Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie panowie o ile chodzi o atmosferę w Polskiej ekipie to grande. Bardzo miło i przyjemnie... :wink:

Zawody do d... Wyszło tak ,że polscy sędziowie nie uczestniczyli i według mnie bardzo dobrze ,że nie przytknęli palca do dzieła czechów i niemców... Bo była parodia typu zakrywanie opaską oczu sędziom, prowadzenie w ciemno do auta(niby) i koledzy odsłuchiwali auta mając zakryte tymi opaskami nie tylko oczy ale i... uszy.. :rotfl:

Z aut zrobiło na mnie największe wrażenie autko niepozorne Węgier, system postawiony na pionku jako jednostce, głośniki zaś to scan speak. woofery w kickpanelach 15 litrów robiły masakrę, naprawdę bardzo ale to bardzo przyjemnie grające auto i mój faworyt.

 

ps. Siergiej jako komentarz do arkusza podpisał się.... Malując kwiatka... stokrotka czy cuś... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody do d... Wyszło tak ,że polscy sędziowie nie uczestniczyli i według mnie bardzo dobrze ,że nie przytknęli palca do dzieła czechów i niemców... Bo była parodia typu zakrywanie opaską oczu sędziom, prowadzenie w ciemno do auta(niby) i koledzy odsłuchiwali auta mając zakryte tymi opaskami nie tylko oczy ale i... uszy..

Dobre :hyhy: znaczy sędziowali również swoje auta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody do d... Wyszło tak ,że polscy sędziowie nie uczestniczyli i według mnie bardzo dobrze ,że nie przytknęli palca do dzieła czechów i niemców... Bo była parodia typu zakrywanie opaską oczu sędziom, prowadzenie w ciemno do auta(niby) i koledzy odsłuchiwali auta mając zakryte tymi opaskami nie tylko oczy ale i... uszy.. :rotfl:

 

Ale parodią było sięganie do korzeni "ciuciubabki" czy przelewanie ocen na arkusz ?

Zabawa podobna do testów w "ciemno" , czasami bywa bardzo szokująca , ale sama w sobie służy większej obiektywności .

Czy nasi sędziowe sami zrezygnowali , czy tez organizator nie powołał / dopuścił ich do ocen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodią było dopuszczenie do sędziowania np sędziów Węgier , którzy mają jeden sezon doświadczenia do sędziowania tak poważnej imprezy.

Bo jak inaczej nazwać Naka jak patrzysz a sędzia tak niefortunnie ma założoną opaskę na oczy ,że... zakrywa sobie uszy.

Jeden słuchał drugi pisał co ten "ślepy" odbiera na arkusz... Wyglądało to tak...

 

post-4530-0-84947000-1351968309_thumb.jpg

 

post-4530-0-60198200-1351968409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodią było dopuszczenie do sędziowania np sędziów Węgier , którzy mają jeden sezon doświadczenia do sędziowania tak poważnej imprezy.

Nie wiem czy błędem bo nie znam ich kompetencji, nadal nie napisałeś ani słowa o braku naszych w składzie sędziowskim.

Często przytaczane było / słusznie czy nie słusznie/ , ze nieobecni maja najmniejsze prawo do narzekań .

W samym zakrywaniu oczu , obok kontrowersyjnego wyglądu nie widzę niczego co mogłoby szkodzić ocenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasad sędziowania wynikły one dzisiaj rano po przyjeździe na imprezę, nie dziwię się więc sędziom z Polski, że nie zgodzili się na udział w tego typu rozwiązaniach będąc postawionymi przed faktem dokonanym.

A z przyjemniejszych rzeczy to było sporo aut do obejrzenia i posłuchania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-4530-0-82456400-1351968707_thumb.jpg

post-4530-0-90162400-1351968708_thumb.jpg

post-4530-0-84976400-1351968709_thumb.jpg

post-4530-0-40298700-1351968735_thumb.jpg

 

 

 

 

 

post-4530-0-95674300-1351968760_thumb.jpg

post-4530-0-54532800-1351968776_thumb.jpg

post-4530-0-17906700-1351968778_thumb.jpg

post-4530-0-01615600-1351968841_thumb.jpg

Najładniejsze według mnie dzisiaj auto designem i wykonaniem instalacji.

post-4530-0-24160300-1351968858_thumb.jpg

post-4530-0-45327000-1351968877_thumb.jpg

post-4530-0-34245800-1351968878_thumb.jpg

post-4530-0-30206000-1351968889_thumb.jpg

Oraz jeden z najlepiej( a w moim prywatnym rankingu, najlepiej grające auto tej imprezy, Jednostka główna ODR, piec na TW/Mid Brax 2400.2GE i WF./SUB Dragstar) głośniki cały system na Scanspeaku (wersja orginalna ,żadne wariacje) woofery grające w pięknie wykonanych komorach 15 litrów, o dziwo to auto zbudzyło dwa pewne mity, które bywają przekazywane, że 18ka nie gra dobrze dołem w kickpanelu, oraz odwrócenie wofera w górę degraduje mu kick a dodaje średnicy, w tym aucie woofer zdeklasował wszystko co słuchałem tego dnia, grał takim kickiem i tak dawał taki fundament ,że aż miło.

Był bardzo mocno odwrócony w stronę słuchacza i na wysokości kolana.

