Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

truck zobacz sobie na utube filmy z kamer na autostradach. Komp skanuje czasem 6pasów jednocześnie(w jedną i drugą stronę) i dokładnie wie który samochód przekroczył prędkość. To już inna bajka niż radary z ubiegłej dekady. Filmują i dopiero robią zdjęcie. Sprytne bestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Komp skanuje czasem 6pasów jednocześnie

 

Bo na każdy pas jest jeden skaner, więc mu łatwiej (kompowi) to obrobić.

 

Widziałem film pokazujący skanery winietowe w austrii (viatoll w pl) on skanuje auto w swoim zasięgu, wykrywa szybę, skanuję ją, jak natknie sie na naklejkę zawęża skan na naklejkę wykrywając w niej otwory z datą, i jak coś nie tak zdaży jeszcze cyknąć fotę w tablicę :) a cwana bestia potrafi rozpoznać naklejkę wpierw posmarowana klejem, przyklejoną poprzez folię sniadaniową itd.

 

A jak tak sobie tu off-topujemy, może ktoś mi powie, co to jest....

 

Czy to jeszcze jest tweeter jak opisuje to producent, czy już szerokopasmowiec, a może tweeter szerokopasmowy :)

 

w każdym razie ciekawy przetwornik

http://image.rakuten.co.jp/auc-fineproject/cabinet/audio/a-50ii_t.jpg

 

Idac dalej tokiem japońskiej mysli techniologcznej, my tu kombinujemy jak wyciągnąć soki z naszych sprzętów i jak to jest CD nagrane a oni prosze:

 

16 bitowy odtwarzacz kart pamięci, akceptuje wav, mp3 oraz flac

http://www.bewith.jp/en/images/products/headunit/mm-1d/large_mm-1d_1.jpg

 

połączony ultralinkiem z zewn. DAC z DSP

 

http://www.bewith.jp/en/images/products/processor/az-2/large_az-2_1.jpg

 

w połaczeniu z ich spikerami

 

http://www.bewith.jp/en/images/products/speaker/confidence2-sunrise/large_c-502_1.jpg

 

http://www.bewith.jp/en/images/products/speaker/confidence2-sunrise/large_c-1802_4.jpg

 

i magnezowymi monoblokami:

 

http://www.bewith.jp/en/images/products/amplifier/a-110s2/large_a-110s2_3.jpg

 

mona sobie stworzyć ciekawy i pachnący egzotyką systemik.... :)

 

http://www.bewith.jp/en/images/products/setup-plan/fig_plan-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ten rysunek zawiera kwotę 35269 euro bez cła, podatku vat i transportu, nawet otrzymując rabat za całościowy zakup i tak podatki go zjedzą, czyli nadal pozostanie 35k euro za 2 drogi przód + 2 suby, ew, 3drogi przód :)

 

I to "tylko" jeśli nie połasimy się na wersję "FUJI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ten rysunek zawiera kwotę 35269 euro bez cła, podatku vat i transportu, nawet otrzymując rabat za całościowy zakup i tak podatki go zjedzą, czyli nadal pozostanie 35k euro za 2 drogi przód + 2 suby, ew, 3drogi przód :)

 

I to "tylko" jeśli nie połasimy się na wersję "FUJI"

 

Gorzej jeśli po zakupie (przez jakiegoś krezusa-"chcę to mam") okazałoby się ,że z "hi-endu" pozostała jedynie cena a brzmienie jakoś nijak się do niej odnosi.

Druga kwestia posiadając już w miarę wysoki system w aucie, ładowanie jeszcze większych kwot przynosi już mizerne skoki jakościowe.

Dlatego tak naprawdę chyba najmilsze pod tym względem są początki zabawy w CA, kiedy zazwyczaj jakakolwiek w miarę rozsądna zmiana jest słyszalna na dzień dobry i sprawia masę frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak naprawdę chyba najmilsze pod tym względem są początki zabawy w CA, kiedy zazwyczaj jakakolwiek w miarę rozsądna zmiana jest słyszalna na dzień dobry i sprawia masę frajdy.

 

Dlatego czasami,kiedy ogarnia mnie brak weny i niemoc w pogoni za króliczkiem,mam ochotę wywalić wszystko z auta i wrzucić po prostu system 2-way,wzmacniacz i proste radio. Żadnych aktywek,3 wzmacniaczy, 6 gainów, zwrotek, EQ itp.Wrzuciłbym chętnie 7903,K2P na ori zwrotce,piec 5 ch i tylko kręciłbym gałą.i zmieniał płyty.

Ale te czasy już chyba nie wrócą,kiedy to każda zmiana sprzętu czy to radia,czy wzmacniacza powodowała krok w przód i mega banana na facjacie. Człowiek godzinami z auta nie wysiadał,bo chciało się bez przerwy tego "hajendu" słuchać,a czasem myśli nachodziły takie , że "...chyba już lepiej grać nie może..." Yhy...

Nie oszukuję się,wiem,że na dzień dzisiejszy,gdybym tą piękną romantyczną wizję wprowadził w życie,to pewnie strasznie bym się męczył.A bo to czasy by się przydały, a to jednak gain dla każdego kanału wygodny był...

Puki co już chyba 6 rok będę się bujał z tweeterami na desce,które trzyma ich własny magnes "łapiący" słupek, z nieobrobionymi dziurami w tapicerce drzwiowej i z pajęczymą w bagażniku. Coś czuję ,że chyba dopiero jak będę sprzedawał auto, to BYĆMOŻE w końcu to skończę. Puki co pewnie dalej będę miał napady romantycznych wizji zrobienie mego prostego systemu , którego wrzuta będzie cieszyła jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga kwestia posiadając już w miarę wysoki system w aucie, ładowanie jeszcze większych kwot przynosi już mizerne skoki jakościowe.

Dlatego tak naprawdę chyba najmilsze pod tym względem są początki zabawy w CA, kiedy zazwyczaj jakakolwiek w miarę rozsądna zmiana jest słyszalna na dzień dobry i sprawia masę frajdy.

 

:hurra: ja jeszcze jestem w tej grupie :hurra: i macie racje każda zmiana sprawia masę frajdy :hurra: i banana na gębie :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak off topic to dowale pytanie :D

Jezdzil ktos z was Honda Civic VII generacji Type R  2.0 200 KM   badz golfem V GTI 2.0 200 KM     lub jakas bmw e46 2.0 150 ps / 3.0  200 KM

 

Za niedlugi czas (w tym roku) chciałbym zmienić sobie furę, tylko ciągle szukam czegos i sie zastanawiam :P

interesuja mnie obecnie wyzej wymienione samochody. Co do hondy  - strasznie drogie jest to auto jak na swoj rocznik - nie wiem , czy ten silnik w tym aucie jest tak drogi ?

 

bo za cene hondy z 2002-2005 r.  mozna miec golfa V gti z 2007-2008 r.    lub naprzyklad tak jak napisalem bmw e46 z 2005 r !

 

czekam na jakies porady opinie co do aut jezeli ktos mial z czyms co tu napisalem do czynienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezdzil ktos z was Honda Civic VII generacji Type R 2.0 200 KM badz golfem V GTI 2.0 200 KM lub jakas bmw e46 2.0 150 ps / 3.0 200 KM

 

Jeździłem opcją 1 i 3. zależy czego szukasz :)

P.s: za 32 tysie E46 z 2005 ? to jaka to wersja sedan czy coupe bo ceny są różne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...