Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

p.s. Ache, a testowałeś/słyszałeś może kiedyś helona165? Dobrze tłuką.

 

Nie jestem pewien, ale jak slyszalem to u Kumana i bylo to totalna kupa :) Nie chodzi mi tylko i wylacznie o napierd***nie :) Szukam woofera z kopem i "co najmniej" duza iloscia srednicy :)

PS. Przyszedl nowy piecyk :D

 

Pewnie widzieliscie na Allegro cos takiego jak Pro-Plus NSK-2080.. Aktualnie jest u mnie i mam zamiar pobawic sie nim na gwizdkach :D Z tego co juz sie zdazylem dowiedziec to ma ori koncowki mocy SANYO.. Chyba dosc rzadko spotykane elementy.. Zobaczymy jak to wyjdzie w odsluchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andreas jak masz je pociete od dolu ? Drzwi musisz zrobic conajmniej tak pancernie jak moje :P Slucham juz 2(!) dzien tych DLSow i jedno co powiem, to jutro Phase wyjezdzaja na wymiane cewek i nazot do drzwi :P Jak sluchales ich u mnie byly chyba na 63Hz/24dB i 2,5KHz/12dB.. W kazdym razie tez nie kazde drzwi zagraja tak samo.. Mi sie fajnie wstrzelily te CFSy w drzwi, Tobie nie koniecznie musza :P

 

80hz/12db i wydaje mi się to optymalne u mnie, bo nie chce od wooferów niskiego pier...nieca tylko troche wiecej tego młotkowego kopa :D

 

Nie jest źle teraz, ale chciałbym wyciągnąć jeszcze więcej, bo czuje, ze mozna powalczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale jak slyszalem to u Kumana i bylo to totalna kupa Nie chodzi mi tylko i wylacznie o napierd***nie Szukam woofera z kopem i "co najmniej" duza iloscia srednicy

 

TO nie był Helon tylko hx phase , to zupełnie inny gołsnik . A co do gry masz racje nie zagrał a to głownie ze wzgedu na aplkacje , ale miały potencjał , natomiast ich wada jest to ze ewidentnie brakuje w nich srednicy dlatego je sprzedałem , obecnie po wymianie dystansow zaplikowałem MP 7.16 potrzebuja znacznie mniej mocy i sa bardziej kulturalne w porowniu do HX ,co dla mnie nie jest zaleta ale czasami trzeba isc na komprmis , za to pojawiła sie srednica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle teraz, ale chciałbym wyciągnąć jeszcze więcej, bo czuje, ze mozna powalczyc :wink:

 

Slyszales u mnie i masz porownanie. Bedziesz na spocie teraz ? Moze ja juz swoje zamontuje i bedzie mozna bezposrednio porownac :) Tylko co bedziemy porownywac ? Roznice w budowie drzwi i nadwozia ?? :P

 

Kuman chetnie poslucham tych 7.16 :D Mam nadzieje ze cos juz Ci tam wreszcie gra :)

 

Blood tweeter nic nie ma wspolnego z wooferem :P

A ja im wiecej slucham R6 tym mniej mi sie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie czy będę mógł przyjechać.. Generalnie z tego co pamiętam to pod Altai było spoooro lepiej, niż pod tym kickerem i u mnie też jest lepiej, niż pod kickerem, a Altai to dla mnie odległe wspomnienie i dlatego po prostu mam ochotę to usłyszeć jeszcze raz, mając konkretne odniesienie tym razem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeeeeee 27 stron wałkowania z czego 7 wartych uwagi...

Ty na wooferach masz problem z prądem i wydajesz opinie o tym ze coś Ci nie pasuje w ich głosniejszym graniu?

Żąglujesz i wydajesz opinie na miare p. Józefa a podstawowego warunku jakim jest prąd nie spełniasz... A gdzie jeszcze sub...

W dodatku zamiast spiąć dupe i iść pomarznać a prąd ogarnąć, zmieniasz kolejne woofery...

