Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A no udało się :) miło posłuchać sprzętu który gra poprawnie i bardzo mnie to zmotywowało do prac nad swoim "systemem"... Co prawda przy moich preferencjach raczej się nawet nie zbliżę do takiej jakości ale wiem przynajmniej, że muszę coś zadziałać że średnicą (której po zmianie na ecp mocno brakuje) i z górą bo wiem na co stać seasy i to jak grają u mnie to może 10% ich możliwości... Chyba trzeba będzie polecieć w aktywne 3w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki demon za pomoc przy wzmaku. Tak wogóle to miałem dla Ciebie piwko w bagażniku i zapomniałem ci je dać.

Mamusa ma naprawdę dobry jakościowo sprzęt, ale ja bym popracował nad wooferem. Góra i średnica miodzio.

PANTOL moim zdaniem twój sprzęt ma potencjał.

Ogarnij ustawienia i bedzie miazga.

A co do tego DD to jest to co kiciusie lubią najbardziej xD. Trzeba dać mu wiecej prądu i szyby same wyskoczą. Czekam aż dostanie prąd i jestem pierwszy w kolejce na odsłuch xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mamusa ma naprawdę dobry jakościowo sprzęt, ale ja bym popracował nad wooferem. Góra i średnica miodzio.

U mamusy bas jest na dobrym poziomie , klei się z subbasem i jest go odpowiednia ilość i jakość , kuleje właśnie góra i średnica  :) , w tej chwili tweeter nie gra do końca tak jak może lub nie może więcej dać :) nie bawiłem się nim  . Średnica po niskim cięciu TW jest ok , ale gubi on góre , z kolei jak wytniemy go wyżej to traci środek co oczywiste i zyskuje na powietrzu i lekkości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD prądu więcej raczej nie dostanie chyba, że zrobię dobre zasilanie i puszczę go w 1r ale mija się to troszkę z celem bo i tak na dniach wracam do space'a. Priorytet teraz to przód który trzeba zdrowo przemodzić ale mam kilka klocków na półce więc może w tygodniu po pracy rzucę troszkę makaronu i ożywię co nie co granie... Co do sprzętów kolegów to u mamusy urzekła mnie średnica i detale jakie oddaje system i choć to nie mój profil grania to jest naprawdę bardzo przyjemnie i miałem tylko uwagę odnośnie schowanych "za kurtyną" talerzy ale to pikuś :) u pantola podoba mi się dynamika i lekkość z jaką gra, wf czasami się lekko wybija w wyższych zakresach ale to jest do ogarnięcia... Troszkę za mało średnicy ale to też kwestia ustawienia wszystkiego jak trzeba... Miło mnie zaskoczyły RFy w bagaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaronu

 

Okablowania znaczy się? Nie wprowadzajcie do życia tego głupiego określenia... ;-)

Zgadzam się także z Burym, zresztą po ostatnim spocie to pisałem, to tw Mamusy nie przystaje do wooferow i suba a nie na odwrót.

Czuć jeszcze u kolegi krytykującego ten zakres, że jego "równowaga totalna" jest skierowana na ten zakres.

Ale pociesze Cię, że większość z Nas zaczynała od łapania z tyłu plus bidnego przodu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę takie niż "ciągnąć druty" :wink:

 

Co do mamusy to fakt, że czasem (na niektórych kawałkach) wooferek znikał ale to raczej ze względu na to, do jakiego słuchania został system zbudowany a raczej nie do rnb i hh  :wink2: ale jeśli chodzi o kolegę ED to akurat nie do końca bo celuje w dobry przód ale z możliwością dobrego pierdnięcia z bagażnika  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Średnica po niskim cięciu TW jest ok , ale gubi on góre , z kolei jak wytniemy go wyżej to traci środek co oczywiste i zyskuje na powietrzu i lekkości .

 

Problem właśnie w tym że on wcale nisko cięty nie jest (4.0/18) więc już z górą niewiele da się z nim wymyślić ;) Jedyna opcja to kierunek na twarz, ale nie mogę wtedy w żaden sposób opanować sceny ;)

 

A co do wooferów, koledzy mieli takie wrażenie bo spodziewali się że przy zabetonowanych drzwiach to woofer musi lusterkiem kołysać, a tu grzeczne i wyważone plumkanie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi bardziej chodziło o to, tak jak mówiłem na spocie, że u mamusy tych woferów jest jak dla mnie troszkę za dużo, a nie za mało, wiec nie wiem czemu mówicie, że oczekuję trzęsących się lusterek?

 

Mamusa przecież mówiłem, że ja bym je jeszcze lekko przyciszył ;). a góra i średnica jest dla mnie mega.

 

Pantol normalnie czuje w kościach, że jak ogarniesz ustawienia to będzie moc xD

Jak skończysz to zapraszam na grila.

Będę czekał na efekt końcowy bo naprawdę zaciekawił mnie twój sprzęt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...