Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra będę, zobaczycie pierwszy raz w życiu mody car audio w ciągniku rolniczym :hyhy:  To chyba będzie tractor-audio :wink: 


Dziękuję za miły spocik i pokręcenie gałkami przez bardziej doświadczonych. Niestety czas mnie naglił i nie posłuchałem nawet Vectry, ale myślę że jeszcze będzie okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usłyszałem Goldena po korekcji ale jeszcze przed było fajnie, ta 8 w bagażniku też swoje potrafi choć jak mówiłem ze 2 litry mniej i będzie bajka :) mamusa, może się skuszę i jak ogarniesz u siebie górę to pożyczę od ciebie na kilka dni te blaszki (oczywiście jeśli nie będziesz miał nic przeciwko) i zobaczę ile się zmieni względem dd i seas (o obecnych vibe nie mówię nawet). Exacto ty się nie przejmuj, każdy ma jakieś ograniczenia czasowe :) trzeba Ci podmienić piec na przodzie i zobaczyć jak te "horny " będą się zachowywały :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Jestem za, postaram się dopasować tak żebym nie miał presji czasowej  :) Możecie koledzy podpowiedzieć jak sensowny sposób zmniejszyć ten litraż? Nie mam mdf-u, mogę przykręcić  wewnątrz na ścianki grubą  płytę osb, dociąć coś z drewna czy macie jakieś inne patenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jak sensowny sposób zmniejszyć ten litraż?

 

Próbować możesz z workami z piaskiem ale to tylko do testów na postoju. Jak już ustalisz ile musisz zabrać to możesz wyciąć sobie klocek (twarde drewno, kilka warstw płyty itp) który będzie miał porządaną objętość i przykleić do którejś ścianki czy narożnika (mogę jutro podać Ci nazwę kleju którego używam, po godzinie prędzej rozwarstwisz płytę niż rezerwiesz spoinę)

 

A co do spotkania to może piątek? :) mamusa, pod exacta mam skrzynkę cl i bp jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...