Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie przejmuj się ja kiedyś jechałem i był remont torów pod wejherowem , cała trasa zajęła mi 12 godzin :D

 

Ja kiedy jechałem swego czasu do Naka po odbiór babciowej, miałem połączenie w kierunku na Katowice przez... Poznań... :rotfl:

Wyjechałem o 11, dotarłem o 20. Jadąc autem do Gliwic to ok.4 h.. bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się że jeszcze coś kursuje :P ;)

 

Tiaa zwłaszcza ,że kupowanie biletu na Nasze koleje to jakaś masakra... W Niemczech kupujesz bilet po prostu na DB( Deutsche Bahn) szybko, łatwo i przyjemnie u Nas...

Poprosiłem panią o bilet Słubice-Gliwice opłaciłem miejscówki w IC Słubice-Poznań oraz Poznań-Wrocław. I na tym się skończyło przyjemne. Pani w pociągu osobowym z Wrocka do Gliwic przez Opole stwierdziła ,że nie mam biletu na ten pociąg( a w moim bilecie jak byk Słubice-Gliwice), no coż okazało się ,że ja mam bilet PKP a to są Interregio, czy jakaś inna cholera typu TLK...

Najeb... spółek , spółeczek, aby poobsadzać stołki, jedne utrzymuje budżet, inne PKP, trzecie urzad marszałkowski danego woj... A Ty jako pasażer czujesz się jak debil i płacisz za jeden bilet po 3 razy. Bez 3 fakultetów i pół litra nawet nie zrozumiesz o co kaman z Naszymi kolejami. :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listę, to niemcy praktycznie kompletnie olali finały, od nas też tylko połowa składu, o italiańcach i madziarach nie wspomnę, za dużo do roboty nie będzie.

 

Kryzys panie Tomaszu wdziera się chyba wielkimi krokami w pasję... Dziś w tv wspomnieli ,że nawet w Watykanie oszczędności ogłaszają bo drugi rok z rzędu im się budżet roczny nie zapina...

 

Witam a jedzie ktoś z górnego Ślunska, albo przez górny Ślunsk od Wa-wy z jednym wolnym miejscem :P

 

A dojechałbyś do np Wrocka, Opola, Katowic? Bo w Burkowozie jest jeszcze jedna miejscówka.

Chętnie bym znowu zobaczył Twoją morduchę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...