Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko wszystkim ale trochę źle się dzieje, że takie rzeczy nie są zamykane między sobą. co do bicia rynku i ich cen... czy wpłynie ktoś na to nie wiem i nie zamierzam się dowiedzieć. chodź jeśli jest to działanie sztuczne to coś nie hallo.
to jest forum takiej dziwnej dziedziny jaką jest "car audio" - z mojego punktu widzenia powinno być to hobby, pasja itp, ale albo ja mam inny obraz, albo inni o tym zapomnieli. Pewnie i mnie zaraz ktoś do jakieś grupki przypisze jednak osobiście nie wchodzę w temat osobisty bo mnie nie tyczy, odnoszę się do kwestii tego, że można to załatwić inaczej, mądrzej bez napiny!

bez jaj to ja z Was mam pewnie najmniej lat, ale obraz czasem jest taki, że czuję inaczej :kwasny:

i nie tyczy się to ani jednej, ani drugiej strony - to kto ma rację, mam swoje zdanie na podstawie tego co czytam od dawna, ale mam to dla siebie i mam tyle w głowie by sobie pewne rzeczy uporządkować co, kto i dlaczego....

co do punku o regulaminie - taka wzmianka wiele by pomogła - też pierwsze słyszę, chodź niewiedza ta nigdy mi nie zaszkodziła i jakoś sobie radziłem ( i kupiłem wypomnianą naklejkę :rotfl: )

co do obrazy typu Śląsk... sorki Panowie ale jakby ktoś z Was napisał, że w lubuskim są h... gno... i buraki nie ruszyło by mnie wcale...WSZĘDZIE TACY SĄ I W POLSCE CHODZĄ TAKIE OPINIE I TEGO NIE ZMIENICIE JAK NIE ZMIENICIE PODEJŚCIA KOGOŚ DO HANDLU - chodź sztuczne zmówiny na dany produkt i "ochy , achy nad nim, to głupota i dzieciństwo" - DODAM ŻE NIE MÓWIĘ OSOBIŚCIE DO NIKOGO, TO OPINIA WYSTOSOWANA OGÓLNIE NA PODSTAWIE HISTORII M.IN. Z TEGO TEMATU.

to czy Pan "Xris" bije cenę na M1 nie wiem i nie negocjuję, ani to czy Trak bije na PLUTO. - Sam kupiłem ostatnio 3 hifony i wiele ich obserwuję i wcale na serwerach za granicą nie chodzą taniej, a jak są giną od ręki, że widzę je zaraz w archiwum:P

 

trochę opanowania bo to są jaja a nie grono ludzi wspierających się w pasji! dobrze, że mimo tego są jeszcze tu ludzie z którymi idzie tą pasję podzielać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Ty masz klapki na oczach czy jestes hipokrytą? Takie praktyki sa stosowane od baardzo dawna, a czy Ci sie to podoba czy nie to...no cóż, mnie tez nie ale nie mam na to wpływu...

 

A czy akurat ta kwestia dotyczy m1? Nie sadze zeby akurat jedna osoba czy to Xris czy Truck mogz wpznac na podbicie cenz o kilka stufff, a jesli tak jest to sa swietnymi handlarzami z niecodziennym darem.

 

Kiell nie przesadzaj, nie puszczaj oczek na koniec zdania skoro stawiasz zarzuty, to nie normalne.

 

Nie wiem skad taki atak na powałke, to kumulacja zdarzen wynikajaca z niewiedzy po prostu.

 

I nie zaczynajcie walk o regulamin ,z ta giełda bo jej istnienie wisi na włosku nie od dziś...

 

 

Ancymon, dlaczego edytowałes swój wpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wszystko ladowac w regulamin i tak go zagmatwac i wydluzyc ze nikt juz nawet nie raczy go przeczytac ...jest w nim wzmianka o nieprzeklinaniu i obrazaniu innych no i co ? Daje to cos?

Na wstępie dodam, że kupiłem nie jednak naklejkę dla utrzymania serwera tylko i wyłącznie ze względu na sympatię do forum. A nie dla tego by mieć moralne prawo wystawiaćsprzęt na sprzedaż.

A teraz do sedna, mi w forum przeszkadza komunistyczne podejście jeśli chodzi o OT, wszystko co nie w temacie won do kosza. U siebie w temacie poprosiłem o nie kasowenie OT i szok, nic nie znikneło wszystko co było w temacie jest za co dziękuję.

