Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dobre : )

 

zmien tasme izolacyjna i kable pozmieniaj wszystie na czarne, lepiej zagra : D

 

ty sie lepiej nie odzywaj tylko idz szukac gmsa 50 groszy taniej niz wszedzie, moze znajdziesz w koncu

 

Czytajcie ze zrozumieniem i dokladnie Skoro mialem CFSy w identycznym jak teraz setupie to znaczy, ze sa chyba glosniki ktore po prostu graja twardo ? Ja nie wierze w teorie, ze woofer jest miekki i po rozegraniu sie i porozciaganiu zawieszenia bedzie nagle twardszy..

 

A jednak zdarza sie i tak, miesiac u mnie hsk nie graly bedac dalej zamontowane w aucie, po odpaleniu byly miekkawe, po 2 tygodniach zyskaly na twardosci. Ja nie mowie ze nie ma glosnikow ktore po prostu twardo graja ale naprawde tydzien z glosnikami to za malo zeby miec o nich opinie absolutna.

 

A co do teorii ukladania pieca.. Hmm... Dla mnie miedzy bajki

 

Kwestia posluchania, kilkukrotnie sie spotkalem z tym zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale naprawde tydzien z glosnikami to za malo

 

Pare postow wyzej napisales, ze tydzien wystaczy :wink:

 

Kwestia posluchania, kilkukrotnie sie spotkalem z tym zjawiskiem.

 

Ja jakos nie mam zdania na ten temat..

 

EDIT: Nie syfcie mi tu za bardzo :D Wiecie jak.. W granicach rozsadku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postow wyzej napisales, ze tydzien wystaczy

 

tydzien-poltora zeby zaczac gmerac przy nich na powaznie, wybacz za duzego skrotu myslowego uzylem :)

 

piec sie ułozy teraz nie kopia woferki ale jak sie ułozy wzmak do nich do zaczną ojezu

 

pogadamy jak w koncu zmontujesz cos u siebie i zaczniesz przerzucac klocki :)

 

znalazłem! : ) tak Cie to boli ? haha

 

to gratuluje, daj namiar na pw moze sam tez kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ociepli to pewnie zamontuje - klocki juz czekaja na montaz : ) ja nie mowie ze nie zaczne przerzucać , bo jestem pewny na 100 % że tak bedzie! : )

 

Chopy! Zalozcie se swoj temat :P U mie jest 21 stron, z tego polowa o ch*ju i kopaniu w ci*ce :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales czy ci w otworach rewizyjnych mata nie pracuje bo jak widze bue nasz tam usztywnienia z bkachy czy czegos innego , mi na mniejszych otworach 3 warstwy maty pracowaly przy niskim cieciu i duzych mocach i bas z przodu robil sie miekki i rozlazly dopiero jak dostaly do tych warstw pare mm PCV stwardniach i zrobil sie precyzyjniejszy. Moje woofery graly juz w 4 drzwiach , pod 8radiami , i okolo 20 wzmakami i graly twardo , miekko szybko wolno mocno i zupelnie slabo a oscylowaly w podobnych mocach , ja po 3 latach uwazam ze mam obsluchane swoje glosniki i tez uwazam ze wydawanie opini po tygodniu to zbytni pospiech , ja bym poprawil drzwi bo otwory masz duze w porownaniu do moich moje pracowaly i nie wierze ze twoje nie pracuja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fubu zostaw kółko wzajemnej adoracji, niech dalej przerzucają tonę sprzętu, dopiero zaczną Cię słuchać, jeśli podjedzie to samo auto, z tym samym sprzętem i będzie się podobać gra, a o dziwo będą w nim siedzieć sprzedane już wcześniej klocki przez jegomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrzuce w ibize i nie zagraja przynajmniej podobnie do tego co bylo wczesniej to wtedy tak, a tak to szkoda bo bardzo podoba mi sie ich granie :)

 

Czekaj czekaj.. Ktore to sa te Twoje ? Bo W12 nie slyszalem.. Chodzi mi o starego GTi 1000WATTS z 4"cewka..

