Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeden VIII gen już u niego leży, tyle że mono(Atlas). Ten o którym myślisz zasila JBL GTI 1200 u kumpla w BMW 7. Trzeci który posiadam też leży u Ache i jeszcze nie zebrał się na testy(widocznie za słaby, raptem 4x22W RMS)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache kiedy znowu będą CFSy z Altaiem?

 

Haha :rotfl: Altai bedzie na dniach a CFSy nie wiem :P

 

Póki co to dostał kolejne woofery i wzmacniacz na testy :P

 

O takie:

http://img822.imageshack.us/img822/9649/canvasxp.png

 

Sluchalem ich chyba z 15 sekund :D Takze na razie nie bede sie wypowiadal :) I do tego Fujitsu Ten 5000M :D 3000M mi sie fest widzial :)

 

Wczesniej jezdzily Hertze HVL i podoba mi sie ich dol i kopanie, ale ze srednica im daleeeeeko do idealu :) uDimy je miazdzyly pod tym wzgledem. Moim zdaniem rzeczywiscie lepiej do 3 way, tak jak sa chyba przeznaczone w oryginale..

 

A co do tego HiFona to wszyscy mowia, ze malo gory ma, wiec chwilowo sobie lezy bo to nie tweeter musialem uspokajac, a woofer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej jezdzily Hertze HVL i podoba mi sie ich dol i kopanie, ale ze srednica im daleeeeeko do idealu :) uDimy je miazdzyly pod tym wzgledem. Moim zdaniem rzeczywiscie lepiej do 3 way, tak jak sa chyba przeznaczone w oryginale..

 

Ache, to może zrób 2 woofery - jeden Ci kickiem będzie sypał, a drugi powinien grać średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę śmiecić w czyimś temacie swoimi rozterkami, ale od kilku dni mam ostatecznie zamontowane CFSy i gdzieś mi ginie ten kick, pędzone Zapem Z150, średnica bardzo mi się podoba, są cięte 4kHz/12db.

Zamontowane sztywno, drzwi ogólnie są sztywne.. Bas jest, ale kick.. :/ nie urzeka.. Jak je słyszałem za pierwszym razem pod Altaiem to kick wyróżniał się na tle reszty pasma i tego właśnie chciałem - żeby czuć tą energię systemu.. Zapodam im 2x215rms z Audisona lrx 2.500 do testu jeszcze w tym tygodniu, może zaczną inaczej gadać :D Ale jeśli to wiele nie wniesie to nie wiem.. Obawiam się, że drzwi do burzenia, na wewnątrz drzwi jest dekarka :wstyd: Na otworach GMS 03.. Myślę czy danie czegoś lepszego chociaż za głośnikiem by pomogło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wewnątrz drzwi jest dekarka :wstyd:

 

co temu szkodzi ? to samo co mata. ilu ludzi było co mowili ze maja stp czy inne cuda a tak naprawde maja dekare i roznicy nie ma zadnej.

 

a otworach GMS 03..

 

o rany boskie : ) na tych 2 otworach nie masz blach tylko gms 03 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sklejone ze sobą tymi stronami z klejem, jest to sztywne wbrew temu co mogłoby się wydawać.. teraz dałbym blachę aluminiową i ogólnie robił wszystko spokojnie, ale po zakupie auta chciałem żeby jak najszybciej coś zagrało, a akurat miałem te maty i dekarkę po zmaganiach w poprzednim aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomoMadej chcesz obnizyc ciecie od dolu czy gory ?

 

Andreas jak masz je pociete od dolu ? Drzwi musisz zrobic conajmniej tak pancernie jak moje :P Slucham juz 2(!) dzien tych DLSow i jedno co powiem, to jutro Phase wyjezdzaja na wymiane cewek i nazot do drzwi :P Jak sluchales ich u mnie byly chyba na 63Hz/24dB i 2,5KHz/12dB.. W kazdym razie tez nie kazde drzwi zagraja tak samo.. Mi sie fajnie wstrzelily te CFSy w drzwi, Tobie nie koniecznie musza :P

 

Hertze HVL graja dokladnie tak jak chce na dole, tyle ze srednicy nie ma :/ Te DLSy tez srednica nie graja taka jak chce a dol gorszy od HV jak dla mnie.. W ogole te HV mi przyszly z uszkodzonym zawieszeniem i wracaja do kolezki, takze sie nie natnijcie na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...