Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale zeby nie bylo ze dylam 170km i na koncu okazuje sie ze jest jedna dwie osoby ;)

 

Ostatnio 6 udało się zebrać ;) :P

 

Moją instalacją raczej zainteresowany nie będziesz bo tam tylko dół i dół i jeszcze więcej dołu... Więc mnie możesz w zasadzie nie liczyć :) ale może koledzy z zst by się też pojawili? Sam mimo swojego spaczonego gustu chętnie posłucham czegoś lepszego :) tym bardziej, że podobało mi się granie w golfiaczu (profil grania) i jestem ciekaw jak duże postępy w ciągu roku zaszły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światełko już jest ale Auto się robi długa walka ze swapem :( Mam nadzieje że dzisiaj już w końcu uporam się z immo by było jak z fabryki, Wymiana rury wody, Swap hamulców tył, i prawdopodobnie zmiana piecowni :) Nowe kabelki 70mm2 i alternator 220A i do tego kwasiak do bagarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo... Każdy chętny ale nikt się nie odezwie? Zorganizowanie głupiego spota to aż taki problem? Też mam pracę, rodzinę, dom, dziecko... Ale chwilę się zawsze znajdzie... A tu znowu chętnych kilku a potem cisza... Bieda w tym naszym regionie oj bieda  :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Xantii było czego posłuchać, ale mało kto miał okazję pod koniec jej żywota :D

Zobaczymy co się uda zdziałać w tym tygodniu. Ogranicza mnie trochę brak monety na docelowe zakupy, a nie chce się babrać robiąc kilka razy to samo.

 

 

Aha, jeśli 21.11 to godzina im późniejsza tym lepiej. Do 18:30 mam zajęcia na uczelni. Może jakiś zadaszony parking żeby nocne zimno nas nie rozgoniło za szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...