 

Sanders Na drzwiach juz od dluzszego czasu nie ma ani jednego miejsca gdzie mata jest "w powietrzu".. Nie mam zdjec, ale drzwi sa zrobione z nierdzewki, blachy stalowej i plaskownikow.. Poza tym pisalem pare postow wczesniej ze CFS zagraly twardo w MOICH DRZWIACH POD MOIM SPRZETEM :)

 

Hellsin blagam.. Nie p******! :) Skoro woofery graja mi miekko, a inne twardo wsadzane jeden po drugim i oba wygrzane to chyba wiem co pisze ? Ja nie wiem czy Wy sluchacie napisow i cen wszyscy tu czy jak.. Kupilem drogie w kur*e woofery jak dla mnie i mi nie pasuja po prostu.. Tak trudno to przezyc ?

 

Pawel kurka nie wiem czemu ale co cos napiszesz to leje :lol: dodam, ze jeszcze dzisiaj nic nie palilem :P

 

EDIT:

 

Mam pomysl :D

 

Jak mi ktos zaplaci, to wsadze wszystko w drzwi co chcecie i bede to meczyl nawet przez pol roku i udowodnie nausznie, ze jak takie K2P czy uDimy graja miekko to do kur*y nedzy po pol roku dalej beda graly miekko i nie zmienia swojego profilu grania.. Prosze Was o nie udzielanie wiecej zlotych rad pt. "Te woofery musza zagrac lepiej".. Wiesz co mi siedzi w glowie ? Wiesz czego oczekuje ? Nie.. Na forum pisze tylko, ze szukam twardych wooferow i o takie porady prosze :)

 

I bez spinki prosze moje Drogie Panie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hellsin wszystko tylko nie to ze wzmak sie musi ulozyc do wooferow ...

 

nie wiem, ja miałem zapięte woofery przez 1,5 tygodnia na podobnym ustawieniu, nagle zrobiły mi psikusa i mocy mają za dużo, muszę skręcić gain, wiosna, ułożenie, gwiazdka - odpowiedz sobie sam ...

 

Hellsin blagam.. Nie p******! :)

 

jedyny który tu pier*** to jesteś Ty panie kolego. Miałem do czynienia z tymi wooferami co poszły w świat. Miękkie to one nie są, twarde też nie. Przynajmniej pod innym wzmakiem, gdzie mocy też było pod dostatkiem, a nawet za dużo :D

 

Skoro woofery graja mi miekko, a inne twardo wsadzane jeden po drugim i oba wygrzane to chyba wiem co pisze ?

 

oba wygrzane, mój sub nie pogra tygodnia to żeby się zebrał do stanu poprzedniego potrzebuje paru godzin bitego grania ... fajnie prawda ... a niby wygrzany ...

 

Kupilem drogie w kur*e woofery jak dla mnie i mi nie pasuja po prostu.. Tak trudno to przezyc ?

 

mi to lotto - tak jak napisałem przerzuć nawet 2 tony sprzętu ... ale proszę Cię - nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny który tu pier*** to jesteś Ty panie kolego. Miałem do czynienia z tymi wooferami co poszły w świat. Miękkie to one nie są, twarde też nie. Przynajmniej pod innym wzmakiem, gdzie mocy też było pod dostatkiem, a nawet za dużo :D

 

Ktore konkretnie ? Tu jest tez kwestia tego co dla kogo znaczy "twardy", "miekki", "duzo srednicy", "malo srednicy" itd.. Konkrety chopie a nie jakies zagadki pod tytulem "co poszly w swiat" :D

 

oba wygrzane, mój sub nie pogra tygodnia to żeby się zebrał do stanu poprzedniego potrzebuje paru godzin bitego grania ... fajnie prawda ... a niby wygrzany ...

 

Jaki to sub ? Pewnie cos w CL ? Z tego powodu moze sie dlugo rozkrecac i poza tym.. Ehh.. To jest tylko forum. Musielibysmy usiasc przy samochodach i posluchac, poprzepinac..

 

nie pisz głupot.

 

Np?

 

moje to sa gti608 a znajomy ma suba gti w12 na papierze i on ma 600rms :) i moge porownac ich profil grania (oczywiscie w12 schodzi w K lepiej :super: )

 

To nie te, o ktorych mysle :P Ale oczywiscie jak nic nie znajde a bedziesz chcial sprzedac w jakichs fajnych pieniadzach, to wezme standardowo na tydzien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore konkretnie ?

 

Focal-e

 

Jaki to sub ? Pewnie cos w CL ?