JA i piszę tylko w swoim imieniu widzę forum jako narzędzie do dyskusji, która i to chyba nic dziwnego często zbacza z tematu. Ale to chyba normalne w życiu. Ale widzę, że wielu widzi forum jako stronę tylko i wyłącznie do porad i rozwiązywania problemów.

 

Truck piszesz, że 95% czyta i nie pisze, ja tak robie czytam dobrze sie bawie ale po co "karmić trola"? Siedząc już kilkanaście lat w sieci wali mnie co kto o mnie myśli, zawsze staram się działać w sieci i w życiu tak by nie przynieść sobie wstydu, a co kto mysli to jego sprawa.

 

Co do sprzedaży klocków to co jest złego w tym, że w swoim temacie napiszę, że chcęsprzedać ten czy inny klocek z pominieciem gieldy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wyśmiewać się z ludzi i naskakiwać w trójkę mając z tego frajdę. I nie będzie tematu.

Sorry ale to Ty pierwszy się ze mnie "wyśmiałeś" publicznie i porównałeś do Carado, a poza tym wielokrotnie łączyłeś mnie Szymona i Marcina w jedność.

 

wyciąganie pw nie przystoi dorosłym

Marcin zrobił sobie pierwszy taką prywatę na czacie niby "wśród" swoich tylko że poszło trochę "dalej" :)

 

Dobrze wiesz ,że był na dniach temat( tutaj akurat z Marcinem) , gdzie wyrażnie napisałem ,że powinniście zmienić tego typu postawę, bo spora grupa osób z forum jest tym zmęczona( wtedy wyraził to wyraźnie oprócz mnie Sinoff), kiedy indziej wyraził to w podobnym tonie Kiell. Ile Wam jeszcze potrzeba?

Szkoda że tematy gdzie się coś konkretnie napisze szybko "umierają" bo nie ma tam Was :)

 

Najlepiej wychować się przy czyimś cycku a potem odciąć grubą krechą i udawać ,że z dnia na dzień stało Alfą i Omegą.

Kolejny raz jesteś w błędzie bo nawet Naka nie uważa, że MY bez niego kręcilibyśmy ręką w nocniku :)

A co do tego kto się nagle stał Alfą i Omegą... to chyba najlepiej pasuje do Ciebie :wink: w każdym temacie jesteś ekspertem i każdemu doradzasz na każdy temat :)

 

 

PS 

Pisząc że Jarek postępuje tak jak MY mu zagramy to... uderzcie się MOCNO w głowę bo... g.wno wiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy (spinacze) tylko czekacie by wypalić z grubej rury i się nabijać szyderczo, tyczy się to każdej ze stron tych konfliktów. Mojemu niespełna 6cio letniemu synowi wytlumaczylem juz i to zrozumial, ze nie ma sie co opluwac, jak trzeba dac sobie po mordzie to trzeba, samo gadanie nic nie daje bo powstaje brazylijska telenowela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasu maja zbyt wiele...

 

Co do sprzedaży klocków to co jest złego w tym, że w swoim temacie napiszę, że chcęsprzedać ten czy inny klocek z pominieciem gieldy?

póki jest giełda, ona do tego słuzy,ale moze juz nie długo... jak tak dalej pójdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla Twojej wiedzy TO JA zatwierdziłem Twoje ogłoszenia

 

Problem z ogłoszeniami Jarku pojawił się po mojej i Sinoffa dyskusji z Szymonem, Xrisem i Marcinem.

Jakoś nigdy wcześniej nie było z tym problemów i wiem jak się podbija ogłoszenie. Skoro przez 3 dni nie przynosiło to skutku a zacząłem się domyślać , kto mi robi kuku, napisałem pw do Mastaha z prośbą aby mi uaktualnił status ogłoszenia, stwierdził ,że nic nie widzi. Na gorąco ponownie dopisałem info w ogłoszeniach i wysłałem z prośbą o zatwierdzenie w dziale, podczas obecności Mastaha, od razu mu się pokazało i pomógł mi w mojej prośbie. Skoro zaś zauważa ,że "Ktoś Ci widocznie robi na złość" no to sorry, Balcera tutaj mało widać, Dan jeśli coś do mnie ma to nie wali z flanki tylko mi pisze wiadomość czy dzwoni, to kto pozostał? Pewnie Kamil... Nie dziw się więc temu ,że wyciągnąłem takie a nie inne wnioski, bo sam byś do nich doszedł identycznie na moim miejscu.

