Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 auta są, reszta jak przyjedzie to będzie :P


Dziękuję wszystkim za wizytę, frekwencja nawet wysoka :) straty nie wielkie a nowe doświadczenia zebrane :) fajnie grające 8" w cytrynie i chwila relaksu u Backonika... I ktoś nawet dłużej słuchał mojego 3w co mnie zupełnie zszokowało, raczej nie jest to sprzęt do odsłuchów jakościowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak późno.

maqfak - passeratti nie gra, dużo pracy przed Tobą.

 

Demon - Coś tam gra, lecz nie w moim guście, brak sceny, brak średnicy, wybite wysokie które kłują w uszy. Wf nisko schodziły lecz brak kicka, na utworkach rockowych nie graly.

Jak na system bez proca, czasówek i głośniki ciętę tylko na wzmakach, jest nadzieja że coś będzie grać.

 

Exacto - Nie mój świat posiedziałem chwilkę lecz ciśnienie to nie to czego szukam. Ale wrażenie było. :)

 

Mariusz - Tak jak rozmawialiśmy, wymiana radia, L-pady na tw. i będzie początek gonienia królika. Bardzo fajnie miękko grający sub.

 

Dziękuję chłopaki i dziewczyny za małego spota, do następnego. Demon napraw troszkę średniaki i ścisz tw. 

PS. jak sub? zjarał się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD troszkę ucierpiał :D Ale takie zabawy czasem tak się kończą. Nie pierwszy i nie ostatni poległy, jestem już przyzwyczajony :P Brak kicka bo to wf który w zasadzie bardziej jest już 6.5" subem a nie wooferem, średnica poprawiona chwilowo gainem (bez suba głośno nie ma sensu grać więc nie ma strachu). Górę zawsze taką lubiłem (wychowany na altusach) i mi to po prostu pasuje choć wiem, że jest jej stanowczo za dużo ;) scena to już coś czego się nie szuka w sprzęcie tak wykorzystywanym jak u mnie ale nie wykluczam postawienia wszystkiego na jakimś radiu z procem i aktywką 3w + sub, to by mi dało większe pole do manewru odnośnie cięć z którymi teraz jestem mocno ograniczony :/ Dziękuję Ci bardzo za rzeczowy i konkretny opis bo tego mi ciągle brakowało do ustalenia jak iść dalej.

 

Dzisiaj za to troszkę bawiłem się z czasami w drugim aucie i nawet coś zaczęło z tego wychodzić :) Może na następny spocik wyjadę autobusem to zobaczymy jakie będą opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot może być w Szczecinie.

A mierzyć się nie ma z kim to nie zawody.

U mnie jest pająk, bo tw wrzucone w słupki pod Odr, jutro dopiero do tokarza jadę, zrobić pierścionki alu pod picollaka i cdm880.

Więc auto w dwóch drogach z jednym wf, który powoli umiera :-/

Ale i z tym zostały poczynione kroki.

Więc bez problemu, zapraszam na spotkanie, to ja będę robił za miszcza ulepu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...