Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bury wpadnie o 20 na h.

 

Ps. Backonik Ty jak zwykle, więc w sumie zaskoczenia nie ma.

"Będę, a na koniec, ja odpadam " :-)

Ok, ja się powoli zbieram, jak coś to tel jest.

Haha. Trzeba bylo byc 2 tygodnie temu. Ja bylem a Ty? Z reszta nie ma co sie tłumaczyc. Uwierz mi ze Jak bym mogl to bym chetnie przyjechal, chociażby zobaczyc Twoja paskudna morde. ;-) a tak poza tym to moze bys mi przy okazji pomogl cos tam ustawic.

Po cixhu myslalem ze dam rade, lecz mloda (3-tygodniowa nie chce wspokpracowac. A jeszcze synek dzisiaj naskrobal za duzo).

 

Ps. Nigdzie nie napisalem ze bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście są niezawodni ludzie tacy jak Bury i Pantol, okazuje się, że gość który ma 170 km w jedną stronę dojeżdża tak jak napisał. Bury jak Bury, podobnie jak Mamusa, nie muszę się prosić o spotkanie.

Reszty nie skomentuję bo by poszło za grubo.

 

Co do spota udany, pogadane, pośmiane, posłuchane, Golf Pantola bardzo fajne, nie męczące ucha granie, brzmieniowo nic nie brakuje, technika się poprawi gdy dojdzie procek. Zresztą wszystko było obgadane osobiście.

Z mojej strony dziękuję Buremu i Pantolowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden brak suba to nie wymówka, przyjedz to się zobaczy co i jak, mi to brzmi jak problemy z sygnałem...

 

Niestety cała konstrukcja wykonana tak że żeby wydostać wzmacniacz od suba musiałem wyjąc tylną kanapę :P i odłączyć całkowicie również wzmacniacz od przedniego zestawu, chwilowo więc słucham szumu wiatru i klekotu spod maski... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...