Skocz do zawartości

Kto jedzie na Europę !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięzców.

4 tytuły mistrzów Europy/ Eventu cieszą bardzo. :super:

Dzięki za kolejne udane spotkanie i Wasze towarzystwo.

Mój faworyt w amatorze poległ (Xsarka) no cóż ... nie zbadane są wyroki "Boskie" zwłaszcza ,że Bóg na ślepo kule nosi... :rotfl:

Do wiosny panowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

za to smiechu bylo sporo :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

A to tak... zresztą jak zawsze humory dopisywały, czy się dzieje dobrze czy żle... Szkoda ,że nie ma jeszcze Extra Garnka dla najbardziej rock'and'rollowej reprezentacji kraju. To byśmy zgarniali regularnie wygrywając w cuglach. :wink:

 

ps. I'm Sexi and i know it... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

post-4530-0-32940800-1352105814_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... :)

SQL Beginner Maxi 1 miejsce, Robert Parzych, Xsara Picasso. Słuchałem tego auta w piątek przed zawodami 2.11 w Sandomierzu... :)

 

Gratulacje Robert !!!

 

I ja również, na naszym mini spocie W Sandomierzu, Gratulacje dla Ciebie Robert jak i dla pozostałych z Garnkami oraz bez,ale za to z dopisujacymi humorami :)

Auto Roberta zmieniało charkter grania mozna powiedzieć co Tydzień ( weekend), ale to były mikro zmiany, a wniosły tak wiele :)

 

A co do niskiej oceny za subbas, to jestem mocno zdziwony, bo u Roberta Bass gra dosłownie z poziomu szyby , w punkt ... moze za mało go było ilosciowo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w Maxi niezłe zamieszanie, brawa dla Roberta!

 

Nie tylko w maxi... W amatorze i profi również rewolucja...

 

Moim zdaniem w amatorze najlepiej grające auto było tego Węgra i to nie tylko moja opinia ale wielu osób, które je miały przyjemność słuchać.

Zaś w Profi rzetelnie trzeba przyznać ,że Kabanowe auto było najlepszym na daną chwilę jeśli chodzi o polskie auta.

 

Zawiedli mnie natomiast chłopaki z Funi Gazownik( tu wiem dlaczego nie mógł) i Jarek... Żebym wiedział ,że nie ruszycie tyłków to bym nie rozebrał babciowej i chociaż ja reprezentował Nas w tej kategorii a tak wyszło ,że od Nas nikt nie stawił się w Funi.

 

Ale nie ma co dywagować. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Cieszy mnie to, że mimo perturbacji Polacy okazali się gniostia nie łamiotsia i większość garnków pojechała do Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profi Kabanowe było najlepsze ale w Bydgoszczy.

 

To co było w Czechach niestety było dużym krokiem do tyłu. Niestety. Chłopaki przekombinowali. Gdyby zostawili setup z Bydgoszczy - Siergiej byłby na pudle w najwyższym miejscu.

 

To auto nie było najlepsze - niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.

 

Nie siedziałeś u mnie w Aucie - a trochę od Bydgoszczy się zmieniło. Trudno więc oceniać resztę konkurencji nie słuchając reszty bryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem na co wszyscy narzekali :)

Dla mnie utwór numer 5 to najlepszy jaki mógł być.

Skrzynka jakby pod niego zrobiona :)

Celowałem aby swój rekord PL pobić na tym samym utworze ale niestety zabrakło w dniu wczorajszym troszkę ciśnienia.

Gratulacje dla wszystkich startujących. Za wyniki i chęć przybycia.

Ja jestem zadowolony. Pierwszy sezon w klasie i od razu MP i ME u mnie.

Pozostaje teraz przygotować się na nowy sezon.

 

 

P.S.

Dziękuje mojemu Teamowi bez którego nie miałbym żadnych szans.

Za te godziny pomocy i wytrzymywanie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dlb przyjezdni, czyli my nie mogli grac z orginalnych plyt tylko nagrywanych od nich

do tego miernik mocowali w innym miejscu niz normalnie:D

 

na koniec pani sylwia ktora wygrala klase funi okazala sie emanuelem szefem easca:D

i niespodzieanie zagrala wiecej o 5 dm niz miesiac wczesniej na finalach de na jednym z najgorszych trackow z cd :rotfl:

to tylko takie moje zale:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profi Kabanowe było najlepsze ale w Bydgoszczy.

 

To co było w Czechach niestety było dużym krokiem do tyłu. Niestety. Chłopaki przekombinowali. Gdyby zostawili setup z Bydgoszczy - Siergiej byłby na pudle w najwyższym miejscu.