 

 

i to też ja wywalałem Kielowi ogłoszenie(o DUR) , bo ...bo on zamiast podbić swoje ogłoszenie z tymi głośnikami które już wystawił 25 marca postanowił wspaniałomyślnie ,że wstawi sobie nowe , a co ! Przecież to wolny kraj ...

 

Wolny pewnie tak, ale czy bezstronniczy.... Pewnie Kielowi się "dostało" ,że podpisał się pod moimi pewnymi opiniami.( jak śmiał Warszawiak jeden co??, głupiego Trucka poprzeć..)

 

 

.też czuję się obrażony i to po dwakroć ,bo posądzono mnie o stronniczość i oczywiście o czerpanie korzyści finansowych z pomocy bo niby Ślązak ... szkoda słów!

 

To możesz być obrażony po jednokroć, bo nigdzie nie zasugerowałem ,że czerpiesz jakiekolwiek korzyści, nie przesadzaj. Stronniczość nadal podtrzymuję , bo koszula zawsze była, jest i będzie bliższa ciału. Dlaczego Dan czy Mastah, nie odwalił żadnej maniany z ogłoszeniami? Prawdę co było grane znasz Jarku tylko Ty, ja mogę się opierać jedynie na domysłach i logice, niesmak jednak pozostał, bo nic Tobie nie zaszkodziłem , nie wspominałem a nagle ni stąd ni zowąd moderator mi pokazał miejsce w kącie, jak dziecku bo narozrabiało. :/



 

Choć po tych postach ciężko o wrażenie, że rozmawia się z ludzmi, raczej z gówniażami.

 

ja nie zacząłem tego kwasu i nie ja go będę kończył.

Rozumiem ,że uważasz Suzuki, ze jeśli ktoś na mnie pluje to mam mówić ,że deszcz pada, bo tak spokojniej? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze juz popadasz w jakas manie przesladowcza Marcin...

 

Co do pół zdań i wzajemnej adoracji w pewnych kwestiach, szczególnie zaczepkach dotyczacych Ciebie to rozumiem Cie bo mnie też drażni ostatnio sposób wypowiedzi Marcina, Xrisa i Szymona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin - jak tobie nie podoba sie ten piec to nikt nie kaze go kupować, słuchać czy opisywać go.

 

Paweł to wcale nie chodzi o to M1. :) Ono zostało wykorzystane aby zrobić z Burego głupka, że ma taką a nie inną budowę w temacie wymiany WO/OPA, na każdym innym forum, jeśli posiadacz tego pieca i znając jego budowę lepiej, widział ,że ktoś widocznie się pomylił bo go nie zna tak dobrze, zwyczajnie by napisał jedno, dwa zdania, że jest to rozwiązane inaczej... tak a tak. Kwestia zamknięta a czytający to z boku by się dowiedział czegoś dla siebie m.in o tym piecu. Ale nie Xris& Co. woleli z kogoś robić głupka (nota bene "głupek" już tego samego wieczoru wiedział co jest grane z tym piecem) ciągnęli kwestię prawie tydzień... rzeczywiście postawa mająca na celu dzielenie pasją i wiadomościami. Nie wtrącałem się w to i obserwowałem przez kilka dni , kiedy im się to znudzi, ciągnęli i ciągnęli, wczoraj Szymon nie omieszkał w zupełnie innym temacie ( temat o revelatorach) znowu zaczepić Burego z tym nieszczęsnym M1, jak już mu się Bury wychylił ,że wie co jest grane a nie dalej udawał głupiego, stwierdziłem ,że czas i swoje 2 gr dorzucić co myślę o takim a nie innym postępowaniu.

Reasumując M1 to tylko był środek a nie cel do wywołania zadymy przez chłopaków ze Śląska. Nawarzyli zupę, to teraz niech sami ją zjedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo czasu maja zbyt wiele...

póki jest giełda, ona do tego słuzy,ale moze juz nie długo... jak tak dalej pójdzie...

 

 

............ Ja osobiście Mastach nic do ciebie nie mam ,ale te wpisy to już przegięcie.

Ciągle próbujecie nas zastraszać że zamkniecie dział  "Sprzedam" ......dobrze wiesz że nie w tym leży sedno sprawy..... czy z wami idzie się jakoś dogadać ......nie rozumiem was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja uwazam ze juz popadasz w jakas manie przesladowcza Marcin...



