Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zadziwiająco wiele aut się pojawiło :) chyba ten parking trzeba sobie zarezerwować na spoty... Dach jest, światło jest... Jak się okazało prąd też jest dostępny :) ochrona się nie czepia i do późna można spokojnie siedzieć :) 

 

Ja zadowolony, w końcu wstydzić się przodu nie muszę :D ale nie oznacza to końca prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki za spędzony czas.

Małe korekcje zostały wprowadzone u mnie, u Mamusy szybka wymiana wufrów.

Demon sorki za ucinaczki, tak jakoś pękły :)

 

U Mamusy nie ma co komentować system gra jak na swoje możliwości, tw może by się chciał wybić ale radyjko go podbijało, zobaczymy po wymianie źródła. I trzeba poprawić tego babola za wf...

 

U Demona w porównaniu z ostatnim razem to na plus że zjechał trochę z głośnościa tw, choć jeszcze bym obniżył. Kolega nie dał się namówić na zmianę cięć pomiędzy tw a średniakiem, a myślę że to by naprawiło ten bałagan jaki był na scenie.

 

U kolegi Artura (chyba jak dobrze pamiętam) jak nakierunkujesz dobrze tw to ma szansę coś tam pokazać. Chociaż pierwszym krokiem jakim ja bym zrobił to ich wymiana.

 

Jeszcze raz dziękuję za spotkanie się z Wami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Demon sorki za ucinaczki, tak jakoś pękły

 

Nie pierwsze i nie ostatnie, płakać nie będę ;) Cieszę się, że mogłem jakoś pomóc w tej misji :)

 

 

 


Kolega nie dał się namówić na zmianę cięć pomiędzy tw a średniakiem, a myślę że to by naprawiło ten bałagan jaki był na scenie.

 

Na następny spot postaram się już o powrót mojej ulubionej góry i wtedy będzie można się w cięcia troszkę pobawić. Teraz cieszy mnie brak większych zastrzeżeń z waszej strony co dla mnie jest znakiem dobrej drogi którą podążam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U kolegi Artura (chyba jak dobrze pamiętam) jak nakierunkujesz dobrze tw to ma szansę coś tam pokazać. Chociaż pierwszym krokiem jakim ja bym zrobił to ich wymiana.

 

Bardzo dziękuję za ocenę fachowym okiem i uchem, to moje pierwsze kroki w SQ... Z tymi TW byłem trochę świadomy że nie jest dobrze... w pierwszej opcji były zamontowane trochę inaczej, zacząłem lepić nawet jeden trójkąt ale po tygodniu efekt mnie nie zadowolił i wylądował w koszu :niepewny:  To co jest teraz zostało latem przykrecone na szybko a potem zabrakło chęci na eksperymenty. Myślę że na wiosne powędrują na słupki, teraz za zimno na garażowe posiadówki. Możecie przy okazji ze swojej strony zaporoponować kilka pozycji TW które dadzą progres a jednocześnie cena nie wywali z butów? :) Te Mamusowe mi się podobają ale to pewnie jakaś egzotyka? :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Te Mamusowe mi się podobają ale to pewnie jakaś egzotyka?  

 

To mało powiedziane ;) Musisz posłuchać różnych tw i sobie wybrać co ci pasuje bo inaczej będzie ciężko :P Słyszałeś już moje, mamusowe, szpile i 2 opcje AS... a to kropla w morzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie przy okazji ze swojej strony zaporoponować kilka pozycji TW które dadzą progres a jednocześnie cena nie wywali z butów?

 

Poleciłbym Ci Wavecore'y TW30 w wersji z małym frontem. Z pewnością jakościowo ogromny skok będzie i stosunek cena/jakość świetna.

To co słyszałeś u mnie... praktycznie niedostępne, no i troszku droższe :D

 

 

 

I trzeba poprawić tego babola za wf...

 

Zdecydowanie, przy wymianie woofera trzeba będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...