Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wyników to pewnie wyjdą również śmiesznie. Bo polscy pewniacy znajdą się pewnie zupełnie nieoczekiwanie nisko, a Polscy dopiero zbierający szlify, nagle wyskoczą całkiem wysoko... Ale gniotsia nie łamiotsia... Dziś jeszcze jakiś wypad na stare miasto się zaliczy i jutro wracamy czy z tarczą czy na tarczy. :)

 

Trafiłem nawet na taki czeski rarytas polskiej myśli technicznej...

 

post-4530-0-52036000-1351971309_thumb.jpg

 

post-4530-0-43951000-1351971324_thumb.jpg

 

Zwróćcie uwagę na designerskie lampy tylnie... Skąd czech wytrzasnął białe lapmy do malucha?! Hahahah

post-4530-0-22663500-1351971335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ogarniają ten temat , czy nie :) , bo wychodzi na to ze kompetencje są be , a auta robią fajne ( chyba że robią się same ?)

 

Jedno auto. Naka jedno auto grało dobrze na 10, które słuchałem. I co ma sędzia do zawodnika? Chłopak mi zaimponował tym Citroenem.

Sędziowie no cóż już napisałem nie mój cyrk nie moje małpy.

Mnie osobiście po prostu bawiło , gdy słyszałem omówienie arkusza auto które znam od początku sezonu, i za dany aspekt w arkuszu dostawało regularnie na eliminacjach i finałach 18-19 a tu dostaje 8. Za to tam gdzie rzeczywiście regularnie wypada na 12-13( wiesz ,że ciężko zmienić np głębokość czy szerokość sceny) nagle dostaje 20 dla odmiany. To co nagle TW zagrały na masce?!

 

Ale jak taki ślepak w opasce na uszach a nie oczach ma ocenić poprawnie głębokość sceny, skoro nie ma żadnego fizycznego odnośnika gdzie ona się zaczyna a gzie kończy... I bardzo dobrze , że nie miałem ten swojego auta, bo jak bym usłyszał tak jak jeden od Nas ,że początek sceny wypada sędziemu między jego brzuchem a kierownicą, gdzie ewidentnie auto zaczyna grać z deski w głąb to pewnie także bym to skończył podpisaniem arkusza kwiatkiem jak Siergiej.

Jak wspomniałem dziś nikt się nie denerwował i nie spinał... Ot szopka na szopce. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno auto. Naka jedno auto grało dobrze na 10, które słuchałem. Chłopak mi zaimponował tym Citroenem.

A widzisz , wiem tylko to co napiszesz.

Najpierw , ze wrazenie zrobilo auto z Węgier , a potem ze bylo jednym z 10 które grało dobrze :wink: .

Ale tu nie wypadkowa jest ważna , a fakt , ze jednak są jednostki które potrafią wzbić się ponad przeciętną , to w tej samej mierze dotyczy sędziów co zawodników. Zatem mój wniosek , Wegrzy potrafią :wink: .

I co ma sędzia do zawodnika ?

Tutaj to bardzo otwarta sprawa , w zasadzie może decydować o wyborze i kształcie profilu brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem mój wniosek , Wegrzy potrafią :wink: .

 

Jeśli mowa o tej cytrynce, bo ta dyskusja akurat jest warta poświęcenia czasu, to naprawdę szacunek i pokłon, raz za wykonanie instalacji, drugie co można zrobić z niby mi znanymi i już nie raz słyszanymi głośnikami. Byłem totalnie zaskoczony i urzeczony. Wracałem do tego samochodu z trzy razy taką sprawiał przyjemność i nie tylko ja. Nikt z Nas kto słuchał nie powiedział złego słowa. Samo się broniło przed gustami i guścikami. To przyjemność trafić na taka brzmiącą instalację, która sama z siebie zamyka usta wszelkim malkontentom choćby nawet chcieli, to ciężko "pomarudzić" :)

 

Z takim autem to przyjemność przegrać. Po prostu wsiadasz i wiesz ,że jeśli zbiera lepsze co ty to mu się należy.

Bardzo, bardzo wysoki poziom a przecież na finały nie zjawiają się auta z przypadku. Dziś według mnie to był mistrz wszechwag, łącznie z autami z kategorii Profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego w tej zabawie oczy są najmniej istotne :wink:

Do oceny zdecydowanej większości aspektów brzmienia tak .

