Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra panowie dogadajcie sie i niech ktos do mnie wysle smsa lub zadzwoni , wychodze i nie wiem czy bede pamietal tu zajzec

Halo !!! Panowie bo znow hu... z tego bedzie , zdecydowaliscie sie ???

Halo !!! Panowie bo znow hu... z tego bedzie , zdecydowaliscie sie ???

Halo !!! Panowie bo znow hu... z tego bedzie , zdecydowaliscie sie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Panowie ktos nie zgubil telefonu ? Znalazlem jakis u mnie w aucie , wylaczylem zeby nie korcilo 0-700 ;) jak cos to dzwonic do mnie lub pisac

A i dziekuje za fajne spotkanko , milo pogadac z pasjonatami ;)

 

I ja także dziękuję. Może już skończy sie błądzenie i w końcu uda się coś klarownego w przyszłości stworzyc. Dzięki także za odnalezienie zguby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze ze nikt bic nie pisze o autach wiec tak :

Panda Czarodzieja bardzo zaje... skrzynka na aliante ;) mega dobry pomysl i bardzo fajne wykonanie . Dziekowo brzmienie bardzo poprawdne z wycofana gora i lekka gorka w okoliach 100-200 hz . Podciagnac gore ze 2 db i bedzie sporo lepiej . Idzie w bardzo dobrym kierunku ;)

 

Gofer Pantola dosc coekawe auto :) , bardzo nie rowne . Najlepszym pasmem jest zdwcydowanie srodek i gora , dolnej srednicy i fundamentu moglo by byc wiecej , podzakresowo poprawnie , dupy nie urwalo ale przyjemnie sie sluchalo . Mysle ze inne radio i bylo by zdecydowanie lepiej ! Subbas pomine bo jest w trakcie zmian ;)

 

Audi Konrada jest mocno w trakcie prac , brzmi juz niezle bez suba , a jak popracuje i wrzuci tam wszystkie plany jakie ma , moze byc bardzo ciekawe auto . Najwazniejsze jest to ze ma chyba dobre ucho a to juz baaardzo duzo ;)

 

Ps. Sory za bledy wale z telefonu Konrada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze ze nikt bic nie pisze o autach wiec tak :

Panda Czarodzieja bardzo zaje... skrzynka na aliante ;) mega dobry pomysl i bardzo fajne wykonanie . Dziekowo brzmienie bardzo poprawdne z wycofana gora i lekka gorka w okoliach 100-200 hz . Podciagnac gore ze 2 db i bedzie sporo lepiej . Idzie w bardzo dobrym kierunku ;)

 

Gofer Pantola dosc coekawe auto :) , bardzo nie rowne . Najlepszym pasmem jest zdwcydowanie srodek i gora , dolnej srednicy i fundamentu moglo by byc wiecej , podzakresowo poprawnie , dupy nie urwalo ale przyjemnie sie sluchalo . Mysle ze inne radio i bylo by zdecydowanie lepiej ! Subbas pomine bo jest w trakcie zmian ;)

 

Audi Konrada jest mocno w trakcie prac , brzmi juz niezle bez suba , a jak popracuje i wrzuci tam wszystkie plany jakie ma , moze byc bardzo ciekawe auto . Najwazniejsze jest to ze ma chyba dobre ucho a to juz baaardzo duzo ;)

 

Ps. Sory za bledy wale z telefonu Konrada :P

 

W takim razie i ja pozwolę sobie coś skrobnąć i także pozwolę sobie na błędy. Skrobie już ze swojego telefonu :) Jeszcze raz dzięki za odblokowanie połączeń na 0-700. Teraz to się zacznie nowe życie :)

Bury dobrze że dodałeś słowo "chyba" :) Jedno ucho na pewno nie jest już w dobrej kondycji hehe. O Twoim aucie nie ma się co rozpisywac. Czapka z głowy sama leci. Mówisz że kiedyś grało lepiej. Szkoda że nie miałem okazji posłuchac.

Panda przyjemna instalacja. Bardzo schludnie wykonana. Przyjemnie się słuchało i wychodzić z auta się nie chciało. Popracował bym nad pozycją sceny. Aliante mega przyjemny. Przyjemnie wklejony w system.

Co do Golfika ciężko jest się wypowiedzieć. Jeszcze wiele prac tak samo jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za autem Burego, tak naprawdę wszystkie pozostałe są w trakcie tworzenia... cały czas się buduje. Fajnie jest się spotkać i dać posłuchać swojego systemu komuś, kto ma większe doświadczenie. Wiadomo co jest do zrobienia jeszcze na etapie prac. Tak, że dzięki Panowie jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...