Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem natomiast jak grało auto Siergieja w sobotę jak i trakcie mistrzostw Polski. Szkoda że chłopaki w nim grzebali. Moim zdaniem zrobili duży krok w tył. Gdyby zostawili auto na tych klockach i na tym strojeniu które były w Bydgoszczy Siergiej byłby pierwszy.

 

Czyli wiesz że przeskoczyłby auto Roberta... którego nie słuchałeś ;) Ale wiesz że by przeskoczył.

 

ps.

Nie mogłem się powstrzymać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli wiesz że przeskoczyłby auto Roberta... którego nie słuchałeś ;) Ale wiesz że by przeskoczył.

 

ps.

Nie mogłem się powstrzymać :hyhy:

 

:rotfl: W pewnym sensie tak :rotfl:

 

Żałuje w sumie że nie posłuchałem auta Roberta - ale mówi się trudno :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

Nie mogłem się powstrzymać :hyhy:

 

Co się wcinasz :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

CASKP napisał

Żałuje w sumie że nie posłuchałem auta Roberta - ale mówi się trudno :zalamany:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

A na poważnie , trzeba mocno ważyć słowa przy wypowiadaniu tak kategorycznych opinii o innych pojazdach.

Jak widzisz Twoje uwagi co do jakości dźwięku w Punto nie mają pokrycia w tym jak oceniany jest ten pojazd, a obiektywna prawda taka , ze był najlepiej przygotowanym pojazdem do tego rodzaju rywalizacji na MP i teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egipcjanie już do mnie dzwonili z Wiednia

 

Myślałem, ze umrę ze śmiechu

Ja z krzesła spadłem i płakałem.

Co prawda to prawda śmiechu było co niemiara, ale było kilku co za dużo alka spożyli, ale fan był jak zawsze.

Serdeczne dzięki dla burka i trucka za zajebisty wypad,

Dzięki również dla ekipy Cesarza, Jurka, Dzikiego, i całej reszty.

Miło było się z wami spotkać i pogadać.

Co by niedługo trafiła się okazja do kolejne wspólne bongo bongo :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jesteście zabawni :)

Dlatego ja wolę miernik on zawsze nie kłamie.

 

Metr też można naciągać :wink:

Cóż czasami ktoś się dziwi , ale i czasami sam wzbudza zdziwienie .

Jednym wystarcza miernik , a innym potrzeba określenia wielu wymiarów i aspektów .

Trudno dostrzec wyższość w tym , ze jeden pojazd jest dłuższy od innego o kilka cm , bez określenia całej reszty .

Ale nie bronię cieszyć się tym , którym to wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie , trzeba mocno ważyć słowa przy wypowiadaniu tak kategorycznych opinii o innych pojazdach.

Jak widzisz Twoje uwagi co do jakości dźwięku w Punto nie mają pokrycia w tym jak oceniany jest ten pojazd, a obiektywna prawda taka , ze był najlepiej przygotowanym pojazdem do tego rodzaju rywalizacji na MP i teraz .

 

Naka. Fajnie jest pisać swoje opinie siedząc przed kompem i nie słuchając aut, progresu który w nich następuje. Rusz się troszkę i posłuchaj fur które startowały w zawodach. Czepiasz się wypowiedzi moich i nie tylko siedząc przed kompem.

 

Sorry ale dla mnie to jest troche śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naka. Fajnie jest pisać swoje opinie siedząc przed kompem i nie słuchając aut, progresu który w nich następuje. Rusz się troszkę i posłuchaj fur które startowały w zawodach. Czepiasz się wypowiedzi moich i nie tylko siedząc przed kompem.

No masz Ci los , może dowiesz się kiedyś , ze przez szereg kolejnych lat tak robiłem ( może 6 a moze 8 czy 10 ), podczas gdy inni deklarowali dożywotni brak zainteresowania tym co się dzieje na zawodach , czy własne uczestnictwio w nich :) .

 

Co roku tez organizuję otwartą imprezę CA , gdzie każdy może zaprezentować swój pojazd . Rozumiem , ze bierzesz w niej systematyczny udział :wink: .

Jak znajdziesz jeszcze coś śmiesznego , to wal śmiało :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że znajdę ...

