forum i czy za rok czy za dwa ktokolwiek będzie szukał info o Dac'ach w aucie to albo sam sobie znajdzie albo ktoś mu podrzuci link i po sprawie.

 

Jednak odnoszę wrażenie ,że łatwiej poświęcić 5 min na dowalenie komuś do pieca niż godzinę na napisanie takiego artykułu.

 

Sam bym to zrobił , ale nie znam się na tym (bo mi to nie potrzebne) i nawet nie wspominam ,że mam pojęcie, w przeciwieństwie do Ciebie.

To juz chyba za daleko idzie :wink2:

Jak ktoś ma ochotę sięgać po rozwiązania daleko odbiegające od std ,  a nie posiada w tym zakresie wiedzy czy doświadczenia to efekt można dość prosto przewidzieć z góry . Wiedza ta nie jest tajemna , każdy przy odrobinie dobrej woli jest w stanie sam po nią sięgnąć .

Pytanie jak daleko chce się "wgryźć" w temat  :hyhy: , bo materiałów śmiało wystarczy na kilka lat :) .

DAC nie jest u nas urządzeniem egzotycznym , od blisko dziesięciu lat jest w mnie stosowany w różnych aplikacjach , w tym wiele zbudowanych od podstaw .

Był tez opis takiego samochodu w naszej byłej prasie CA , zatem dla chcącego ................. .

Nie każdy musi być samarytaninem, a jakoś chętnych do grabienia jesienią mojego ogrodu nie spotkałem przez 10 lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej

Odpowiem, NIE! nie prościej bo mnie nikt nie uczył i sam, zamiast pier.olić elaboraty na forum szukałem, czytałem, próbowałem itd itp żeby teraz mieć taką wiedzę jaką mam...

I Nakamichi napisał konkretnie na temat, nic nie stoi na przeszkodzie żeby każdy posiadał taką wiedzę, ale wystarczy samemu poświęcić mniej lub więcej czasu na to.

Dla przykładu, ktoś się zapyta na forum o głośniki do 500zł i co? Closed i szukaj sobie sam bo było 1000x... tu jest to samo

Kolejny przykład http://www.strefacaraudio.pl/topic/33560-excursion-sx1-10s4-jaka-skrzynia-ile-litr%C3%B3w/?do=findComment&comment=345360

Google nie gryzie, ale jak tacy tu niektórzy wyszczekani to pisać koledze zamiast wojować szabelkami...

 

I żeby nie było, nie jestem elektronikiem, nigdy tego w szkole nie miałem (no może prawo Ohm'a :) ) i najważniejsze NIE BYŁEM u Nakamichi na korepetycjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnął bym te kwestie, ale szkoda tuszu... :)

Widzę wyraźnie ,że mimo,że napisał Wam to Sinoff, Tbrek,Bury, Jacek, Piotrsaint,Mastah Ja i wiele innych osób (a jeszcze więcej poparło moje zdanie na pw nie chcąc klepać i powielac postów) nadal macie swój film.

Ja się nie czepiam i nie buduję sztucznych wojenek,przypominam więc tylko ,że sprawa dotyczy waszych zasranych sarkazmów, "poczucia humoru" , które Wy tylko rozumiecie, no tak bo aby zrozumieć to poczucie humoru to pewnie trzeba by zgłębić najpierw 5 lat filozofii, i wojenkę nie zacząłem ani ja, ani Bury a nie nikt inny jak Xris, Marcin i Szymon , próbując pokazać głupotę Burego przy okazji wprowadzając w błąd dalsze parę setek ludzi. Sprawa się "rypła" obserwowałem to od kilku dni i pojechałem z tym koksem abyście zrozumieli ,że nie podoba się to większości ludzi z forum.

Nie jestem samarytaninem ani Matką Teresą, tylko wielu ludzi swoje pomyśli ale nie chce Was ruszać bo zazwyczaj się kończy jak widać powyżej skokiem "stadka" na jednego(bo nie rozumiem dlaczego jesteście tacy "ślepi" i wybiórczy, napisało kilkanaście/kilkadziesiąt osób w tym temacie a sobie upodobaliście moją osobę jako cel do odszczekiwania się), ja osobiście mam to w głębokim poważaniu, co sobie o mnie pomyślicie, świat mi się nie zawali. Dlatego bez zbędnych ogródek walę Wam prosto w twarz a nie za plecami jak to kochacie robić, co myślę.

