Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Do Xris:
 
"Wolę być debilem niż kierować TIR'em :]"
 
Także podpis u Ciebie tylko potwierdza to ,że jesteście wredni, złośliwi i zaślepieni swą malutką nienawiścią.
Nie wnikam w to czy odnosi się to do mnie czy nie. Ja ciężarówkami nie kieruję, zajmuję się jedynie ich obrotem. Zaś rozumiem ,że np Suzuki czy Przemcio, to dla Ciebie jeszcze gorzej niż debile, bo kierowcy zawodowi? Zapominasz jednak ,że dzięki takim masz codziennie co zjeść i czym podetrzeć d... Bo towary z fabryk same się do sklepów nie teleportują.
Małe to, to, prostackie. Oby tak dalej.

Marcin i weź mi powiedz, że to nie Ty prowokujesz... mam wrażenie że teraz na siłę chcesz dalej ciągnąc temat bo zrobiło się za "miło"

Sam piszesz, że nie wiesz czy to do Ciebie czy nie, to po co znowu wprowadzasz zamieszanie? Jak chcesz wyjaśnienia to masz PW lub mój numer (chyba że usunąłeś) :)

BTW wiem że handlujesz dużymi a nie jeździsz żeby nie było.

 

Też bym mógł napisać, że "Na nogach gumofilce, ale jestem Kozakiem" tyczy się po części mojej osoby albo inne rzeczy zacytować i połączyć z moją osobą ale po co?

 

Co do kierowców TIR'ów to nic do nich nie mam pod warunkiem, że nie uważają się za Panów na drodze i że im wszystko wolno bo kilka razy właśnie przez takich Panów miałem śmierć w oczach, doceniam ich ciężką pracę i zdaje sobie sprawę co byłoby bez nich.

To tak jakby powiedzieć, że wszystkie blondynki są głupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na nogach gumofilce, ale jestem Kozakiem"

 

Nikogo nie obraża, wręcz przeciwnie w zamierzeniu ma śmieszyć tak tak mnie... To tekst z piosenki Szczecińskiego artysty( o ile za takie można uznać "Sobotę") :)

 

w sam raz na piknik... :wink:

 

 

 

Marcin i weź mi powiedz, że to nie Ty prowokujesz... mam wrażenie że teraz na siłę chcesz dalej ciągnąc temat bo zrobiło się za "miło"

 

No zrobiło się miło i oby tak pozostało. Ale chyba czapka Ci z głowy nie spadnie jeśli zostawisz sobie te 4 radiatory w podpisie a już dasz żyć , kierowcom Tirów, nie przyszło Ci do głowy, że to trochę obraźliwe? Nie napisałem aby jątrzyć, sam widziałeś ,że zbastowałem z Burym język i już się zrobiło fajnie. Wy niby też ale i tak musi być na Wasze to poszło po podpisie i u Ciebie i Marcina.

Ehh... Zrobicie co uważacie. Ja jedynie mogę zwyczajnie poprosić dajcie na luz i my też to zrobimy. Wolę razem żartować czy wymienić info niż drzeć koty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeżeli w jakikolwiek sposób ktoś poczuł się urażony to sorki, nie miało to na celu nikogo obrażać :)

 

Ja jedynie mogę zwyczajnie poprosić dajcie na luz i my też to zrobimy. Wolę razem żartować czy wymienić info niż drzeć koty.

Ja już dałem jakiś czas temu, o dokładnie tutaj: 

Miłego popołudnia

 

"Radujmy się, radujmy się..."

 

 

188/90-95 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ancymon, dnia 08 Kwie 2013 - 16:19, napisał:
u mnie 181/87 a bywało 75-102

 

ano, przy tym samym wzroście :) 

 

75kg. to zaraz po rozpadzie najdłuższego związku (5 lat) - najlepsza dieta :D a potem stopniowo dojście do 102 i teraz znów w dół powoli. To tak na przestrzeni 3-4 lat, czyli od kiedy przestałem już chyba rosnąć ;) (85r.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to już nie wypisują do tych indeksów ... wszędzie inwigilacja ;)

 

 

Przestań... Jak znam Burego to skakali przez płotki, było w indeksie 80 cm to dopisał jedynkę... :wink:

 

ps. Biernat z Lublina, inne formy nazwiska: Lubelczyk, Bernardus Lublinensis, Bernardus Lublinius, (ur. ok. 1465 w Lublinie, zm. ok. 1529) – polski renesansowy poeta, tłumacz, bajkopisarz  :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...