Co do pół zdań i wzajemnej adoracji w pewnych kwestiach, szczególnie zaczepkach dotyczacych Ciebie to rozumiem Cie bo mnie też drażni ostatnio sposób wypowiedzi Marcina, Xrisa i Szymona

 

Absolutnie nie. Jakoś w moim temacie instalacji jeśli się wypowiadał Tbrek, Piotrsaint, itp użytkownicy było to z humorem, oceną, poradą ale nie złośliwie, natomiast panowie sobie zrobili tam poletko do pośmiewiska, chyba tylko dlatego ,że śmiałem sam się z tym mniej lub bardziej udanie bawić.

Przeczytałem raz, takie uwagi, drugi raz, zwróciłem delikatnie uwagę ,że przestaje mnie to bawić, ale dalej było tak jechane... No to ile można?

Więc role się zmieniły i ja sobie z kolei oglądałem poczynania towarzystwa w innych tematach, gdzie w zasadzie było to samo co u mnie, czyli wyśmiać, zagęścić , zrobić sobie kabaret.

Napisałem wyraźnie kilka dni temu Marcinowi dajcie z tym na luz... No to widać jak dali, zmienili sobie obiekt i z Burego robili czubka... Gdy sprawa ucichła jak nie Marcinek to Szymon to wywlókł.

Naprawdę nie widzicie kto zazwyczaj jest prowodyrem? Oczywiście panowie w odp momencie się wycofują i już cicho sza, a zadyma niech się toczy.

Więc nie mam fobii, ale umiem rozróżnić kiedy ktoś jest wredny i złośliwy (raptem mowa o 3 osobach na kilka tys użytkowników forum) i zareagować na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(nota bene "głupek" już tego samego wieczoru wiedział co jest grane z tym piecem)

W takim razie robił przez kilka stron innych użytkowników w wała tak samo jak MY, wkręcając że da się je wymienić :)

A teraz go nie broń że od dawna wiedział że w M1 nie ma WO bo tego już nie udowodnisz kiedy się o tym dowiedział, czy zaraz jak się pojawił temat czy wczoraj...

 

Wracając do tego tematu, dlaczego żaden z Was (Truck i Bury) nie doczepiliście się do Nakamichi tylko do Nas? Że niby Szymon jest debilem i mu się nie udało z Was pośmiać a ja jestem bardziej bystry i nie napisałem że M1 ma WO tylko on? Przecież Naka napisał to samo... Chyba macie jakieś prywatne zapędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ja podejrzewam że jakiś udział w tym ma na pewno Kim Dzong Un :)

 

A ja podejrzewam ,że jesteście mocno zaskoczeni ,że ja i parę innych osób głośno, stwierdziło ,że ma dość tego Waszego kabaretu.

Chcesz winić skośnych to wiń... Zaraz się okaże ,że ta wredna natura to przez Czarnobyl... :hyhy::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś w moim temacie instalacji jeśli się wypowiadał Tbrek, Piotrsaint, itp użytkownicy było to z humorem, oceną, poradą ale nie złośliwie, natomiast panowie sobie zrobili tam poletko do pośmiewiska, chyba tylko dlatego ,że śmiałem sam się z tym mniej lub bardziej udanie bawić.

I dalej uważasz że się specjalnie z Ciebie śmiałem pisząc o Twoich słupkach? Że ja to robiłem złośliwie a inni tylko z humorem?

Chyba zapomniałeś jak Ci przez telefon tłumaczyłem jak ja bym to zrobił żeby to fajnie wyglądało...

 

No ale skoro tak uważasz to uważaj tak dalej, masz do tego prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


mastah22, dnia 05 Kwie 2013 - 15:53, napisał:
Ja uwazam ze juz popadasz w jakas manie przesladowcza Marcin...



Co do pół zdań i wzajemnej adoracji w pewnych kwestiach, szczególnie zaczepkach dotyczacych Ciebie to rozumiem Cie bo mnie też drażni ostatnio sposób wypowiedzi Marcina, Xrisa i Szymona
 
