Skocz do zawartości

Peugeot 206 by Ancymon


ancymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 664
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

różnie z tym rynkiem bywa... zdarzało mi się zdziwić w obydwie strony, jeśli chodzi o wartość sprzedawanego przedmiotu :wink: ale pomysł słuszny... Tyle, że myślałem o forumowiczach, mam kilka zapytań :) Nie chodzi mi nawet o zarobek, tylko żeby nie sprzedać za tanio.

 

W sumie chętnie pogoniłbym cały zestaw, ale nie chcę problemów z tym, że są różne dwa średniaki(sam kupiłem nieświadomie, a wolałbym sprzedać bezproblemowo i z pełną wiedzą po stronie kupującego. Zawsze tak działam na allegro i dzięki temu zero problemów.) i że jeden tweeter był robiony(dla mnie to nie problem, bo ufam w umiejętności Passata, ale ktoś może się krzywić... )

 

No nic, dziś w końcu jadę zabrać peżota z Marek, pogadam z emajlem i pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie pogoniłbym cały zestaw, ale nie chcę problemów z tym, że są różne dwa średniaki(sam kupiłem nieświadomie, a wolałbym sprzedać bezproblemowo i z pełną wiedzą po stronie kupującego. Zawsze tak działam na allegro i dzięki temu zero problemów.

zostaw je u emila to je przy okazji wezmę i sprawdzię czy wszystko ok

pomierzę i podeślę ci pomiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy będziesz u niego mniej więcej? Dziś bym już ich nie wyjmował (wole nie rozgrzebywać słupków w pośpiechu), a zostawiam mu samochód znowu w piątek i wtedy chciałem już wszystko wyjąć... (bo teraz siedzą inne woofery i chcę z nimi z dzień pojeździć przynajmniej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem samochód i w obecnej konfiguracji (inne woofery) robi hałas ;) ja jednak szukam czegoś innego i dlatego będą dalsze zmiany.

 

Swoją drogą, coś jest nie tak z którymś z głośników, ale nie mieliśmy z emajlem czasu żeby to ogarnąć (od czasu do czasu coś jakby trzaskało, trzeba sprawdzić średniaki i tweetery, nie chciałbym komuś wcisnąć uszkodzonych. Rzadko to słychać, ale słyszały dwie osoby, więc coś jest na rzeczy), w weekend może się uda.

 

Dodaję zdjęcie uszkodzenia tweetera, tak jak napisałem w innym temacie. Ledwo się to trzymało i dlatego najwidoczniej raz grało, raz nie. Radek wyłapał uszkodzenie okiem, kiedy jeszcze kabel był teoretycznie na miejscu, ale już przerywał (ja tego nawet nie zauważyłem). Odpadł samoczynnie (był kiepsko przymocowany po prostu, wygląda jak grzebany już...):

 

http://i.imgur.com/Aj0C2.jpg

 

Dorzucam go gratis do sprzedawanych dwóch sprawnych sztuk, po tym jak je sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update ( kiedy to zagra? :D ) - jako, że taka jest moda wśród posiadaczy 206 (Stanec :hyhy: ), stałem się (przypadkowo) posiadaczem PXA-H600 i nowych tweeterów... W sumie będę miał dwa różne zestawy do posłuchania (SS D3004 i MT-23) i z tych dwóch zdecyduję co zostanie w samochodzie :)

 

Teraz zaczynam kombinować, jak podłączyć jednocześnie zmieniarkę i KCA-420i, zachowując przy tym najwyższą jakość dźwięku.

 

Niestety - przeszkodą w jakościowym słuchaniu flaców, jest chyba transmisja ipod-adapter-radio. Przy wysokich poziomach głośności słychać szumy, czego nie ma przy odsłuchu tych samych plików na sprzęcie domowym (i sporo głośniej ;) ). Także zaczynam kombinować z wyciąganiem line-out/optyka z ipoda :)

 

btw. Które zmieniarki Alpine, z tych popularniejszych mają optyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

624

 

dzięki :)

 

Jak rozumiem można dźwięk optykiem, a sterować po Ainecie?

