Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pociesze cie o tyle ze jak je testowalem to graly pod mala moca 30wat z hifona eagle moze jak dostana wiecej mocy to kopna mocniej ale srednica sie wycofala z tym ze to tez mogl byc problem zwrotki pasywnej od hsk i od space bo tylko pod nimi gralo moze aktywka to ogarnie lepiej

 

No i jeszcze trzeba zaznaczyc ze mimo dosc niepozornej budowy Hertze Space 6 graja ze sporym wykopem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co moge powiedziec na podstawie zawieszenia swoich wooferow i jednego z subow czyli Hertz Space 6 i Hertz ML 2500 starej edycji to to co maja wspolne ze potrafia zagrac bardzo punktowo

 

Mniej wiecej wlasnie o cos takiego mi chodzi. Stary ML 2500 to o ile sie nie myle bardzo podobna konstrukcja do JBL 1000 GTI. Mialem 1200 GTI dawno temu i sprzedalem :idiota: a teraz wiem, ze na suba jak znalazl by byl :)

 

Ache skąd taka zmiana nastawienia?

 

Czuję że Twój projekt pójdzie do przodu ;)

 

Tak trzymać

 

Jaka zmiana ? Nie kumam :) Caly czas ide do przodu sluchajac nowych glosnikow/wzmacniaczy :)

A ciagle zmiany w glosnikach wynikaja z tego, ze jak jakas chocby jedna rzecz mi juz nie pasuje "na dzien dobry" to zaczynam szukac czegos innego :D Taki juz jestem :)

 

Śledzę temat i mam pytanko..... kiedy ten osławiony Altai zawita w Daimosie??

 

haha Za pare dni mam wyplate to od razu robie przelew Passatowi :D Oby juz cieplo bylo :)

 

dolaczam sie do pytania bo bez stsabilnego prundu i Altaia to ja nie widze zadnych wooferow ktore beda twardo kopac

 

Czemu ? CFSy pod tym Kickerem ktory jest teraz fajnie kopaly :) Nie tak mocno jak pod Altaiem, ale dalej dla mnie fajniej niz K2P, Kappy i uDimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tak nie twierdze :rotfl: Czytam wszystko co tu wypisujecie i wyciagam sobie wnioski. W miedzyczasie przegladam Allegro i tak w kolko :D Najgorsze jest to, ze ja sam nie do konca wiem jak sprecyzowac to czego szukam :D A jak ktos pieprzy glupoty, to trza Mu to wypomniec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich linkow szukaj Diagnostyka Elektronika Elektryka Samochodowa Kościan • Oferia.pl :D

 

Jak na razie to sobie sam na garazu bede kopal.. Srubki wszystkie masowe poodkrecam, przeczyszcze z rdzy/popsikam jakims kontakt sprejem.. Ogolnie poprawie ori masy w aucie te ktore znajde :) Jak to nie pomoze to niestety trzeba bedzie komus zaplacic za robote :/ Cos mi jeszcze siedzi w glowie cos takiego jak bilans energetyczny, ale musze poszukac na forum/w google :)

 

EDIT:

 

Pierd**e Google :D Forum sie lepiej czyta :) Jest chyba z 15 ciekawych tematow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to zeby sie gromy sypaly a jedynie natretne wracanie do tematu spadkow ma podkreslic ze to one sa winne ze nie gra jak powinno i nie sa za to odpowiedzialne inne elementy systemu a jezeli nawet sa to do momentu zrobienia profi pradu ocenianie ich mija sie z celem.

 

"Przebij sobie opone i sprawdz czas do setki a pozniej zacznij je tuningowac zeby bylo szybsze i kolejne testy przeprowadzaj na przebitej opinie mowiac ze firma tuningowa dala ciala bo auto nadal nie jedzie jak powinno" tak to wyglada z dotychczasowego opisu u ciebie chyba ze spadki nie sa takie zle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to zeby sie gromy sypaly a jedynie natretne wracanie do tematu spadkow ma podkreslic ze to one sa winne ze nie gra jak powinno i nie sa za to odpowiedzialne inne elementy systemu a jezeli nawet sa to do momentu zrobienia profi pradu ocenianie ich mija sie z celem.

 

"Przebij sobie opone i sprawdz czas do setki a pozniej zacznij je tuningowac zeby bylo szybsze i kolejne testy przeprowadzaj na przebitej opinie mowiac ze firma tuningowa dala ciala bo auto nadal nie jedzie jak powinno" tak to wyglada z dotychczasowego opisu u ciebie chyba ze spadki nie sa takie zle ;)

 

Podejrzewam, ze spadki sa dosc duze :/ A klocki moge ocieniac :) Twoj przyklad srednio tutaj pasuje. Spadki, ktore wplywaly by na zmiane brzmienia pojawiaja sie dopiero przy bardzo duzych glosnosciach.. (Czyli tak jak na codzien slucham :P) Ale.. Slucham tez z normalna glosnoscia.. Na takiej podstawie moge ocenic czy cos gra tak jak chce czy nie :) Ja nie powiedzialem, ze ktorys klocek jest do tylka, tylko ze nie gra tak jak chce/lubie :)

 

Po przeczytaniu paru tematow nasuwa mi sie kolejna mysl:

 

Bilans mam na 99% do bani.(na 100% to ino smierc i podatki :/) Wiec charczenie/stukanie/pierdzenie przy duzych glosnosciach to pewnie sprawa pradu..

Cos kiedys slyszalem, ze mozna uwalic wzmacniacz za niskim napieciem zasilania.. Jest to prawda czy mam juz omamy ? :P Idac dalej ta droga chyba sie domyslam co sie stalo z Altaiem :/ Teraz nasuwa sie mysl czy jest sens podlaczenia w ogole bardziej pradozernego wzmacniacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos kiedys slyszalem, ze mozna uwalic wzmacniacz za niskim napieciem zasilania.. Jest to prawda czy mam juz omamy ? :P Idac dalej ta droga chyba sie domyslam co sie stalo z Altaiem :/ Teraz nasuwa sie mysl czy jest sens podlaczenia w ogole bardziej pradozernego wzmacniacza..

 

Mozna ale wiekszosc wzmakow ma zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz gasiłem gaśnicą Burning Desire II :) Altek 70A a ja chciałem pędzić tym wzmakiem rfr3112 spiętego w i 1 ohm :rotfl:

 

I to bylo ze spadkow napiec ? Fojerka z pieca ? Nie podoba mi sie to :P

EDIT:

 

Wysznupalem :D

Tak wygladaja drzwi :) Ino siedza w nich uDimy i jest jakies 30st. mniej :/

http://img13.imageshack.us/img13/774/20110820160603.jpg

Jest tam mieszanka chyba 4 mat :rotfl: I kombinacja blachy i plaskownikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to bylo ze spadkow napiec ? Fojerka z pieca ? Nie podoba mi sie to :P

 

Prawdopodobnie. Zegary i wszytstkie światełka na desce nie to że mrugały w rytm basu ale prawie gasły xD

Zepsuł się jak głośno słuchając wyłączyłem silnik. Po naprawie słuchałem 15 minut i przestało. Zatrzymuje się, otwieram bagażnik a tam pożar :)

Druga możliwość to że został nieumiejętnie naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...