Absolutnie nie. Jakoś w moim temacie instalacji jeśli się wypowiadał Tbrek, Piotrsaint, itp użytkownicy było to z humorem, oceną, poradą ale nie złośliwie, natomiast panowie sobie zrobili tam poletko do pośmiewiska, chyba tylko dlatego ,że śmiałem sam się z tym mniej lub bardziej udanie bawić.
Przeczytałem raz, takie uwagi, drugi raz, zwróciłem delikatnie uwagę ,że przestaje mnie to bawić, ale dalej było tak jechane... No to ile można?
Więc role się zmieniły i ja sobie z kolei oglądałem poczynania towarzystwa w innych tematach, gdzie w zasadzie było to samo co u mnie, czyli wyśmiać, zagęścić , zrobić sobie kabaret.
Napisałem wyraźnie kilka dni temu Marcinowi dajcie z tym na luz... No to widać jak dali, zmienili sobie obiekt i z Burego robili czubka... Gdy sprawa ucichła jak nie Marcinek to Szymon to wywlókł.
Naprawdę nie widzicie kto zazwyczaj jest prowodyrem? Oczywiście panowie w odp momencie się wycofują i już cicho sza, a zadyma niech się toczy.
Więc nie mam fobii, ale umiem rozróżnić kiedy ktoś jest wredny i złośliwy (raptem mowa o 3 osobach na kilka tys użytkowników forum) i zareagować na to.

Troche prawdy w tym jest, troszeczke jednak tu bywam i można odnieść takie wrazenie, nie ukrywam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie robił przez kilka stron innych użytkowników w wała tak samo jak MY, wkręcając że da się je wymienić :)

 

Nie on zaczął wałkować kilkuset ludzi w tym temacie i nie jemu było to kończyć...

Powiedz mi zupełnie tak szczerze i zupełnie bez żadnej spiny. Jaki to miało cel? Tego typu świadome wprowadzanie kogoś w błąd?

Co chcieliście tym udowodnić? Znajomość M1? Większą wiedzę jako taką? To ,że ktoś jest głupi a Wy wybitnie uzdolnieni? Równie dobrze , Ty byś się mógł z jakąś drobnostką pomylić odnośnie klocka jaki ja posiadam i znam i wtedy to ja powinienem zamiast wyprostować sprawę ciągnąć ją i bawić się Tobą? Dla mnie bez sensu i bym tego nie uczynił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a przed pieczystym

 

Po pieczystym panowie parę razy wzywali ciężką artylerię na odsiecz... Bo jak już się zagalopowało to najwygodniej wystrzelić racę dymną i czekać na odsiecz z Gliwic... Tym razem chyba były chmury i racę zgasiło. Za co osobiście dziękuję ,że nie dałeś się wciągnąć w ten bajzel i panowie musieli sami wytłumaczyć swoją postawę. :wink:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chyba nie zrozumiałeś do końca ale mniejsza o to :)

 

Masz rację, najpierw Jarkiem się bawiliśmy a teraz udało nam się Nakamichi "przekręcić" na złą stronę...

I nie wciskaj kolejny raz innym, że żeśmy się zagalopowali i teraz wołamy o pomoc w Gliwicach...

 

 

 

Za co osobiście dziękuję ,że nie dałeś się wciągnąć w ten bajzel

Sam wciągnąłeś chcąc nie chcąc pisząc w nie miłych słowach o osobach, które robią tajemnicę ze swojej "zakazanej" wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chyba nie zrozumiałeś do końca ale mniejsza o to :)

 

Ja nie mam problemu ze zrozumieniem tego co napisał Nakamichi.

Przecież moja uwaga dotyczyła zupełnie czego innego-jego postawy z boku-tej całej sytuacji a nie tego kto i kiedy się zorientował co jest grane z tym nieszczęsnym M1( po nocach mi się będzie teraz śniło... :rotfl: ).

 

 

I nie wciskaj kolejny raz innym, że żeśmy się zagalopowali i teraz wołamy o pomoc w Gliwicach...

 

No jak to nie... A tego typu uwaga, jaki niby ma dać efekt?

 

 

Wracając do tego tematu, dlaczego żaden z Was (Truck i Bury) nie doczepiliście się do Nakamichi tylko do Nas? Że niby Szymon jest debilem i mu się nie udało z Was pośmiać a ja jestem bardziej bystry i nie napisałem że M1 ma WO tylko on? Przecież Naka napisał to samo... Chyba macie jakieś prywatne zapędy...

 

Bo jak na moje to wywołanie Nakamichi do tablicy jakąś moją uwagą i sprowadzenie dyskusji między mnie czy Burego a jego osobę. A samemu będzie można będzie stanąć z boczku zrobić "uff" i poprzyglądać się. Tym razem nie pykło. Z Burym też wcześniej nie pykło... Słabo Krzysztof, słabo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...