Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wsumie nic Ale łudze się że może jak telefon bardziej muzycznie stworzony to nie zagra jak 3310 :P

Głównie chodzi mi o wykorzystanie telefonu

Mam przejściówkę hdmi w zestawie a chyba z tego można optyka ciekawe jak z ładowaniem tejefonu

 

Dodam ze słuchałem ostatnio fiio X7 po coaxie o naprawde robiło świetną robote jako źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie gadżety z Samsungiem S7 .Poprawa była w stosunku do BT.

S7 ,miałem z PROGRAMEM USB AUDIO PLAYER PRO ,który omija ,,kiepskie" podzespoły telefonu .

Sam S8 chyba nic nie zmieni bo jak go podpiąć do dsp.

 


Bardziej muzyczne telefony,to HTC10 I LGV20 .Ten drugi,ma ESS 9018 (taki jak w Sony RSX-GS9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie gadżety z Samsungiem S7 .Poprawa była w stosunku do BT.

S7 ,miałem z PROGRAMEM USB AUDIO PLAYER PRO ,który omija ,,kiepskie" podzespoły telefonu .

Sam S8 chyba nic nie zmieni bo jak go podpiąć do dsp.

 

 

Bardziej muzyczne telefony,to HTC10 I LGV20 .Ten drugi,ma ESS 9018 (taki jak w Sony RSX-GS9)

Do dsp pro jest HEC HD USB audio. Kabelek USB otg i wszystko lata. Apka onkyo hf player. Do iPhone camera kit USB 3.0 plus dodatkowy lightinig i jest ładowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej opis DAC LGV20

http://www.androidauthority.com/lg-v20-quad-dac-explained-713587/


Do dsp pro jest HEC had USB audio. Kabelek USB org I wszystko lata. Apka onkyo hf player. Do iPhone camera kit USB 3.0 plus dodatkowy lightinig i jest lądowanie.

Teraz,już jest ale dawniej,nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej opis DAC LGV20

http://www.androidauthority.com/lg-v20-quad-dac-explained-713587/

 

Teraz,już jest ale dawniej,nie było.

Jak dla mnie to jak deszcz z nieba. Lepiej późno niz wcale jako ze nie ma zbytnio opcji na inne źródło w aucie.

Wsumie nic Ale łudze się że może jak telefon bardziej muzycznie stworzony to nie zagra jak 3310 :P

Głównie chodzi mi o wykorzystanie telefonu

Mam przejściówkę hdmi w zestawie a chyba z tego można optyka ciekawe jak z ładowaniem tejefonu

 

Dodam ze słuchałem ostatnio fiio X7 po coaxie o naprawde robiło świetną robote jako źródło

U mnie leży iBasso dx80 który testowałem po coaxie, dawał radę ale ustąpił kiedy wszedł nowy HEC do helixa. Będzie robił jak napęd do słuchawek :-) No chyba ze sie sprzeda na poczet nowego albo astell&kern ak70 bo te obsługują usb audio out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic nie robię tylko "się staczam" :hyhy: .

Wpadło trochę nieoczekiwanego piniondza zatem odwiedziłem zaznajomiony sklep i poczyniłem potrzebne zakupy, do kolekcji dołączyły 2 pary kabli RCA (planuje je uciąć do wymaganej długości i zarobić wtyczki, oczywiście będę się starał uzyskać jak najkrótsze odcinki ale na moje nie wyjdą dłuższe niż 1,8 max 2 m czyli połączenie procesor-piece mam z głowy) . Przypomniałem też sobie, że trzeba nabyć toslinka do tego wi-fi ustrojstwa które planuję wmontować, przewiduję dla niego miejsce koło proca (mam nadzieję, że to nie wywoła jakichś nieoczekiwanych zakłóceń bo jeśli tak to znajdę mu inne lokum) w każdym razie zapobiegawczo kupiłem taki 5 metrowy i nie widzę potrzeby kupować jakiegoś droższego niż ten za 7,99 ojro :wink:...przecież ten "czysty" hi end i tak będzie leciał z płyt :wink2: .Teraz zajarzyłem, że znowu będę musiał podnosić dywany by go pościelić ...kiedy to się wreszcie skończy, dobrze, że zasilający jest już w docelowym 50mm2.

Mam też jeszcze w głowie przebiegły plan by na citroenowskim wyświetlaczu "w daszku" uzyskać wyświetlenia informacji z RDS-u zważywszy, że w garażu wala się kilka oryginalnym radyjek to powinno się udać, tylko powoli się zastanawiam gdzie to wszystko upychać.

Poza tym nabyłem sobie kawałek pleksy bo "przykrycie" procesora chodzi mi po głowie odkąd go zobaczyłem ...chwila myślaków i przecież nie zostawię gołej bezbarwnej pleksy trzeba coś dodać od siebie. Całe popołudnie walczyłem jak lew ale mimo ostrej miłości do noża tapeciaka nie czuję się na grawerkę liter O, D i R :hyhy:  linie proste i lekko zaokrąglone, nie ma problem w miarę idą ale przy łukach...ręka już niepewna :hyhy:  zostawię grawerowi.