 

To że jeździłeś na imprezy to wiem i to bardzo dobrze. Jak dobrze wiesz - ja również.

 

Na Twoich imprezach nie byłem. Biorąc to pod uwagę, że w nich nie uczestniczyłem - jest to czymś złym ? Bo odnoszę wrażenie po Twojej wypowiedzi, że uczestnictwo w nich to podstawowa sprawa.

 

Z ciekawości - kiedy ostatnio odsłuchiwałeś auto Roberta, moje auto, Nexusa, Siergieja i innych strartujących w tej kategorii ?? Na jakim etapie te auta były?? Co do tego czasu się w nich zmieniło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że znajdę ...

 

To że jeździłeś na imprezy to wiem i to bardzo dobrze. Jak dobrze wiesz - ja również.

 

Na Twoich imprezach nie byłem. Biorąc to pod uwagę, że w nich nie uczestniczyłem - jest to czymś złym ? Bo odnoszę wrażenie po Twojej wypowiedzi, że uczestnictwo w nich to podstawowa sprawa.

 

Z ciekawości - kiedy ostatnio odsłuchiwałeś auto Roberta, moje auto, Nexusa, Siergieja i innych strartujących w tej kategorii ?? Na jakim etapie te auta były?? Co do tego czasu się w nich zmieniło ??

 

Oszczędzę Ci wysiłku .

Oczywiście , nie ma obowiązku , ale zawody to nie jest jedyna znana forma prezentacji pojazdu .

Nie mam tez wewnętrznej potrzeby śledzenia progresu w innych pojazdach , bo ja się nie kręcę na tej karuzeli .

Jeszcze w ubiegłym roku , bez żadnego zadęcia uczestniczyłem w budowie pojazdu poddanego ocenie i w sumie jestem na swój sposób zadowolony z efektu , zdobywca pierwszego miejsca był projektem bardziej dojrzałym i w danej rzeczywistości trudnym do ruszenia ( auto Dzikiego ). Ale interesują mnie też pewne skrajne opinie jakie się pojawiają przy okazji omówień jakiś pojazdów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzę Ci wysiłku .

Oczywiście , nie ma obowiązku , ale zawody to nie jest jedyna znana forma prezentacji pojazdu .

Nie mam tez wewnętrznej potrzeby śledzenia progresu w innych pojazdach , bo ja się nie kręcę na tej karuzeli .

 

Dzięki serdecznie za oszczędzanie mojego czasu :]

Nie mając pojęcia jak grają inne fury trudno mówić o porównywaniu ich do danego auta.

Dlatego sądzę, że czas skończyć tą rozmowę. :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie za oszczędzanie mojego czasu :]

Nie mając pojęcia jak grają inne fury trudno mówić o porównywaniu ich do danego auta.

Dlatego sądzę, że czas skończyć tą rozmowę. :padam:

To chyba o jeden krok za szybko .

Zapytałem o Twoją opinię i Twoje zdanie , podobnie jak byłem ciekaw opinii Trucka , co ma do tego moje bycie czy nie bycie na imprezie , oczywiście jak zadajesz pytania to uprzejmie CI odpowiem skoro pytasz .

Polemika o system Roberta nie jest nowym pomysłem na zabicie czasu , a kontynuacja dyskusji po MP , gdzie miałeś spore zastrzeżenia do ocen , a jak widać finały ME nie wskazują na inne rozstrzygnięcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bo może nie zauważyłem - ale w którym miejscu pytasz ?? Bo jakoś nie widzę Twojego pytania .... :sorry:

 

A Ty posłuchałeś wszystkich w kategorii , zgadzasz się z tymi którzy wypunktowali auto Roberta na Finałach MP na pierwsze miejsce i teraz z identycznym werdyktem ( pomimo zasłoniętych oczu i kpl zmienionej obsady personalnej ) na ME .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że zdanie pytające kończy się pytajnikiem .... :szok:

POwaga ?

 

Poza tym - gdybyś uważnie czytał to już wcześniej napisałem odpowiedź na niby pytanie które ty napisałeś. :hyhy:

Gdyby za odpowiedz uznać to że nie słuchałeś , to może i tak , ale gdy chodzi o stosunek do ocen to już trudno będzie .

