Skocz do zawartości

komu zlecić zrobienie komór dla 16tek w drzwi? okolice wwa


7er
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zamiast włókna szklanego proponuje hmm nie wiem czy dobrze to nazwę ale ja to nazywam włóknem szklanym tkanym jest zaplatane jak materiał :) To już jest na prawdę mocne :) Wiadomo, że mdf to mdf ale na upartego można by mdfem tylko wypełnić newralgiczne miejsca ewentualnie zastosować jako wzmocnienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które auto jest na tyle skończone, że nie potrzebuje poprawek czy zmian?

Haha :D Racja :zdrowko:

kiedys slyszalem ze laminat ma gorsza czestotliwosc rezonansowa niz MDF. w tym przypadku (komory lub obudowa suba) moze to miec spore znaczenie.

chyba ze sie myle  :niepewny:

Być może tak jest, stąd też być może u Mehowa w komorach mazidło braxa wylądowało. Już i bez grania różnica jest. I znacznie więcej szmaty i płynu niż w moich komorach. Czemuś te grubo ponad 5 warstw :wink:  z mazidłem i gwiezdnym pyłem ma służyć, innym wystarczą 3 lub 5 warstw :)

 

Wizjonerów multum , a grających aut jak na lekarstwo :!: , a może jeszcze mniej .

Każdy wymienia poglądy, zanim podda się modzie i sam posiądzie komory w swoim :rotfl:

To tak jak na audioshow pan z Equilibrium wyśmiewał Harbethy M40 pukając w obudowę, jaka to ona tekturowa bo te ich to beton hi-end kosmos :)

Każdy swoje chełpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komory to nie zabawa dla laika, zeby podjać sie tego zadania trzeba mieć łeb na karku i wiedziec co sie robi, mnustwo przemyśleń, obliczeń i kupa pracy. Najgorsze jest to że łatwo można sie przejechać(w stosunku do tradycyjnego wygłuszania i zrobienia drzwi) swoje robiłem 3tygodnie, dzień w dzień po 6-7godz, nie bede pisać o kosztach ale tanio nie było i w dodatku są do poprawek.

Jedno wiem napewno, nie podjął bym sie płatnego zlecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano 41 minut temu

mkgustav, dnia 14 Marz 2013 - 21:56, napisał:

A które auto jest na tyle skończone, że nie potrzebuje poprawek czy zmian?

Haha :D Racja :zdrowko:

 

Poprawiajcie , co ja piszę :help: , posypujcie .

Wiosną posłucham co z tego posypywania wyszło , oby nie było to podobne do tradycji środy -popielcowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkgustav, częstotliwość drgań własnych może być co najwyżej dla nas nieznacząca lub kłopotliwa. Kryterium oceny jest proste - im większy zakres pracy odbywa się w zakresie częstotliwości bliskich c.d.w., tym są one dla nas bardziej kłopotliwe.

"Dobry" rezonans raczej jest tylko wtedy, gdy go nie ma - żadna z c.d.w. nie mieści się w zakresie częstotliwości wymuszanych przez źródło drgań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...