Czy to może dlatego, iż tuning ARC przyniósł więcej złego niż dobrego? Sam się zastanawiałem nad tym zabiegiem, stąd moje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profi Kabanowe było najlepsze ale w Bydgoszczy.

 

To co było w Czechach niestety było dużym krokiem do tyłu. Niestety. Chłopaki przekombinowali. Gdyby zostawili setup z Bydgoszczy - Siergiej byłby na pudle w najwyższym miejscu.

 

To auto nie było najlepsze - niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.

 

Nie siedziałeś u mnie w Aucie - a trochę od Bydgoszczy się zmieniło. Trudno więc oceniać resztę konkurencji nie słuchając reszty bryk

A Ty posłuchałeś wszystkich w kategorii , zgadzasz się z tymi którzy wypunktowali auto Roberta na Finałach MP na pierwsze miejsce i teraz z identycznym werdyktem ( pomimo zasłoniętych oczu i kpl zmienionej obsady personalnej ) na ME .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nie było najlepsze - niestety nie mogę się z Tobą zgodzić.

 

Nie siedziałeś u mnie w Aucie - a trochę od Bydgoszczy się zmieniło. Trudno więc oceniać resztę konkurencji nie słuchając reszty bryk

 

Fakt, może masz rację Paweł, jeśli chodzi o Twój samochód nie słuchałem go, bo myślałem ,że nic się nie pozmieniało.

Co do auta Nexusa, podobała mi się góra na audisonie i sub, za to porównując do Leona, WF grał słabiej( bezpośredni odsłuch jednego po drugim) natomiast co ciekawe audison w Leonie na górze nie był tak dobrze ogarnięty za to Dego na WF robiło piękną robotę, sub zaś był zupełnie nie sklejony z przodem, to był najgorszy element tego auta. Więc można powiedzieć ,żadne z nich nie miało prawa aspirować do dobrego wyniku nie grając równo.

O Twoim się nie wypowiem, gdyż to mój błąd i przyznaję nie słuchałem go na finałach.

 

Trudno więc oceniać resztę konkurencji nie słuchając reszty bryk

 

Z tym się nie zgodzę, nie słyszałem tylko Twojego samochodu, natomiast więcej uwagi poświęciłem mając komfort widza, autom zza granicy, gdyż nie ma wiele okazji by posłuchać ich gdzie indziej jak na finałach. Nasze samochody mamy okazję słuchać przy różnych okazjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty posłuchałeś wszystkich w kategorii , zgadzasz się z tymi którzy wypunktowali auto Roberta na Finałach MP na pierwsze miejsce i teraz z identycznym werdyktem ( pomimo zasłoniętych oczu i kpl zmienionej obsady personalnej ) na ME .

 

Nie posłuchałem wszystkich aut więc nie zabieram zdania w tym temacie. Paru słuchałem ale nie wszystkie. Auta Roberta również nie słuchałem więc się nie wypowiadam.

 

Fakt, może masz rację Paweł, jeśli chodzi o Twój samochód nie słuchałem go, bo myślałem ,że nic się nie pozmieniało.

Co do auta Nexusa, podobała mi się góra na audisonie i sub, za to porównując do Leona, WF grał słabiej( bezpośredni odsłuch jednego po drugim) natomiast co ciekawe audison w Leonie na górze nie był tak dobrze ogarnięty za to Dego na WF robiło piękną robotę, sub zaś był zupełnie nie sklejony z przodem, to był najgorszy element tego auta. Więc można powiedzieć ,żadne z nich nie miało prawa aspirować do dobrego wyniku nie grając równo.

O Twoim się nie wypowiem, gdyż to mój błąd i przyznaję nie słuchałem go na finałach.

 

 

 

Z tym się nie zgodzę, nie słyszałem tylko Twojego samochodu, natomiast więcej uwagi poświęciłem mając komfort widza, autom zza granicy, gdyż nie ma wiele okazji by posłuchać ich gdzie indziej jak na finałach. Nasze samochody mamy okazję słuchać przy różnych okazjach.

 

No widzisz :) Dlatego ja również nie zabieram zdania jeśli chodzi o całość naszej grupy. Nie słuchałem wszystkich aut i nie będę zabierał w ich sprawie jakiegokolwiek zdania .

 

Wiem natomiast jak grało auto Siergieja w sobotę jak i w trakcie mistrzostw Polski. Szkoda że chłopaki w nim grzebali. Moim zdaniem zrobili duży krok w tył. Gdyby zostawili auto na tych klockach i na tym strojeniu które były w Bydgoszczy Siergiej byłby pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...