Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze tak czekałem na spocik a jak w końcu doszedł do skutku to byłem na urlopie... :( Chętnie bym jutro podjechał ale niestety po powrocie z urlopu czekała na mnie niemiła niespodzianka. Sub w związku z potrzebnym miejscem w bagażniku urlop spędził w garażu, podłączam po powrocie a wzmacniacz zamiast wydawać dźwięk daje tylko co kilka sekund impuls na membranę... Nie wiem czy to możliwe ale wygląda że uszkodził się  przez to że nie był podłączony głośnik a sygnałówki były podpięte? (kable oczywiście solidnie zaizolowałem) Możecie mi dać namiar na jakiś serwis w ZS który nie boi się napraw car audio a może wśród Was jest ktoś kto się podejmie? Wzmacniacz to Signat RAM3 MKII....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też wpadnę? hm

 

 

 


Możecie mi dać namiar na jakiś serwis w ZS który nie boi się napraw car audio a może wśród Was jest ktoś kto się podejmie?

Zbyszek - serwis pioneer Dębogórska 10A. Podjedź najlepiej autem z podłączonym wzmakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z centrum jest więcej :P do płoni nie wiem czy się wybiorę, kawałek drogi to jedno a czas żeby tą droge pokonać to drugie :/ zobaczę jak się z synem zwinę z baja, jak nie będzie za późno to może wyskoczę... Wziął bym może jeszcze jakiegoś nietypowego suba do oceny innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez obuwia mi tu proszę ;) kobieta to nie problem ale syn z mej czystej krwi i motoryzację kocha więc jak zobaczył Krzysia na plakacie to nie ma bata na rajd trzeba iść :) 

 

Golden brak suba to nie wymówka, przyjedz to się zobaczy co i jak, mi to brzmi jak problemy z sygnałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od prawie tyg w Pl dokładnie od soboty, w pon wracam na Bejrut. :-)

Raflipa 3 tyg nie widziałem, urlopuje się.

Ja nie jestem na urlopie, teraz miałem przez 3dni po 8-9 h egzaminy mistrzowskie w Mercedesie.

Więc odpoczynek jak ch... :-/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...