Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i po spociwie... Kameralnie, ale ja sobie chwalę bo trochę się posłuchało a w szerszym gronie to wiadomo, więcej się przegada niż posłucha.

Cytryna Mamusy, od ostatniego odsłuchu powoli ale skutecznie się rozwija, drzwi zrobione na beton  :szok:

W drzwiach zagościły... wspominanie nawet dziś w innym temacie stx'y 15ki kevlarowe i potwierdziło się to co utrzymywałem i utrzymuję, bardzo przyjemne wooferki, zwłaszcza w swojej klasie budżetu. Jeśli dodać do nich świetnie dobrany i zgrany sub, to taki tandem daje sporo frajdy i bardzo przyzwoitej szczegółowej średnicy.

Zmiana źródła z clarka na Alpine, wniosła sporo więcej życia i kolorytu w system , odkąd go ostatnio słuchałem.

para sub/woofer, na tyle klasowo pogrywa ,że odczuwa się niestety ,że tw to na tą chwilę "wąskie gardło", ale skoro ma być zmieniony w swoim czasie, szkoda omawiać.

Z największą zaś zaletę systemu uznaję naprawdę kapitalne wgranie i zgranie suba w system... Kompletnie go nie czuć, dogrywa co ma dograć, bardzo punktualnie, tworzy jedno "ciało" z wooferami. Gratuluję pracy Mamusia i... byle do wiosny! :D  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bardzo dobry sub!
Potwierdzam, gra miękko raczej ale nie mułowato. Chociaz i do tego można by go zmusić. Ma na pewno lepsze zejście jak mój RFP (chociaż to też nie wyznacznik bo dwa autka są inne, umieszczenie i napęd też). Można go zmusić do niezłego łomotu. Jak na sprzedawane przez kolesia 8cali to dość duży jest :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To nie ten co nad słynnym jeziorem był?
Modeli nie rozróżniasz. A ten jest w idealnym stanie, w sumie chodziło o to co zawsze, za mało mocy... Pod 1,5kW pokazał że żyje, a pod spawarką 3kW jeszcze milej było. Kontrola musi być. A mój RFP to ten co oddałem do naprawy, przejżyj temat z dresem to będziesz wiedział o co chodzi :) Jemu nie trzeba podawać szalonych mocy i gra, zaczyna od 100W a pod 200W jest już bardzo fajnie i do SQ wystarczająco :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym Ty do Dawid nakarmiłeś w dresie? I co to za mocarne piece?

3kW?

Akurat nie w dresie :) Głośnik był oddany do sprawdzenia bo nikt piecowni nie miał odpowiedniej więc test pod jakimś wariatem 3kW do dB, coś ala DD. W dresie starcza to co mam, zesztą HX2 fajny ale za głęboki jest żeby w półkę go pchać :(

 Przyjdzie ali to będę myślał czy wkładać do MB czy nie. Bo teraz ogólnie z RFP jestem zadowolony, budżet jest w dresie na maxa, piec za grosze, głośniki też, radio niewygórowane, można powiedzieć że system poskładany za 3k i jakoś to pierdzi sobie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


3kzł to tylko koszt zasilenia takiego pieca aby nie uwalić go spadkami. ;-)
Dokładnie :) dB mi nie grozi, a już chyba coraz bliżej mi do dychawicznych pierdzeń (mamusa potwierdzi jak siadłem do jego auta i suba do 0 skręciłem), starzeje się... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan twardym trza być a nie "mientkim" no bass, no fun... ;-)

 

Ps.A ja przeciwnie, po nowym roku, muszę jakaś wyprzedaź leżaków zrobić aby uzbierać na jakiś mocarny piecuch do suba. :-)

Po to jest regulacja poziomu suba aby na codzień ustawić jako dogranie przodu, ale jak przychodzi dzień, musi być para w piecu aby przyczesać grzywę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem w końcu myśli i siły żeby coś skrobnąć ;)

 

Cieszy mnie niezmierne że kolejna osoba pozytywnie ocenia całokształt grania w Księżnej, szkoda że w obecnym konfigu sprzętowym chyba nic więcej się już nie wyciągnie aktywnie. Na horyzoncie zmiany spore, zobaczymy co z tego wyjdzie i kiedy będe mógł uznać że zrobiłem krok do przodu względem tego co jest teraz :D

 

Co do Truckowego grania, totalnie rozłożył mnie tweeter, spodziewałem się przesadnego słodzenia a tu miłe zaskoczenie ;P Szkoda biednego woofera że musi grać od samego dołu, może przez to przy głośniejszym graniu trochę mi "znikał" :) No ale sub prędzej czy później się pojawi. Zresztą Marcin dobrze wisez co trzeba poprawić i gdzie szukać, mam nadzieje że tym razem nie zboczysz z kursu i doprowadzisz obecny setup do wersji ostatecznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Słuchajcie, możecie mi powiedzieć gdzie i kiedy są jakieś spoty w Szczecinie?

Właśnie zaczynam zabawe z caraudio i chciałbym poznać doświadczonych ludzi, posłuchać rad,

a także podsłuchać waszych sprzętów.

Jest możliwość wkręcenia się na spot do was? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że tym razem nie zboczysz z kursu i doprowadzisz obecny setup do wersji ostatecznej ;)

 

Się zobaczy się... ;-)

Postaram się pokazać jakiś kolejny krok podczas wiosennych odwiedzin.

Przyjemnie było się spotkać po takim czasie.

Dziękuję. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...