 

Gorzej jak dzieci.

 

Serio.

Czasami trzeba przewalić dwie strony dojśc do dwóch brakujących Ci słów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dokładnie - że nie słuchałem wszystkich aut a co za tym idzie - Nie Wypowiadam się tym razem.

POwaga ?

 

Nooo :szok:

 

 

Gdyby za odpowiedz uznać to że nie słuchałeś , to może i tak , ale gdy chodzi o stosunek do ocen to już trudno będzie .

 

 

Nigdzie nie napisałem że mam pretensje do pierwszego miejsca - czy jakiegokolwiek miejsca w rankingu z Mistrzostw.

 

Sorry ale wystarczy przeczytać dokładnie wszystkie posty aby to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że mam pretensje do pierwszego miejsca - czy jakiegokolwiek miejsca w rankingu z Mistrzostw.

 

 

No dobra , dalsze dyskusja chyba faktycznie nie ma sensu , bo tak zastanie nas wiosna :wink: , a jeszcze mam coś do zrobienia .

Dylemat róznego postrzegania auta Siergieja tez pozostanie dla mnie nierozwiązanym , ale tu mam nadzieje na szybką konfrontację z systemem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie autko Radka, to mega pozytyw,

 

Którego Radka? Burkowóz?

 

A co do dyskusji Caspa i Naka, panowie dobrze wiecie, że każdy z Was dalej będzie robił swoje i to na BDB poziomie, podobnie jak Robert i parę innych osób. Cieszmy się tym ,że mimo nie za wesoło zapowiadającej się w sobotni ranek rywalizacji poszło według mnie świetnie Nam jako Polakom. Nie było przysłowiowego ch.... na Mariolę ,że się wyrażę kolokwialnie.

Świadczy to tylko i wyłącznie o tym ,że jako kraj mamy bardzo dojrzałe CA, bo pomimo ,ze Nam Nasza podwórkowa rywalizacja trochę się powywracała do góry nogami, to mimo wszystko wyniki innych Naszych aut nie wzięły się z sufitu, tym bardziej jeszcze raz gratulacje dla chłopaków , którym się chciało przyjechać i godnie Nas reprezentowali.

 

ps. Paweł to samo dotyczy mojej "krytyki" auta Nexa czy Huberto, wiesz ,że lubię Twoją robotę zresztą dałem temu wyraz po Bydgoszczy, więc mam nadzieję ,że moje wcześniejsze słowa odebrałeś jako moje osobiste preferencje i ocenę. A na tego typu imprezie jest bardzo ułatwiona jako widz, bo gdy masz tą samą płytkę i wsiadasz minuta po minucie do 2-3 aut i zalety i bolączki wychodzą od razu. Stąd słuchając auta Nexa nadal uważam ,że gra świetnie i bardzo lubię to granie, natomiast w odniesieniu do bezpośredniego porównania Huberto jego woofery robią znacznie lepszą robotę niż te Nexusowe. Nie wiem natomiast co sprawiło ,że w bezpośrednim porównaniu u Nexusa TW/ SR mimo ,że takie same sprawiają wrażenie znacznie lepiej dopracowanych i dojrzalszych brzmieniowo przynajmniej o klasę... Oba auta mają wszelkie predyspozycje do tego aby stać się wybitnymi, ale przyda się kropka nad "i".

 

Identyczna sytuacja dotyczy Vectry chłopaków z moich okolic( w końcu Lubuskie przestaje być czarną dziurą na mapie CA) auto jest "grubo" uszyte i zdecydowanie słychać ,że ma potencjał aby wejść na stałe porządnie w stawkę amatora... Ale czy było w tej chwili tak przygotowane(strojeniowo) aby nazwać je godnym Mistrza... Po zimie i pracach przy nim pewnie tak, ale w tej chwili zrobiło na mnie wrażenie szybkiej wrzuty( Sorki chłopaki wiecie ,że Was lubię). Było to największe dla mnie zaskoczenie podobnie jak 4 miejsce Węgra. Jeśli chodzi o amatora można powiedzieć ,że albo ja miałem zespół Downa tego dnia, albo odsłuchujacy tą klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...