Skocz do zawartości

komu zlecić zrobienie komór dla 16tek w drzwi? okolice wwa


7er
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwisz sie? Przesadzasz jak wielu którzy juz probowali... Poczekamy na efekty Twojego szpachlowania , tylko nie zapomnij zliczyc ile razy nakładałes i szlifowałes to swinstwo... Ja wiem ze półśrodkami da sie zrobic wiele rzeczy ale to zawsze wychodzi po czasie... Ale możesz próbowac, ba nawet przyjmować zlecenia...

 

Kurde jak ja nienawidzę takiego podejscia do sprawy... Autor pyta o zlecenie, Ty negujesz kwoty i karzesz to robić sam... 

 

A tak na rozluźnienie Hehepack jest tańszy od Mehowa+Suzuki :P

Ja nie mówię o połśrodkach tylko o racjonalnym wykorzystaniu surowca ( nie ujmując nikomu) np. szpachlę można nakładać grubo 20 razy i to co nalożysz wytrzeć a można nałożyć 2-3 razy i uzyskać taki sam efekt.

 

Jak autor pyta o zlecenie to zakłada temat w kupię chyba ??? I zleceniobiorcy sami walą drzwiami i oknami :D A jeśli zakłada temat w rozmowach luźnych przy piwie to tak czasem bywa :)

 

A próbować niedługo bede może tez sobie ale zleceń przyjmować nie zamierzam...:wink:

 

I żeby nie było ja nie neguje wkładu pracy i kosztowności ewentualnej pracy tylko sposób opisania wydatków których robiąc samemu można uniknąć.

 

A kto ma ochotę zrobić sam to zrobi sam :D

 

A kto nie ma i nie umie i dodatkowo jeszcze czasami zobaczy w instalkach czy innych tutorialach ile to roboty kosztuje szybciej sobie odpuści i zabuli tyle € ile pierwszy lepszy zleceniobiorca krzyknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że rzadko zabieram głos to tym razem postanowiłem, że się "odezwę" i to niestety w zupełnie innym temacie niż przedmiotowy. Zaznaczam, że nie jestem czepliwy ani nadgorliwym polonistą (w zasadzie kończyłem szkołę mat-fiz :) a i sam robię liczne błędy), ale czytając pewne posty mam wrażenie, że mieszkam i żyję chyba w..........

Zwłaszcza kiedy w innych dziedzinach ktoś jest nad wyraz nadgorliwy (przecież mamy tak rygorystycznie przestrzegany np. regulamin forum) a w elementarnej dziedzinie języka polskiego......... proszę nie pisać o dyslektyzmie i innych metodach usprawiedliwiania się (mamy edytory, słowniki i cała kupę innych narzędzi).

Tylko z tego wątku z jednego postu:

włukno

dołorzyć

zurzyłem

mnustwo........

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mamy edytory, słowniki i cała kupę innych narzędzi).

 

itd

Właśnie cały pic polega na tym że właśnie te słowniki edytory i inne narzędzia np. W tabletach i komórkach często takie chochliki wrzucają. Poprawiają to nawet czasem co ty napiszesz poprawnie. :D

 

Czasami człowiek nie uchwyci tego we właściwym momencie i pyk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to polecam zmienić przegladarkę na chociażby FF, ma wbudowany słownik i poprawi (jakiś czas temu z niej korzystałem), suzuki fajny chłop jesteś i osobiście nic do Ciebie nie mam i nie tylko Ciebie sie to tyczy, bo inni świętymi w tym temacie nie są ale fakt faktem razi to jak jasna cholera, szczególnie te wyłuszczone przez kolegę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2 a nawet więcej.

 

Jak by nie patrzeć, jeżeli chcemy aby była to profi robota, spełniająca swoje oczekiwania, tysiak jak sie patrzy.

 

(na materiały oczywiście)

U Mr. Woofy wyszło taniej... :wink: Na końcu jest podliczenie kosztów, nie ma to jak Niemiecka skrupulatność.

 

http://www.mrwoofa.de/carhifi/doorboards_scirocco_13/doorboards_scirocco_13.htm

 

ps. Dodam tylko ,że godzina pracy fachowca CA w DE to min 30-50 eur... :D

 

Śmiać mi się tylko chce, trochę z podliczających koszty co do złotówki kiedy usłyszą ,że potrzeba dać za komory 1,5-2 tys zł.

Ale tak jak ktoś napisał, można zrobić samemu ( i okaże się babol i materiały pójdą do śmietnika) albo nie robić wcale.

Nikt przy normalnych zmysłach nie będzie za 200 zł wąchał przez przeszło tydzień żywicy i wciągał pył ze szlifowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawię się już kilka lat i próbowałem już dać mniej potem więcej wielokrotnie i nic.efekt taki reakcja jej po 2 dniach i to miejscami nie do końca bo jest dalej lepka...

Nic w sieci nie widzę na temat tej zywicy. Ale może to jest zywica z gatunku nieprzyspieszonych i wtedy musisz dodać przyspieszacz kobaltowy

Taki jak to

 

http://www.zywica.eu/sanit//index.php?products=product&prod_id=116

 

Lub masz zły lub zwietrzaly utwardzacz. Czasem niektórzy zamienne dodają pasty do zywicy która utwardzana jest płynnym utwardzaczem i tez bedą problemy z żelowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żywicami o których ja pisałem nie miałem żadnych problemów.

Tam gdzie ułożenie włókna wymagalo więcej dokładności, a co za tym idzie czasu,

dodawałem malutko utwardzacza, dzięki czemu mogłem spokojnie pracować.

Ale zawsze żywica twardniała jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...