Jako sub grał scan speak 26W w BR, punktualny , szybki i kopliwy, bdb kleił się z przodem.

post-4530-0-68116500-1351968904_thumb.jpg

post-4530-0-45733900-1351968905_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie napisałeś ani słowa o braku naszych w składzie sędziowskim.

 

No a co mam napisać, gdy przyjechali rano i się dowiedzieli ,że będzie zabawa w ciuciubabkę i prowadzanie jak cieć po hali za rękę w opasce, to stwierdzili ,że tak się nie robi stawiać skład sędziowski przed faktem dokonanym, wywiązała się dyskusja po czym stanęło ze strony niemieckiej ,że to w sumie ("Ich impreza") a nie Polska i...

Skończyły się dyskusje, podziękowali za branie udziału w tym. Przy zdecydowanym poparciu całej reprezentacji Polskiej (Zawodniczej). Postąpił bym identycznie, gdyż wyszło ,że zostaliśmy potraktowani(Polacy) jak 5 koło u wozu. Trzeba mieć trochę swojego honoru i godności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasad sędziowania wynikły one dzisiaj rano po przyjeździe na imprezę, nie dziwię się więc sędziom z Polski, że nie zgodzili się na udział w tego typu rozwiązaniach będąc postawionymi przed faktem dokonanym.

Zostawmy ten temat na tym etapie , nie wiadomo kiedy miały miejsce te ustalenia i dlaczego "nasi" byli tym zaskoczeni.

Lepiej skupić się na tym co widziałeś /słyszałeś , w tym powodzeniu naszych w tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy ten temat na tym etapie , nie wiadomo kiedy miały miejsce te ustalenia i dlaczego "nasi" byli tym zaskoczeni.

Lepiej skupić się na tym co widziałeś /słyszałeś , w tym powodzeniu naszych w tej rywalizacji.

 

Pojechałem tam od rana gdyż wszyscy wspólnie ze składem sędziowskim mieszkamy w tym samym hotelu, więc sytuację dość klarownie znam z autopsji.

Najzwyczajniej Niemcy, chcieli pokazać Nam miejsce w szyku i na tym skończmy.

 

Atmosfera z tego powodu nie stała się zła, wręcz przeciwnie każdy wrzucił na luz skoro 3 krotne rozmowy JD nie przynosiły efektu i przypominały bicie głową w mur, lub rzucanie grochem w ścianę. Daliśmy na luz i zrobiło się piknikowo, wesoło i bardziej jak większy udany spot.

A ,że było co posłuchać to nikt nie żałuje przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym powodzeniu naszych w tej rywalizacji.

 

Z tego co do mnie dotarło, to będzie troszkę przetasowania, ciekawe jak jeszcze w porównaniu do zagranicznej konkurencji.

 

Daliśmy na luz i zrobiło się piknikowo, wesoło i bardziej jak większy udany spot.

 

To tam się udaje :) śliwowica była ? piknikowa smakuje najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej skupić się na tym co widziałeś /słyszałeś , w tym powodzeniu naszych w tej rywalizacji.

 

Było dość komicznie... Będę się w tej chwili wypowiadał na temat Naszych aut- tam gdzie grały na ocenę 14-15 potrafiły dostać 19-20 a tam gdzie w 3 eliminacjach dany element w danym aucie grał na 14-15 łącznie z finałami dziś się zrobiło ...8.

Nie zarzucam w tej chwili braku obiektywności, bo tego nie zauważyłem, bardziej można było odnieść wrażenie ,że sędziowie z Węgier i Słowacji, nie bardzo się ogarniają z tak poważną imprezą i brakuje im jeszcze doświadczenia.

 

W amatorze według mnie mistrzostwo europy powinien mieć ten Citroen Picasso z Węgier to auto zrobiło i na mnie i na wielu osobach bardzo duże wrażenie.( ten system na Scanie). Szacunek dla tego chłopaka tym bardziej ,że wykonał instalację sam.

 

To tam się udaje :) śliwowica była ? piknikowa smakuje najlepiej.

 

 

Było wesoło, naprawdę fajnie i miło się zintegrowała Polska ekipa. :wink:

 

Z tego co do mnie dotarło, to będzie troszkę przetasowania, ciekawe jak jeszcze w porównaniu do zagranicznej konkurencji.

 

Z rozmów z kolegami po omówieniu arkuszy owszem wyszło komicznie... Auto, które słuchałem ( i choć nie jestem mega audiofilem) czuć było ,że jeszcze brakuje mu szlifu i wiedział to nawet sam właściciel, nagle dostało znacznie lepsze oceny od innego auta od Nas w tej klasie... Troszku cyrkowo. No ale nie mój cyrk nie moje małpy.

Byłem jako widz i się dobrze bawiłem i słuchałem ciekawych instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzucam w tej chwili braku obiektywności, bo tego nie zauważyłem, bardziej można było odnieść wrażenie ,że sędziowie z Węgier i Słowacji, nie bardzo się ogarniają z tak poważną imprezą i brakuje im jeszcze doświadczenia.

 

A potem

W amatorze według mnie mistrzostwo europy powinien mieć ten Citroen Picasso z Węgier to auto zrobiło i na mnie i na wielu osobach bardzo duże wrażenie.( ten system na Scanie). Szacunek dla tego chłopaka tym bardziej ,że wykonał instalację sam.

To ogarniają ten temat , czy nie :) , bo wychodzi na to ze kompetencje są be , a auta robią fajne ( chyba że robią się same ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...