 

 

Aha - może ktoś widział/wie, jak rozwiązać taką sprawę jak 9833R + pxa-h600 + zmieniarka + kca-420i ? tzn. czy jest to wykonalne, dwa różne, zewnętrzne źródła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że taka jest moda wśród posiadaczy 206 (Stanec :hyhy: ), stałem się (przypadkowo) posiadaczem PXA-H600 i nowych tweeterów... W sumie będę miał dwa różne zestawy do posłuchania (SS D3004 i MT-23) i z tych dwóch zdecyduję co zostanie w samochodzie :)

 

Niedługo się okaże, że to będzie kopia mojego samochodu :wink2: A jaka dokładnie wersja tego SS D3004? Z komorą, bez komory czy z dużym panelem przednim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo się okaże, że to będzie kopia mojego samochodu :wink2:

 

niee - na piece mam zupełnie inny pomysł (docelowo Zapki same), radio inne, woofery inne chyba też będą (aczkolwiek najfajniejsze jakie do tej pory słyszałem to właśnie R6 u dana124)... ale - kto to wie, z czym skończę ;) PXA-H600 wpadł z przypadku, z czego bardzo się cieszę :)

 

A jaka dokładnie wersja tego SS D3004? Z komorą, bez komory czy z dużym panelem przednim?

 

http://i.imgur.com/vKXKR.jpg

 

 

Jeśli chodzi o prace w samochodzie to na 100% w tym tygodniu wymieniam uszczelki w drzwiach+trzeba będzie jedne drzwi trochę podnieść. Jak się pozbędę starych klocków, to może zrobimy zabudowę w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał teraz trochę więcej czasu (przełom roku + luty były straszny w pracy) także na pewno podziałam, a może i do spota nie będzie trzeba czekać :)

 

Nie wiem jeszcze co ze średniakami, nie dałem ich jeszcze do przetestowania. Wynik testów też wpłynie na dalsze losy samochodu, bo szczerze mówiąc nie mogę się zdecydować jak sprzedać UP6/UP1C i zwrotki tj. w komplecie czy np. gdyby średniaki były dobre, to bym je zostawił. Muszę pomyśleć i posprzedawać, bo budżet się zacieśnia ;)

 

H600, Scany i Morele ;)

Będzie czego posłuchać :)

 

Ale będzie na to mało czasu, bo tak jak Ci pisałem - któreś trzeba będzie szybko sprzedać. Tydzień?

 

to szkoda ze wpadl z przypadku bo ja napisalem wlasnie do goscia co mi mi morfi podal ze ma h600 na sprzedaz a tu dostaje info ze juz zarezerwowany i w zasadzie sprzedany :P:kwasny: ale ok walcz panie walcz

 

tzn. myślałem o procu, ale 701 za drogi, a 600 był nieosiągalny, jak zobaczyłem (przeglądając tweetery) od razu zapytałem o cenę i się zdecydowałem. Praktycznie w ciemno. "przypadek" to może za mocne określenie... Często szperam po allegro, więc jak trafię dam Ci znać na pewno :)

 

Ciekawe też jak wypadnie H600 do 9833.

 

też jestem tego ciekaw, ale chciałbym już na starcie podłączyć zmieniarkę optykiem z procem, a sterować po Ainecie (da się tak, prawda? tzn. tak to się standardowo odbywa?).

 

Jeśli zaś chodzi o samo radio, to na pewno jakiś czas pojeździ, aczkolwiek podobało mi się granie 7909 i może coś tam pogrzebię w klasykach (a do tych w miarę "nowych" da się podłączyć też ipoda jako zmieniarkę, więc będę kombinował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mała aktualizacja po banie za OT ;)

 

up1c i up2.5 poszły do sprawdzenia, a zmieniarka którą kupiłem i miała być S624, okazała się S634 z frontem od S624 :/

 

Myślałem o jednostce z optykiem, ale ciężko coś sensownego wymyślić, więc póki co szukam S624 w dobrej cenie :)

 

Co do lecenia na H600 - chyba jedna z lepszych opcji za takie pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie pieniądze

 

Za takie pieniądze bym sie nie zastanawiał - co nie Szafa? :hyhy::rotfl:

a jaka różnica jest pomiędzy 634 a 624?

 

634 odtwarza eMPe3 ale nie ma upragnionego optyka za to 624 nie odtwarza MP3 ale ma optyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...