 

Ja myśle ,że Tobie potrzebne sa kickpanele i to mogło by wkoncu rozwiązać sprawe...Chociaż sam nie wiem...

 

Marudzisz jak stara baba a sądy wydajesz po 30min, w taki sposob chyba sie nigdy nie uda... Wiem bo sam kiedyś tez tak robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeeeeee 27 stron wałkowania z czego 7 wartych uwagi...

Ty na wooferach masz problem z prądem i wydajesz opinie o tym ze coś Ci nie pasuje w ich głosniejszym graniu?

Żąglujesz i wydajesz opinie na miare p. Józefa a podstawowego warunku jakim jest prąd nie spełniasz... A gdzie jeszcze sub...

W dodatku zamiast spiąć dupe i iść pomarznać a prąd ogarnąć, zmieniasz kolejne woofery...

 

Ja myśle ,że Tobie potrzebne sa kickpanele i to mogło by wkoncu rozwiązać sprawe...Chociaż sam nie wiem...

 

Marudzisz jak stara baba a sądy wydajesz po 30min, w taki sposob chyba sie nigdy nie uda... Wiem bo sam kiedyś tez tak robiłem :)

 

Opinie wydaje nie o glosnym graniu, a o profilu grania jak mi nie pasuje, a to dwie inne rzeczy :) Glosne granie mi nie wychodzi ze wzgledu na brak pradu - to oczywista sprawa.. Kickpanele by mi sie marzyly, ale kto to ogarnie tanio i solidnie ?

 

Mam jego K2p. Z tym ze w 3 drogach. Graja twardziej od Proxow i sa to bardzo dobre wooferki

 

Tez tak twierdze. DO 3 DROG. W 2 drogach Proxy lepsze ze wzgledu na srednice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na spocie miał wsadzone R6 i kopały aż miło.

 

Bartek sie pytal jaki sub siedzi w bagazniku :P

 

Cos tam kopia, ale srednica zdecydowanie nie taka jak lubie. Do 3 drog sie nadaja moim zdaniem.. Skoro R6 kopia, to nie wiem co bys powiedzial o HVL :D R6 to sa pierdziolki przy tych starych HVL..

Albo raczej R6 graja basem a HVL bardziej kopia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek sie pytal jaki sub siedzi w bagazniku :P

Myślałem, że chociaż jakiś słabeusz tam siedzi, ale jednak nie (tak myślałem, bo cały czas mówiłeś, że woofery w ogole nie kopią).

Jest dobrze i powinieneś się tego trzymać, ale chyba z innym tweeterem i ciętym niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mowilem, ze w ogole nie kopia tylko nie tak jak chce :P

A co do gwizdkow.. Mi sie podoba ich detalicznosc i ogolnie brzmienie.. Raczej zostana :)

Ciekawia mnie te Impacty o ktorych rozmawialismy ale znowu w ciemno hajs wydac.. Ehh..

I wiadomo jak bedzie cieplej trzeba bedzie cos o tym pradzie pomyslec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co sluchali ostatnio Daimosa:

 

Dodam tylko, ze drzwi sa dalej na dystansie z MDFu.. Rozklejonym, dziurawym i puszczajacym cisnienie dystansie :P Jak zrobie wreszcie krazek z metalu i uszczelnie wszystko do porzadku powinno byc tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie wlasnie uswiadomilem cos przykrego :( W Galu mam poduchy w fotelach. Swieci mi sie airbag o czym wczesniej pisalem. Myslalem, ze to od wyciagania fotela tyle razy ale tak mi teraz zaswitalo, ze czujnik moze byc w drzwiach.. Wie ktos cos na ten temat ? Jezeli czujnik jest w drzwiach to..... katowka chyba i tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze przekrecales zaplon jak auto bylo bez foteli?

Ja tez raz zdemontowalem schowek a tam mam na kluczyk do wylanczania airbag od pasazera i musialem jechac do VW na skasowanie bledu

A tylko dlatego ze przekrecilem zaplon bez tego schowka, teraz wole odepiac aku jak cos robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...