 

jeden kit czy CL czy BR ... tak samo co to jest, rozkręcić się musi i nie ma na to rady.

 

Np?

 

bo nie wiesz co się spodziewać po danym zestawie, skoro raptem dajesz mu parę h odsłuchu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Phase HX rozumiem odpada ze wzgledu na cene ? JBL GTI 660 ?

 

Moge dostac AS w dostepnych dla mnie pieniadzach, wiec nigdy nie wiadomo :) GTI 660 to tez nie te na ktore jestem "napalony" :P

 

 

Focal-e

 

To teraz stworz mi auto z takim kopem jak chce na wooferach KR2 :) Mozesz mi zrobic slepy test, zeby nie bylo ze ustawione czy cos :)

Na moj test nikt sie nie chce zgodzic :wink:

 

jeden kit czy CL czy BR ... tak samo co to jest, rozkręcić się musi i nie ma na to rady.

 

Mi sie nie wydaje.. Ale wiadomo nie jestem jakims yebanym omnibusem :)

 

bo nie wiesz co się spodziewać po danym zestawie, skoro raptem dajesz mu parę h odsłuchu ...

 

U mnie tydzien odsluchu trwa okolo hmm.. 25-30h.. Wiec moim zdaniem jest to wystarczajaco duzo, zeby wyrazic jakas miarodajna opinie..

Ktos jeszcze ma jakies watpliwosci ? :luka:

 

Dobra chopy ide biglowac :D Jak za 3-4h bede pisal niezrozumiale i dziwne rzeczy (w odroznieniu od tych teraz :D) to znaczy, ze za duzo wypilem/wpalilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz stworz mi auto z takim kopem jak chce na wooferach KR2 :) Mozesz mi zrobic slepy test, zeby nie bylo ze ustawione czy cos :)

Na moj test nikt sie nie chce zgodzic :wink:

 

przykro mi nie znam auta, też masz bardziej obeznanych kolegów w naszej krainie i tak kieruj swoje prośby :) ja jestem zwykłym zjadaczem chleba :D ( no właściwie bułek :D )

 

Mi sie nie wydaje..

 

sprawdzone organoleptycznie na 4 przetwornikach.

 

U mnie tydzien odsluchu trwa okolo hmm.. 25-30h..

 

to nic nie mówi ... ja robię odsłuch jeszcze dłuższy, obecne woofery przegrały już 3 x tyle co piszesz i dalej wiem że mogą więcej, tylko brak mi narzędzi na obecnym radiu i zwrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gti660 to tak jak as phase, drogie i nie tak czesto spotykane

\

 

 

Ja z takimi wymaganiami szukalbym bardziej w egzotycznych glosnikach , moze domowych , tanich i przewracal ich dziesiatki a wiadomo z drogimi to nie takie proste...

 

Ale moze nie do konca potrafie zrozumiec dlaczego nie odciazyc wooferow jakims dobrym subem , ja wiem i rozumiem ze to nie sposob maskowac niedomagania wooferow subem ale dobry sub zagra szybko i z dobrym impulsem a zarazem z miesem do 60Hz a wtedy wooferki beda mogly nie dostawac po du... bo przy glosnosciach na poziomie bolu ( tak przynajmniej rozumiem preferencje ) raz ze detale sie zacieraja i nie jest to tak zalerzne od glosnikow jak od samego ucha pozatym na granicy przesteru a w taki glosniki wpadaja gdy przestaja grac przy danej glosnosci poprawnie ( mozliwe ze z uwagi na ogromne spadki o ktorych byla mowa ) to mysle ze nie wiele glosnikow zagra na niskim cieciu poprawnie i dlugo zniosa takie traktowanie wiec moze ciac wyzej i tyle nie wymagac albo zrobic porzadna instalke pradowa i kupic lepszy wzmak?

 

Bo mysle ze tego zabraklo , przy duzych wahaniach napiecia , moc ze wzmakow nie byla ani tak duza jak obiecuja producenci ani tak stabilna zeby wymagajace glosniki zagraly poprawnie , jezeli foki dostawaly na nie stabilnym zasilaniu z tych 100watow z kickera moze z 80 ( tak sobie strzelam ) a ty chciales zeby zastapily suba i zagraly bardzo glosno to bylo to chyba nie realne ale nie byle nie slyszalem tylko gdybam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...