Jesteście nie reformowalni macie jakiś swój mały świat i nikogo i niczego nie uznajecie poza nim. Kropa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ani Bury a nie nikt inny jak Xris, Marcin i Szymon , próbując pokazać głupotę Burego przy okazji wprowadzając w błąd dalsze parę setek ludzi

Jesteś niepełnosprawny ? Widziałeś gdzieś mój wpis ? Kurw... napisałem to wyżej ale czytać to ty nie potrafisz tylko walić w klawiaturę bezmyślnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie ma sensu, zawsze będziemy MY, czytać Xris, Szymon, Marcin-real i czasem jeszcze Nakamichi się załapie :)

I tak można by bez końca, poprostu nikt inny jak Marcin nie ma takiej wprawy w elaboratach żeby zawsze złe słowa zamienić w dobre :)

Tak było jest i będzie, ajj nie dobry ten śląsk  :krzeslem: nigdy nikomu nie pomógł :(

 

 

Dlatego bez zbędnych ogródek walę Wam prosto w twarz a nie za plecami jak to kochacie robić, co myślę.

Napewno zawsze i za każdym razem :wink:

 

EDIT:

Dla tych którzy nie są w temacie od początku tylko od momentu ładnych elaboratów Truck'a i innych...

Marcin-real nie napisał NAWET 1 (słownie jednej) literki w temacie OPamp'ów ale dzięki uprzejmości innych kolegów został ładnie wciągnięty w dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niepełnosprawny ?

 

Dostałem porażonka ,tym "specyficznym poczuciem humoru", a nazywając rzeczy po imieniu wrednością i złośliwością.

Ty naprawdę myślisz ,że chodzi o Twoje wpisy czy nie odnośnie Burego? To odświeżę ci pamięć co było w temacie procków? Tam rozumiem byłeś święty.

Św.Marcin-Real niepokalana dziewica z Kalkuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Xris, Marcin i Szymon

Żal ci ...ściska ze nie masz 3 ciego do trójkąta czy co?

 

nie podoba się to większości ludzi z forum.

Komu? Z chęcią się nasza TRÓJCA dowie......

Jesteście nie reformowalni macie jakiś swój mały świat i nikogo i niczego nie uznajecie poza nim. Kropa. :wink:

Mam wrazenie, że Wy cały czas piszecie o sobie.

Tak po za tym po co się spinać będziecie na Wiośnie z chęcią skonfrontujemy Nasze hi endy.......



Dostałem porażonka ,tym "specyficznym poczuciem humoru", a nazywając rzeczy po imieniu wrednością i złośliwością.

Ty naprawdę myślisz ,że chodzi o Twoje wpisy czy nie odnośnie Burego? To odświeżę ci pamięć co było w temacie procków? Tam rozumiem byłeś święty.

Św.Marcin-Real niepokalana dziewica z Kalkuty.

Nawet świętego mamy w trójcy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak było jest i będzie, ajj nie dobry ten śląsk :krzeslem:

 

Jakoś cała reszta ludzi z różnych krańców Polski nie próbuje pokazywać ,że jest lepsza od innych i traktuje się równo. Nie wiem z czego wynika tego typu postawa, czy naprawdę jest przekazywana z dziada pradziada? Taka asymilacja na własne życzenie i tworzenie równych i równiejszych.

 

Dość dobrze oddają to słowa osoby , której nie znam na moje PW, jak tego typu postawy postrzegają postronni użytkownicy forum nie wyrażających głośno swojego zdania tutaj.

 

"Cieszy mnie fakt, iż poruszyłeś fakt ślunskich moderatorów, którzy no ludźmi nie są. Zbyt to niemieckie, by było Polskie. Jeżeli pozwolisz, to użyję także Twoich argumentów przy rozmowie z Kamilem, adminem odnośnie nich.."

 

Dodam tylko ,że nie są to moje słowa i nie utożsamiam się z nimi. Ale warto abyście poznali jaki "miód" spływa na moją skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcinie vel Truck, napisz proszę, kto to jest ta większość, jesteśmy gotowi na oficjalny lincz na forum :)

Dawać :)

 

Idealnie oddaje to co pokazałem powyżej, tworzenie obozów, Sląsk kontra reszta świata. Ja piszę dajcie na luz Wy zaogniacie sytuację.

Swiadomie to kreujecie. Wybaczcie nie dam się w to wciągnąć. Ja nie oceniam ludzi , na podstawie informacji skąd są ile zarabiają, i w czym mi pomogli, a jacy są. :wink:



 

I cytowanie PW jest dziecinadą podobno :)

 

Pokazałem Ci przykładową wypowiedź bez podawania jak Ty personaliów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako jeden z 3 tych najgorszych na forum chce poznać większość forumową, ja obstawiam że między 50 a 100 osób się znajdzie :P

 

Mało Ci? :) Uważasz ,że za mało osób tutaj napisało wyrażnie ,że ma dość takiej prześmiewczej postawy? To kiedy te Twoje synapsy się skleją i zatrybisz ,że czas już zbastowac trochę ton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...