Ale jak zaczynamy łapać się za słowa , to co Twoim zdaniem jest potencjalnie bardziej szkodliwe , przywiązanie i powiązanie marek do określonego profilu brzmienia i poziomu jakościowego , czy ustalenie dokładnej lokalizacji jakiegoś punktu w przestrzeni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany słychałem tego czarno-czerwonego audi z pełnym systemem ODR z ODR teamu Węgry... Rzemieślniczo rewelacja co zresztą widać na zdjęciach masę pracy, ciekawe pomysły piękny show car... Specjalnie poświęciłem również sporo uwagi temu autu, gdyż ciekawiło mnie co w końcu potrafią zagrać te moje TW z ODR w dobrej aplikacji. Okazuje się ,że moje ukierunkowanie na ucho, dokładnie pokryło się z tym z tego audu to jedno. :)

Średniaki bardzo fajnie się kleją z tymi TW, większość efektu dają właśnie te TW, średniak dotrzymuje im kroku, ale woofery, to już nie ta klasa, bardzo wyrażnie się odczuwało, że odstają od tego co się dzieje na górze. Totalna kiszka, trudno mi ocenić czy to wina wooferów i tak mają czy jakiś błędów strojenia/aplikacji właściciela.

Mimo wszystko woofery z pionka omijałbym szerokim łukiem i nie wnikał gdzie leży przyczyna tak niskiej klasy ich grania.

Sub był przyjemny ale żle wklejony w prżód u grał " z tyłka", mimo wszystko bardzo ale to bardzo przyjemny samochód właśnie dzięki walorom tego co wyprawiały TW i mid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem ciekaw jak oceniali szerokość sceny jak nie widzieli gdzie są słupki, pewnie szersze auta więcej pkt. dostawały :rotfl:

 

Na macanego... :rotfl: Dlatego Michał pewnie być się zdziwił jak wiesz ,że Twoje auto ma przód sceny na 10 a głębokość na 12 a nagle dziś bez żadnych zmian z Twojej strony się by zrobiło 6 i 18.... :rotfl:

Nie wiem może popili wczoraj czeski alkohol i stąd te opaski... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam na górze grało?

 

Napisz coś wiecej o tym samochodzie

 

Nic specjalnego, całe na Scan Speaku domówce. Średniaki Scana Revelatory Scana i Tw również Scan, ale nie szpilka.

I... Ja pierdykam nie słyszałem odkąd bawię się w CA żadnego auta z tak dobrze grającymi wooferami...

Ciężko mi zaimponować bo sam wiesz ,że mam jakieś swoje zajawki , ale skoro wychodzisz z auta , które ma dego, za chwilę wchodzić to takiego z np TT1, i idziesz to takiego szarego niepozornego a ono Cię powala na kolana brzmieniowo. To co tu pisać grande robota!

 

Ty choc nadol na piwo a nie klepiesz sie sam

 

 

A z Juice'm czy bez? :rotfl:

 

ps. Dziś z suzu zamawiamy sobie małe jasne do obiadku i się pytam czy mają sok jakiś do piwa... "Ne rozumiem"... Sok, np malinowy.. "Ne rozumim pan" Pokazuję na butelkę z jakimś pomarańczowym " Z sokiem proszę"... "juice do piwa?! Wy pijecie piwo z juicem?... tfu!"...

Hehehh no i tak Marcinek chciał sprofanować Czeski napój narodowy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trucku nie truj na necie tylko choc do nas wodka czeka :)

Naka po powrocie Ci najlepiej powie jak gdzie graloo i ktol mial na to najwiekszy wplyw :)

 

ps. Truck to jeszcze wytlumacz zamawianie loda w mcdonaldzie :)

 

ps. Truck to jeszcze wytlumacz zamawianie loda w mcdonaldzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trucku nie truj na necie tylko choc do nas wodka czeka :)

Naka po powrocie Ci najlepiej powie jak gdzie graloo i ktol mial na to najwiekszy wplyw :)

 

Dobra panowie jak widać obowiązki reprezentacyjne wzywają. Miłego wieczorku. :wink:

Ale o babcię się nie martwię, już wiem,że jak Naka dostanie do zrobienia tak fajne TW jak ODRa(to audi, którego posłuchałem) i zrobię takie komorki pod scany(cytrynka) to może być fiu fiu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...