Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I to wicemistrz na low endowcyh 15'... ME w sq to wysok liga ale w DB jest tak jak u Kowala... Pierwszy raz na zawodach i mozna zrobic garnek w ME... Czasami bywa łatwo z racji tego ze inni nie dojechai, a na półce wyglada MISTRZOWSKO :P

 

Dzieki p.Jurku za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal jak na pierwszy sezon osiągnął sporo. Choć jemu to i tak mało to niech te posty mówią dalej, że to wystarczająco dużo jak na pierwszy raz.Wielu z nas nie tyle kasy ładuje po kilka sezonów by "zagrać" chociaż 145...

Mimo wszystko gratulacje za taki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie okablowanie można spotkać na finałach ME??? :szok:

Ja przestaje mieć kompleksy :rotfl:

 

Ot durnowaty... :rotfl::)

 

ME w sq to wysok liga ale w DB jest tak jak u Kowala..

 

Ma pierdzieć, nie wyglądać.

 

W SQL takie numery by nie przeszły, takie rzeczy to tylko w Erze albo w niedzielę... :wink:

To są dwa światy rządzące zupełnie odmiennymi prawami, ale każdy jak widać z foto się szanuje wzajemnie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym kowalem to nie dokonca przypadek :hyhy:

auto przygotowalismy tydzien przed a nie jak zawzse w sobote przed zawodami heheheh.

wyjezdzajac odemnie gralo na poziomie obecnego rekordu pl czyli @147

 

co do taniosci to tanio raczej nie bylo :D

 

alpine 9853

u-Dimension DB-2500.1D

dd 9515

hollywood spv spv 120

okablowanie stniger pro 50

 

wic jak by nie patrzec w detalu ponad 10K :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal jak na pierwszy sezon osiągnął sporo. Choć jemu to i tak mało to niech te posty mówią dalej, że to wystarczająco dużo jak na pierwszy raz.Wielu z nas nie tyle kasy ładuje po kilka sezonów by "zagrać" chociaż 145...

Mimo wszystko gratulacje za taki wynik.

Bo szczerze mówiąc to wszystko nasza wina! Ja jeżdziłem 2 lata zanim 1 raz stanąłem na pudle :wsciekly: pociąłem może z pół hurtowni płyt na skrzynki żeby sprawdzić które pomysły się sprawdzają i czy jak port bedzie większy i krutszy to częstotliwość pójdzie w góre czy w dół?!A żeby to sprawdzić jechałem nieraz 500km! A teraz... podchodzisz do gościa na zawodach i na pytanie na ile masz zestrojone auto on odpowiada 3utwór albo zapytam np.Zipa albo Sylwka :rotfl: :rotfl: :rotfl: albo na pytanie jakie masz przetworniki odpowiada że nie rozkręcał wzmaka :mur1::rotfl: ale podium na 1 zawodach w życiu zaliczone!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocne stwierdzenie ;)

 

hi..hi fakt... Wychodzi na to ,że masz 10 tysi i masz tytuł... Fuck.. Jestem głąbem bo wydane parę razy tyle i pół pokoju sprzętu leży, który był ściągany z bólami z zachodu i odsłuchiwany... :mur1:

 

Jego objętość ma klocki za 4k, a ma mistrza europy.

 

Fakt... Alfa naprawdę przyjemnie brzmi... Ale... Klocki to jedno a wiedza jak je użyć, czy czas poświęcony na to aby coś zagrało to dwie zupełnie inne sprawy oderwane od "klocków" i ich cen. Już kiedyś wałkowałem ten temat dyskutujac ostro z Naka o właśnie Beginner Mini. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki pod warunkiem, ze stroiciel zrobi to za miske ryzu.

 

Nikt tego nie zrobi za Bóg zapłać.. Wiedza jak dobrać odpowiednie składniki systemu swoje kosztuje, ktoś musiał kupić odsłuchać, poznać masę sprzętu, do tego dochodzi umiejętność zestrojenia tego potem aby pokazało pełnię swoich możliwości a także posiadać umiejętność takiego doboru aby trafiać w oczekiwania klienta brzmieniowo/finansowe.

Może to dość kontrowersyjna opinia ale taniej i efektywniej jest jednak trafić w ręce dobrego specjalisty i współuczestnicząc w danym projekcie stworzyć wspólnie auto , które gra tak jak oczekujemy. Owszem ma to swoją cenę ale i tak wychodzi i taniej i efektywniej(brzmieniowo) niż chodzenie samemu po omacku, szukanie co Nam podejdzie co nie.Kupowanie i przewalanie przez auto co jakiś czas nowych rzeczy a dalej przebywanie w błogiej nieświadomości w czarnej...

Bynajmniej ja mam takie doświadczenia na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki pod warunkiem, ze stroiciel zrobi to za miske ryzu.

Sprawa oczywista.

Kupowanie i przewalanie przez auto co jakiś czas nowych rzeczy a dalej przebywanie w błogiej nieświadomości w czarnej...

Taniej i ekonomiczniej jest zdać się na speca, niżeli tak jak piszesz bawić się samemu bez odpowiedniej wiedzy, która przychodzi dopiero z czasem, po latach praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po latach praktyki.

 

I wydaniu x 10 niż "abstrakcja" jakiej "zażądał" stroiciel/montażysta... :wink:

A najlepsze jest to ,że spotkałem się z fajnymi "plotkami" odnośnie kosztów za zrobienie auta, opierając się na nich rzeczywiście można wyskoczyć z kapci, tyle ,że to jak z plotkami ma się nijak z rzeczywistością i jak przemyślisz na spokojnie, co potrzeba zrobić w aucie, ile posiedzieć i przeliczysz przez roboczo-godziny to wychodzi już całkiem normalnie i nie z sufitu.

Pomijam ,że bez odp wiedzy można się i samemu nasiedzieć w aucie zrobić wszystko niby zgodnie ze sztuką a auto nadal będzie grało do luftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiedzieć i przeliczysz przez roboczo-godziny to wychodzi już całkiem normalnie i nie z sufitu.

Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją, miałem wczoraj wątpliwą przyjemność zobaczyć jak głąby rozliczają się za robocizne.

Szok, tylko tak to można określić.

Była mowa o zrobieniu drzwi, w między czasie doszły słupki, połorzenie instalacji, ramka pod 2 din,

a chłop jak się rozliczał, mówi " ja myślałem, że to wszystko w cenie drzwi"

I ni hu.... nie chciał zrozumieć, że to zupełnie inna robota, na którą montażysta poświęcił mnustwo czsu,

Zywica na słupki, skura, rozbiurka i złorzenie autka pod połorzenie instalacji itd. itp.

Szok. :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie chodzili tylko o sama wartosc sprzetu.

pewnie sie zdiwicie ale w dbl ustawienie i strojenie to 80% sukcesu

 

sam sprzet nawet najlepszy wyniku nie zrobi

 

mamy na forum przyklad wodza :mur1:

DD9515 carbon + DDm3a i 138db :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

za dobra skrzynke do db tzreba zaplacic tyle ile wy za srojenie pitu pitu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...