Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj trochę z Dawidem posłuchaliśmy Merca. Całokształt zmian od czasu ostatniego znanego mi setup'u zdecydowanie na plus.

Bardzo pozytywnie mogę ocenić Etony w furtkach. Przyjemne, naturalne granie, klimatycznie dobrze spasowane z Wavecorami. Kick bardzo zwarty i szybki, może niezbyt potężny ale to nie ten typ grania. Były kawałki w których sub trochę odstawał i nieco psuł obraz dołu, ale jest to do poprawienia.

Przy obecnym cięciu tweetera, przy głośniejszym graniu było dla mnie ciut za ostro, ale tu pewnie nasze inne preferencje mają znaczenie.

 

Ogółem mówiąc, kawał dobrego grania w tej klasie sprzętu ;) Ciekaw jestem spostrzeżeń innych, tylko kiedy będzie okazja się spotkać tego nie wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ogółem mówiąc, kawał dobrego grania w tej klasie sprzętu ;) Ciekaw jestem spostrzeżeń innych, tylko kiedy będzie okazja się spotkać tego nie wiadomo
Dzięki za miłe słowa :) Fakt że suba trzeba będzie trochę pomęczyć lub z tym żyć, ciężko nadążyć za tymi wooferkami w moich małych furtkach. Ale myślę że nowy kompan da sobie radę :) 

 

Mam nadzieje że niedługo będziemy mogli spotkać się w większym gronie i coś posłuchać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie tam, coś jakby SPL z zachowaniem względnej jakości :) KD-SH9101 na sterowaniu, na przodzie ecp26xt4 na dole i góra z Vibe SE-K 6 (seas czekają na montaż) - pędzone rodkiem 2180a (ciągle się zastanawiam czy nie zasilić tego VRx 2.250)... a bagaj to już dziwnie się układa, przeważnie jakaś 15" ale czasami gości też 12" (dość często zmieniam), ogólnie mocno w ciśnienie - pędzone w tej chwili GZHA2350X. Nic specjalnego, choć jak by się do systemu przyłożyć to było by nie najgorzej...

Edytowane przez Demondemidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z grubsza każdy termin pasuje, w Szczecinie jestem cały czas. W weekendy kwestia dopasowania godzin, żeby utrafić w przerwę/wykłądy ;P

 

Kolegę SPL'owca zapraszamy, wymiana doświadczeń nikomu jeszcze na złe nie wyszła, a na atmosferę raczej na naszych spotach narzekać nie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym posluchał pro systemu i nawet chętnie sam bym się przyłożył do swojego systemu ale za często zmieniam auto żeby się do niego przykładać :/ furtki co prawda jako tako robione ale pod te xt4 to w zasadzie jak fabryka (musze przyznać, że się zdziwiłem po ich montażu). Jeśli chodzi o doświadczenia to wiadomo, zawsze w cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze jak coś !

 

Backon ! Smsa miałeś z danymi wysłać :)

 

Mamusa , podrzuciłeś piec do Siwego ?

 

 

Sorki, zabieram się do tego jak pies do jeża i wybrać się nie mogę ;) No i czekam już 3ci tydzień aż Denon się naprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym posluchał pro systemu i nawet chętnie sam bym się przyłożył do swojego systemu ale za często zmieniam auto żeby się do niego przykładać :/ furtki co prawda jako tako robione ale pod te xt4 to w zasadzie jak fabryka (musze przyznać, że się zdziwiłem po ich montażu). Jeśli chodzi o doświadczenia to wiadomo, zawsze w cenie :)

U nas nie ma pro systemów ;) ciągła rzeźba ! Chociaż u mnie od Włoch prawie nic się nie zmieniło ;)

Sorki, zabieram się do tego jak pies do jeża i wybrać się nie mogę ;) No i czekam już 3ci tydzień aż Denon się naprawi...

Spoko ;), jak chcesz mam jeszcze tego czerwonego Helixa na ratunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze jak coś !

 

Backon ! Smsa miałeś z danymi wysłać :)

 

Mamusa , podrzuciłeś piec do Siwego ?

Wyslalem Ci po zakonczeniu naszej rozmowy. Tez posłucham chetnie tych pro jak i Spl systemow. To co moze sie uda przed swietami spotkac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem Ci po zakonczeniu naszej rozmowy. Tez posłucham chetnie tych pro jak i Spl systemow. To co moze sie uda przed swietami spotkac?

Nie mam , pisze z telefonu i wlasnie przegladalem smsy , moze na drugi nr pusciles , sprawdze . Mipasuje kazdy termin , mozemy nawet gdzies nie daleko mnie i potem na kawe... rozgrzewke ... mozemy wpasc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam , pisze z telefonu i wlasnie przegladalem smsy , moze na drugi nr pusciles , sprawdze . Mipasuje kazdy termin , mozemy nawet gdzies nie daleko mnie i potem na kawe... rozgrzewke ... mozemy wpasc ;)

Spoko już załatwione.

Jutro będę chyba już miał z powrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mnie mijał to zapewne będziesz to słyszał ;) Sprzętu używam na co dzień dość intensywnie (forma relaksu przed i po pracy) więc w korku "umilam życie" wszystkim w okół ;) Żeby zaraz nie było, nie lansuję się po mieście z otwartymi szybami żeby mnie wszyscy słyszeli (słyszą mimowolnie), po prostu od dziecka bardzo głośne granie mnie mocno uspokajało i relaksowało (powiedzmy, że to taki mój fetysz :P ). Co do samego auta to poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...