Skocz do zawartości

Zima zima...


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak się tak licytujemy, to ja wczoraj trasę 25 km z łomianek do ursynowa jechałem 5 godzin. Ale dzisiaj wziąłem sobie urlop, zmieniłem na zimówki i trochę sobie na mojej wsi subarynką polatałem i już się "odbraziłem" na pogodę. Zobaczymy jak jutro będzie z powrotem :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dziś budzę a tu moja ślepa uliczka odśnieżona na której mieszkam na samym końcu. Odśnieżona do samej bramy :)

Normalnie jestem w szoku bo to pierwsza tak szybka reakcja na śnieg od 4 lat. Zawsze było trzeba czekać dwa tygodnie.

 

No u mnie też podobnie, tylko ja przyjechałem z pracy po nocy, odśnieżyłem cały wjazd na podwórko, przed bramą itd.

Za niecałą godzinę patrzę a tu jedzie pług i odśnieża całą ulicę, tylko jak jechał z opuszczonym pługiem to nawalił mi siurek jeden

z Tonę śniegu na wiazd, bo on tylko środek zebrał a na boki schodziło mu z pługa, no i znowu musiałem się brać z Łopatę :zdegustowany:

 

A tak ogólnie jest h...owo, mieszkam w Sulejówku pod warszawą, śniegu u nas naj...ło tak z 30cm, jak nie odgarniesz to z podwórka się nie wyjedzie bo zderzakiem wbijasz się w zaspy.

Na obecną chwilę jest już bajka, nic nie pada, nic nie wieje.

Wczoraj dwa razy, o 13-tej i o 19-tej po 2 godziny odśnieżałem, żebym mógł dziś w nocy jechać zarobić na kromkę chleba.

 

Ale nie martwcie się koledzy i koleżanki, od poniedziałku +8c ma pokazywać termometr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tamtej zimie, gdzie musialem gonic po zawiejach bmw e34 mam dosc sniegow i mrozow... nie dosc ze tylny naped chcial wyprzedzic auto na letnich jak byla to przy -24,5* plastiki zewnetrzne pekaly jak znuszony bylem cos przy tds-ie robic... oby w tym roku sie nie powitorzyl koszmar... :dontgetit:

 

a zapowiada sie jeszcze gorzej

Edytowane przez Ricola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefannb, dzisiaj ok. 9 byłem w Łomiankach i jechałem na Estrady przez Wiślaną. Całkiem spoko było, ale nie wiem i nie chcę wiedzieć, co się tam działo wczoraj. Poniedziałek + pierwsze śnieg = nie chcę wiedzieć, co się tam musiało dziać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie brak słów...

 

Jadę u nas w mieścinie pod górkę (taka dosyć, dosyć) a tu gość golfem 3 kombi ciągnie lawetę, a na lawecie terenówka :przestraszony: (coś jakby krótki patrol). Znaczy się już stał... Jak za chwilę wracałem, to pod lawetę podpinali Land' a. To trzeba ale mieć naje***!!! :krzeslem::idiota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy odśnieżałem od 15(zaczęło padać) do 18:30 , potem jeszcze 30 min w domu , dziś rano znów godzinka przy domu , a za niedługo znów pewnie odśnieżanie w pracy :(

 

PS: służby komunalne w Mikołowie mnie normalnie zaskakują , bo tak ze 4 x na dobę jeździ traktor z pługiem i odśnieża boczne ,nawet ślepe dróżki ...BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...