Skoro te trutnie wymusiły na mnie niebieską tonację podświetlenia w bagaju to będzie na niebiesko, wstępne doświadczenia na diodach białych rokują nadzieje.

Takie oto mam plany, co myślicie ...chyba nie będzie odpust albo poka sowe ?

post-3187-0-86186200-1494182919_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "T" daje radę przyznać mi tu :hyhy: .

Już rozważałem czy nie pozbawić  piecy tych diod ale jakoś zostały (nie dłubamy bo potem potencjalny klient wybrzydza :wink: ).

Ogólnie jak będzie profi grawerka powinno się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "T" daje radę przyznać mi tu :hyhy: .

Już rozważałem czy nie pozbawić  piecy tych diod ale jakoś zostały (nie dłubamy bo potem potencjalny klient wybrzydza :wink: ).

Ogólnie jak będzie profi grawerka powinno się udać.

T jak times new Roman :P 

Grawer z czcionką i będzie tupet !!! (Lubię to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Tomek...załamałeś mnie, łodyyry na pokładzie a Ty mi każesz niebieskie kondomy naciągać kiedy sztuka niebieskiego leda kosztuje ze złotówkę :hyhy: , wrócę do domu to odpicuję takie podświetlenie, że sam się zdziwię  :hyhy: a grawerke zostawiam zawodowcowi (urodził mi się film na a'la twarz rodem z Soundstreama humana w 3D ) zobacze co wymyślę ale to juz totalny snobizm :wink2: . 

Oj...ta młodzież (ale to Twoje oko z awatora czujne jest już któryś raz mnie łapiesz) , z gadżeciarstwem to ja sobie na 100% poradzę,  wolałbym wreszcie impet (okraszony tupetem)  z grajków otrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyleciałem na kilka chwil.

Jako "nałogowy" grzebajec , coś musiałem pociągnąć do przodu (czasu było na prawdę malutko) ale ile mogłem tyle pasji poświęciłem.

Jeden dzień kiedy nie miałem samochodu spędziłem na "dopasowywaniu" koloru wyświetlania radia i budki suflera z cytryny...ideał nie jest (tym bardziej, że jeszcze nie grzebałem w ustawieniach przy radiu) ale jest całkiem elegancko, z pomocą przyszły mi kolorowe wycinanki samoprzylepne mojego syna. Diody odpowiedzialne za podświetlanie klawiszy i pokręteł wymieniłem z białych na zielone (pod cytrynkę :hyhy: ) przy okazji udokumentowałem słynną elektronikę ODRowskich paneli.

Dzisiaj w pocie czoła i uwijaniu udało się zmontować nowego patefona  (radio osadzone już prawie tak jak ma być, plusem niezaprzeczalnym jest mała ilość kabli z tyłu jak sobie wspomnę jakie kombinacje były upchnąć te wszystkie czincze to teraz 2-3 ruchy i włazi w budkę bezstresowo).

 

Dźwięk ze źródła...poszedł na głośniki, choć proc i RCA  (których nie było czasu wykonać w zamierzeniach docelowych) zrobiłem na "dziko".

To tyle, coś gra ale ...totalny rozgardiasz i znów dźwiękowa masakra   :hyhy:  ....ale to tylko wynik nieznajomości obsługo nowego radyja, podejrzewam, że procesor ma jakieś odgórne ustawienia które są po to by zabezpieczyć głośniki bo na mojego czuja w tej chwili tweter to leci chyba od 12 kHz a średniak minimum 5 do 7, o wofrze nie wspomnę bo teraz robi jako średniak :wink:  ( muszę się znowu nauczyć obsługi nowego, bo już na to nie znalazłem czasu :kwasny: ), swoją drogą DEH P1 był lepszy bo się dawało wszystko robić "z pokładu" przy tym dziwaku jak nie ma pilota to nie ma ustawiania :wink:  (co za dekiel to wymyślił).

Najważniejsze, że większość siedzi na swoich miejscach , teraz to już kosmetyka. Ogarniemy jak wrócę za parę tygodni na dłuższy czas.

 

 

post-3187-0-64085900-1495313201_thumb.jpg

post-3187-0-01090400-1495313211_thumb.jpg

post-3187-0-31616800-1495313221_thumb.jpg

post-3187-0-11132200-1495313235_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw czasy albo "netłorka" nie mając pajlota  :hyhy:  mądrale. Ogólnie fajne radyjo bo łyka MP3 z płytów (testowałem :wink: )

Zabieram kable RCA ze sobą nawet lutownicę kolejną kupiłem ...czincze sobie na obczyźnie przygotuję zacne.

Będzie dobrze.

Ide spać, bo jutro lecę (do bazy  :rotfl: )  znowu  :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To i ja coś dodam  :wink: .

Nowe czincze się robia na obczyźnie  na full wypasie ...kierunkowe, obciągane :wink:  w oplotach z kolorowymi koszulkami .

I kątowe, co mi niezmiernie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...