Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie. Zegary i wszytstkie światełka na desce nie to że mrugały w rytm basu ale prawie gasły xD

 

 

Kurrrrr.. :/ U mnie jest identycznie :/

A propos instalki na chwile obecna zostane chyba przy 2 way aktywnie :) Oddam CFSy do naprawy i bedzie :) Mysle, ze z TN52 moze byc calkiem ciekawe polaczenie. CFSy pasuja mi z "profilu" grania i moze skonczy sie chociaz na chwile zonglerka wooferami :) Jeszcze czekam na te Hertze, ale chyba sa do 3 way, wiec pewnie srednicy bedzie lichoooo.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i jestes w punkcie wyjscia omg... ;> ja tez mialem takie spadki - po 10 min grania musieli mnie pchac chlopaki nawet na spocie bo juz mi aku padal , i na wlaczonym aucie na samym przodzie nawet jak puszczalem mialem dyskoteke ze swiatlami ze szok. a potem slyszales jak to gralo : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie OMG synecku :P Jestem duzo madrzejszy i bardziej osluchany dzieki moim ostatnim zabiegom :) Wiem np. ze nie trzeba kupowac systemu za 2kpln, zeby zagralo to na dobrym poziomie.. Dla mnie (PODKRESLAM DLA MNIE !! !! !!) takie CFSy (woofery) graja lepiej, przyjazniej i baridziej mi pasuja niz te kilka sztuk,ktore przewalilem :) Takze nie miejcie do mnie pretesnji.. Taki jest moj gust i dla mnie te glosniki graja lepiej.. Przy tym sa o 3/4 tansze :hyhy:

 

ja tez mialem takie spadki

 

Jak sobie w o gole poradziles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem auto :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Widzisz to tak jak ja z glosnikami :D Nie umiem czegos ogarnac, to sprzedaje :D

 

 

150HP to jest 2.0 16V. Moj to na szczescie 2.5v6 24V 163HP :D

Dzieki :) Przeczytaj temat od poczatku to zobaczysz co tu "sie namodzilo" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache ja mam takiego samego Gala ale w sedanie ja teraz właśnie będę altka szukał (wyje strasznie ) ale będę się dowiadywał bo w vr4 (legnum) był 120 amp i 100 a u nas były jak dobrze pamiętam 100 amp , 90 i 80.(chodzi mi o mocowanie bo z 2.4 GDI nie pasuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie regenerowales ?

 

Na rondzie w Hebziu masz serwis ... dziwnie brzmi ale jak zjeżdżasz ze średnicówki na rondo w Hebziu kierujesz się w stronę Zabrza masz zaraz przed przystankami autobusowymi dwa budynki przy torach ..jeden to serwis alternatorów i rozruszników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...